Čempionų lygoje startavo trečiojo turo dvikovos, kuriose į pirmąsias akistatas stojo Miuncheno „Bayern“ ir Stambulo „Galatasaray“ ekipos bei Milano „Inter“ ir „Salzburg“ komandos.

A grupėje ir toliau taškų nebarsto „Bayern“ futbolininkai, kurie3:1 išvykoje nugalėjo „Galatasaray“ komandą ir pratęsė savo rekordinę seriją Čempionų lygos grupių etape.

„Bayern“ šiose rungtynėse pasižymėjo pirmieji, kai Kingsley Comanas jau aštuntąją minutę užbaigė greitą ataką tiksliu smūgiu į vartų kampą.

30-ąją minutę svečių baudos aikštelėje buvo pargriautas Mauro Icardi, o vienuolikos metrų baudinį ėmėsi realizuoti pats „Galatasaray“ puolėjas, kuris netrukus išlygino rezultatą 1:1.

Pirmajame kėlinyje kur kas aktyviau prie varžovų vartų žaidė būtent Turkijos klubas, bet jų smūgiai dažniausiai būdavo netikslūs arba blokuoti „Bayern“ gynėjų.

Tuo tarpu „Bayern“ rungtynių kontrolę perėmė rungtynių pabaigoje. Puikiai suveikė Jamalo Musialos ir Harry Kane‘o duetas. Iš pradžių 73-qją minutę pirmasis asistavo anglo įvarčiui, o po šešių minučių jau šis surado J. Musialą, kuris užtvirtino vokiečių pranašumą.

D grupės rungtynėse dar tris taškus į savo sąskaitą įsirašė Milano „Inter“ klubas. Italai namuose 2:1 palaužė „Salzburg“ futbolininkų pasipriešinimą.

19-ąją rungtynių minutę kamuolys baudos aikštelėje atiteko Alexiui Sanchezui, o patyręs puolėjas neklydo išvesdamas „Inter“ į priekį.

Rezultatą „Salzburg“ išlygino jau po pertraukos, kai progą smūgiui gavo Oscaras Gloukhas. 19-metis 57-ąją minutę galingu šūviu nepaliko vilčių varžovų vartininkui.

Vos po kelių minučių „Inter“ komanda vėl buvo priekyje. Italijos klubas uždirbo vienuolikos metrų baudinį, kurį užtikrintai realizavo Hakanas Calhanoglu.

Rungtynių pabaigoje kamuolį į Austrijos klubo vartus dar siuntė Lautauro Martinezas, bet po VAR peržiūros jis buvo neįskaitytas dėl nuošalės.