Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje žaidžiamos aštuonerios rungtynės. Europos lygoje buvo žaidžiamos pirmosios aštuntfinalių rungtynės.

Vienos iš laukiaumiausių rungtynių įvyko Vokietijoje. Dortmunde susitiko vietos „Borussia“ su Londono „Tottenham“. Pergalę rezultatu 3:0 (1:0) šventė šeimininkai ir priešatsakomąsias rungtynės turi svarią persvarą.

Pirmąjį įvartį, 30-ąją minutę pelnė geriausias 2015 metų Afrikos futbolininkas – Pierre-Emerickas Aubameayng. Gabonietis po Marcelo Schmelzerio perdavimo į baudos aikštelę smūgiu galva nuginklavo „Tottenham“ vartų sargą Hugo Lloris. 61-ąją minutę antrąjį įvartį „Borussios“ klubui pelnė Marco Reus. Vokietis po kampinio atliko stiprų spyrį iš kelių metrų ir padvigubino persvarą. 70-ąją minutę tas pats M.Reus užtvirtino Dortmundo ekipos pergalę. Po techniško G.Castro perdavimo vokietis antrą kartą kamuolį pasiuntė į H.Lloris gynamus vartus.

Kitos Europos lygos rungtynės žaidžiamos nuo 22 val. 5 min.