shakhtar

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „shakhtar“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „shakhtar“.

Arti sensacijos: Ukrainos klubas su „Real“ sužaidė lygiosiomis

Arti ypatingos staigmenos UEFA Čempionų lygoje buvo Donecko „Shakhtar“. Varšuvoje namų rungtynes dėl Rusijos pradėto karo Ukrainoje žaidžiantis klubas Lenkijoje 1:1 sužaidė su vienu turnyro favoritų Madrido „Real“ klubu. Šio mačo metu stadioną sirgaliai nudažė Ukrainos ir Lenkijos nacionalinių vėliavų spalvomis, taip išreikšdami palaikymą Ukrainos kariams. Pirmąjį rungtynių įvartį 46 min. pelnė Ukrainos puolėjas Oleksandras Zubkovas.
2022-10-12

Moldovos klubas pirmą kartą prasibrovė į UEFA Čempionų lygos grupių etapą

Trečiadienį dalinti paskutiniai trys kelialapiai į UEFA Čempionų lygos grupių etapą. Istoriją sukūrė Tiraspolio „Sheriff“ ekipa iš Moldovos. „Sheriff“ mače su Zagrebo „Dinamo“ sužaidė lygiosiomis, 0:0, bet prieš savaitę Moldovoje buvo pasiekta pergalė 3:0. „Sheriff“ pirmą sykį pateko į Čempionų lygos grupių etapą. Iki šiol klubas buvo žaidęs tik Europos lygos grupių etape. Moldova turi vos 2,6 mln. gyventojų, o pačiame Tiraspolyje gyvena vos 134 tūkst.
2021-08-26

TOP-5: klubai, galintys šį sezoną triumfuoti Čempionų lygoje

Futbolo aistruoliai jau nuo antradienio vėl galės mėgautis aukščiausio lygio rungtynėmis ir aršiausiomis kovomis, nes startuos naujasis UEFA Čempionų lygos sezonas. „Thesportsrush“ pateikia 5 klubų sąrašą, kurie turi didžiausias galimybes triumfuoti šiame turnyre. 5. Paryžiaus „Saint-Germain“ PSG klubas negali pasigirti puikiai rezultatais Čempionų lygoje.
2019-09-16

Galingas Fredo baudos smūgis sukūrė šventę Ukrainoje

Trečiadienio vakarą sužaistos dar dvejos UEFA čempionų lygos aštuntfinalio porų pirmosios rungtynės. Smagią pergalę namuose iškovojo Donecko „Shakhtar" klubas 2:1 (0:1) įveikęs „Romą". 41-ą mačo minutę turkas Cergizas Underis išvedė svečių komandą į priekį (0:1). Antrajame kėlinyje pabudusi Donecko ekipa pradėjo diktuoti savo sąlygas.
2018-02-21

„Liverpool“ amžinų varžovų stadione užsitikrino kelialapį į Europos lygos ketvirtfinalį

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje buvo sužaistos visos aštuonios atsakomosios aštuntfinalio rungtynės. Mančesteryje įvyko amžinų priešininkų dvikovą tarp vietos „United“ ir „Liverpool“ ekipų. Prieš rungtynes dviejų įvarčių persvarą turėjo svečiai, namie laimėję 2:0. Mančesterio „United“ strategas Louisas van Gaalas pareiškė, kad esant reikalui „United“ gali pelnyti ir keturis įvarčius. Tačiau šie olando žodžiai nepasitvirtino, rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Pirmieji pasižymėjo šeimininkai.
2016-03-18

UEFA Europos lygoje užtikrinta „Borussios“ pergalė

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje žaidžiamos aštuonerios rungtynės. Europos lygoje buvo žaidžiamos pirmosios aštuntfinalių rungtynės. Vienos iš laukiaumiausių rungtynių įvyko Vokietijoje. Dortmunde susitiko vietos „Borussia“ su Londono „Tottenham“. Pergalę rezultatu 3:0 (1:0) šventė šeimininkai ir priešatsakomąsias rungtynės turi svarią persvarą. Pirmąjį įvartį, 30-ąją minutę pelnė geriausias 2015 metų Afrikos futbolininkas – Pierre-Emerickas Aubameayng.
2016-03-10

UEFA Čempionų lygoje Mančesterio „United“ pasitraukė jau po grupių etapo

Antradienio buvo sužaistos paskutinio Čempionų lygos grupių etapo rungtynės tarp komandų iš A, B, C ir D grupių. Svarbiausia dvikova įvyko Vokietijoje tarp „Wolfsburg“ ir Mančesterio „United“ ekipų. Pergalę rezultatu 3:2 (2:1) iškovojo šeimininkai. Jau prieš rungtynes A, C ir D grupėse buvo aiškios komandos kurios žengs į kitą Čempionų lygos etapą. Tuo tarpu B grupėje dėl kelialapio kovojo trys komandos: „Wolfsburg“, Mančesterio „United“ ir Eidhoveno „PSV“ klubai.
2015-12-08

Čempionų lygoje Madrido „Real“ nugalėjo PSG, „City" išvykoje palaužė „Sevilla"

Antradienį buvo žaidžiamos aštuonios Čempionų lygos rungtynės. Susitiko A, B, C ir D grupių komandos. A grupės rungtynėse susitiko dvi žvaigždžių pilnos komandos, Madrido „Real“ ir PSG. Nors ir pirmosios rungtynės prieš dvi savaites Paryžiuje baigėsi nulinėmis lygiosiomis daugelis ekspertų neabejojo, kad rungtynės bus rezultatyvios ir malonios žiūrovo akiai.
2015-11-03

Čempionų lygoje „Manchester City“ triumfas paskutinę minutę

Čempionų lygos turnyre sužaistos trečio turo dvikovos A, B, C ir D grupėse. Daugiausiai demėsio sulaukė akistata tarp A grupės lyderių, „Paris Sain-Germain“ ir Madrido „Real“ klubų. Komandos išsiskyrė taikiai 0:0. Pirmasis kėlinys praėjo be įvarčių, nepaisant to, jog abi komandos atakavo daug. Tiesa atakos nebuvo pačios pavojingiausios.
2015-10-21

Čempionų lygoje užtikrinta „Juventus“ ir pirmosios Mančesterio klubų pergalės

Sekmadienį buvo sužaistos antrojo Čempionų lygos turo rungtynės. Žaidė A, B, C ir D grupių komandos. Anksčiau už visus susitiko FC „Astana“ su „Galatasaray“. Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai iš Turkijos ir po pirmo kėlinio pirmavo 1:0. Tačiau antrajame kėlinyje prasidėjo įvarčių į savo vartus lietus. Varžybos baigėsi 2:2, o paskutiniai trys įvarčiai krito į savus vartus.