26
Manchester City (nuotr. SCANPIX)

Čempionų lygos turnyre sužaistos trečio turo dvikovos A, B, C ir D grupėse. Daugiausiai demėsio sulaukė akistata tarp A grupės lyderių, „Paris Sain-Germain“ ir Madrido „Real“ klubų. Komandos išsiskyrė taikiai 0:0.

26

Pirmasis kėlinys praėjo be įvarčių, nepaisant to, jog abi komandos atakavo daug. Tiesa atakos nebuvo pačios pavojingiausios. Antrajame kėlinyje abi komandos turėjo neblogų progų pasižymėti, tačiau kaip ir pirmajame kėlinyje nė viena komanda neišnaudojo savo galimybių ir tenkinosi lygiosiomis. Verta paminėti tai, jog „PSG“ futbolininkai 7 kartus atsidūrė nuošalėje, „Real“ nė karto.

Po rungtynių ir toliau abi komandos išlieka lentelės viršuje su 7 taškais, trečioje vietoje easnti „Malmo“ ekipa atsilieka keturiais taškais.

D grupėje vyko dvikova tarp Anglijos čempionų, Mančesterio „City“ ir Europos lygos čempionų, „Sevilla“ ekipų. Pergalę šventė šeimininkai, Manchester „City“ futbolininkai rezultatu 2:1. Pirmieji įvartį pelnė svečiai iš Ispanijos. Evgenas Konoplyanka nuginklavo Joe Hartą ir 30-ąją minutę išvedė „Sevilla“ į priekį. Tačiau jau po 6 minučių rezultatas tapo lygus. Po Wilfredo Remy smūgio kamuolys atsitrenkė į „Sevilla“ gynėją Adilą Ramį, nuo kurio kamuolys įskriejo į vartus.

Antrasis kėlinys buvo daug ramesnis už pirmąjį, abi komandos atliko beveik dvigubai mažiau smūgių nei pirmajame ir atrodė, jog komandos tenkinsis vienu tašku. Visgi Kevinas de Bruyne taip nemanė ir per teisėjo pridėta laiką pelnė įvartį, bei išplėšė pergalę.

Įpusėjus grupių etapui, D grupėje pirmauja „Juventus“ klubas su 7 taškais. Manchester „City“ atsilieka tik 1 tašku nuo praėjusio sezono Čempionų lygos finalininkų, o „Sevilla“ su trimis taškais žygiuoja treti.