Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti austrų „Salzburg“ ekipai UEFA Europos lygos atrankos varžybose. Visas rungtynes dominavęs Austrijos klubas net nesuteikė progos vilniečiams pagalvoti apie teigiamą rezultatą. „Salzburg“ futbolininkai nuo pat rungtynių pradžios presingavo žalgiriečius. Pirmojo kėlinio metu iki 29 minutės lietuvių klubui pavyko atsilaikyti, tačiau 29 minutę įvartį įmušus Jonathanui Soriano, prasidėjo įvarčių lavina.

Į pertrauką futbolininkai išėjo esant rezultatui 0:3 austrų ekipos naudai. Antrame kėlinyje „Salzburg“ ekipa įmušė dar du įvarčius. Nors žalgiriečiai turėjo keletą progų pasižymėti, smūgių į vartus statistika atrodo labai iškalbingai: „Salzburg“ ekipa smūgiavo 23 kartus, kai tuo tarpu Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai vos du.

Kitą ketvirtadienį Vilniuje Lietuvos futbolo stadione vyks atsakomosios varžybos.

Rezultatas:

„Žalgiris“ – „Salzburg“ 0:5

29' [0 - 1] Jonathan Soriano

37' [0 - 2] Jonathan Soriano

39' [0 - 3] Mané

63' [0 - 4] Jonathan Soriano

68' [0 - 5] Hinteregger