vilnius

Vilnius

 

Naujienos apie Lietuvos sostinę, garsią savo istoriniu Senamiesčiu, UNESCO pasaulio paveldo objektu, bei modernia architektūra. Miestas siūlo turtingą kultūrinį gyvenimą, įvairias pramogas, žaliuosius parkus ir puikias kavines. Vilnius yra svarbus ekonominis ir švietimo centras, kuris derina istorinį paveldą su šiuolaikiniu dinamiškumu.

Vilniuje liepsnojo gyvenamasis namas – įtaria padegimą

Vilniuje ankstyvą penktadienio rytą gyvenamajame name kilo gaisras, policija įtaria tyčinį padegimą. Vilniaus apskrities policijos duomenimis, sostinės Pavilnio Sodų 20-ojoje gatvėje gaisras kilo penktadienį apie 6 valandą ryto. Kaip praneša policija, gaisras kilo vyresnio amžiaus vyro namuose. Gaisro metu išdegė pastato vidus bei sudegė baldai, namų apyvokos daiktai ir buitinė technika.
Kriminalai Prieš 2 val.

Nors Nacionalinio stadiono aikštelėje – plynas laukas, darbus svajoja užbaigti 2026 metais

Dėl keliomis dešimtimis milijonų išbrangusio Vilniaus Nacionalinio stadiono pasisakė Viešųjų pirkimų tarnyba. Išnagrinėjusi komplekso koncesinės sutarties pakeitimų projektą tarnyba pareiškė, kad kainos indeksavimas sutartyje netinkamas ir dėl to valstybė gali permokėti. Pati savivaldybė sako, kad Viešųjų pirkimų tarnyba į projektą ir kainas esą žiūrėjo per siaurai, nematė naudingų susitarimo niuansų. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Vilniaus krizių centre gyvenanti Marta – apie pokyčius, išdrįsus prašyti pagalbos: atsigavo ne tik vaikai, bet ir ji pati

Šįkart TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ žiūrovus nukels į nestandartinę, tačiau itin gražų tikslą turinčią erdvę – Vilniaus miesto krizių centrą. Jame didžiulis būrys specialistų stengiasi suteikti žmonėms viltį ir toliau džiaugtis gyvenimu, o patyrę interjero dizaineriai šį penktadienį prie to prisidės kitaip – įrengs visų gyventojų laisvalaikiui tinkančią bendruomenės erdvę.
2024-04-11

Senieji troleibusai byra: durys net išvirsta

Ne paslaptis, kad ne vienam vilniečiui Vilniaus viešasis transportas jau spėjo tapti pašaipos objektu. Ar nusuka į degalinę, ar vėluoja ir neatvažiuoja, ar apsisuka vidury gatvės. Šįkart „modernus tramvajus” (taip troleibusus anksčiau buvo pavadinęs miesto meras Valdas Benkunskas) nustebino net ir viską mačiusius: jame išlūžo durys. Šį incidentą užfiksavo patys vilniečiai.

Vilniaus šilumos tinklai: už kovo mėnesį sostinės gyventojus pasiekė dešimtadaliu mažesnės sąskaitos

Paskelbus šildymo sezono pabaigą, sostinės savivaldybės valdoma šilumos tiekimo įmonė Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) praneša, kad už kovo mėnesį suteiktas paslaugas gyventojus pasiekė dešimtadaliu mažesnės sąskaitos nei vasarį. Kaip nurodoma trečiadienį išplatintame pranešime, kovo mėnesį šilumos kilovatvalandė Vilniuje kainavo 7,09 centus be PVM. Lyginant su šių metų vasario mėnesiu (7,55 ct/kWh), šilumos kaina sumažėjo 7 procentais. Praėjusių metų kovą vilniečiai už šilumą mokėjo 2 proc.
2024-04-10

Vilniuje iš gaisro išgelbėtas žmogus: degė daugiabučio balkonas

Vilniuje iš gaisro išgelbėtas žmogus. Antradienį, 11.57 val., ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Vilniuje, Čiobiškio gatvėje esantį daugiabutį. Buvo pranešta, kad penkių aukštų daugiabučiame gyvenamajame name dega buto pirmame aukšte balkonas. Atvykus ugniagesiams, balkonas degė atvira liepsna. Iš buto ugniagesiai išnešė nukentėjusį žmogų ir perdavė greitosios pagalbos medikams.  12.16 val. gaisras likviduotas. Panaudojus teigiamo slėgio ventiliatorių, laiptinė ir butas išvėdinti.
Kriminalai 2024-04-09

Vilniuje skelbiama šildymo sezono pabaiga

Vilniaus miesto savivaldybėje šiandien baigiamas 2023–2024 metų šildymo sezonas. Šilumos tiekimas Vilniaus gyvenamuosiuose daugiabučiuose namuose ir administraciniuose pastatuose išjungiamas balandžio 9 d. Rytoj šildymas bus nutrauktas bendrojo, ikimokyklinio ugdymo ir sveikatos priežiūros įstaigose. Gyventojai, kurių daugiabučiuose namuose yra modernizuotas šilumos punktas, turi galimybę tęsti šildymą.
67
2024-04-09

Ketvirtadienį Vilniuje – eismo ribojimai

Sostinėje ketvirtadienį vykstant Trijų jūrų iniciatyvos (3SI) viršūnių susitikimui, centrinėje miesto dalyje numatomi eismo ribojimai. Kaip nurodo Vilniaus savivaldybė, nuo 20 val. iki penktadienio 13 val. bus draudžiamas automobilių stovėjimas Upės g. ir kai kuriose senamiesčio vietose. Ketvirtadienį nuo 12 iki 14.30 val. taip pat  bus draudžiamas transporto priemonių ir viešojo transporto eismas T. Vrublevskio, Šventaragio, Barboros Radvilaitės gatvėse. O 12–22 val.
Aktualijos 2024-04-08

Vilniaus rajono savivaldybė už 3,2 mln. eurų rekonstruos tris ugdymo įstaigas

Siekiant sukurto papildomų ikimokyklinio ugdymo vietų, Vilniaus rajone bus rekonstruojamos trys švietimo įstaigos – Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija, Nemėžio vaikų lopšelis-darželis ir Buivydiškių vaikų darželis. Anot Vilniaus rajono savivaldybės, prie esamų pastatų prijungus korpusus-priestatus, bus sukurta 230 vietų. „Problema susiklostė dėl vietos trūkumo minėtose įstaigose įrengiant papildomas ikimokyklinio ugdymo grupes.
Aktualijos 2024-04-08

Vilniuje rasti žmogaus kaulų fragmentai

Vilniuje šeštadienio vakarą prie renovuojamos važiuojamosios kelio dalies, smėlio krūvoje, rasti žmogaus kaulų fragmentai. Kaip pranešė Policijos departamentas, palaikai rasti apie 17.30 val. J. Jasinskio gatvėje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2024-04-07
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų