villareal

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „villareal“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „villareal“.

Triuškinamą „Real“ pergalę apkartino galimai sunki gynėjo trauma

Madrido „Real“ klubas iškovojo triuškinamą pergalę Ispanijos čempionate. „La Liga“ pirmenybėse „Real“ namuose 4:1 nepaliko vilčių „Villarreal“ klubui. Po pergalės Madrido atstovai pakilo į pirmąją poziciją lygoje, bet juos dar gali aplenkti savo rungtynes rytoj žaisianti „Girona“. Į priekį „Real“ įsiveržė po rezultatyviausio lygos žaidėjo Jude‘o Bellinghamo įvarčio. 25-ąją minutę jis pasiuntė kamuolį į vartus smūgiu galva. 35-ąją minutę „Real“ aikštėje išvydo itin nemalonų vaizdą.
2023-12-18

Fantastinis futbolo vakaras „Old Trafforde“ – „Man Utd“ išlipo iš 2 įvarčių liūno

UEFA Čempionų lygoje antrąją pergalę iškovojo „Manchester United“ vienuolikė. Antroje pusėje iš numirusių prisikėlę „raudonieji velniai“ sugebėjo 3:2 (0:2) įveikti Bergamo „Atalanta“. F grupėje „Man Utd“ šoktelėjo į pirmąją poziciją (6 tšk.). Toliau rikiuojasi „Atalanta“ ir „Villareal“ (po 4 tšk.), o žemiausiai nuslinko „Young Boys“ (3 tšk.). Pirmajame kėlinyje svečiai visiškai eliminavo „Man Utd“ stiprybes ir sugebėjo pelnyti du įvarčius.
2021-10-20

Dėl kuro stokos Anglijoje kenčia ir žvaigždės: Cristiano Ronaldo vairuotojas laukė net 7 valandas, bet liko nieko nepešęs

Futbolininko Cristiano Ronaldo vairuotojas liko be lašo degalų, nors eilėje prie jų laukė beveik 7 valandas. Trečiadienį po pietų prie degalinės „Shell“ Wilmslowe pastebėtas į „Manchester United“ neseniai sugrįžusio futbolininko asmeninis vairuotojas su prabangiu „Bentley Flying Spur“. Degalų tokiai mašinai su 4.0 litražo varikliu reikia nemažai – 100 kilometrų ji sunaudoja vidutiniškai apie 19 litrų kuro.
2021-10-01

Paskutinę akimirką išsigelbėjusio „Man Utd“ treneris gyrė „geriausią pasaulyje“ vartininką

Trečiadienį pergalę F grupėje iškovojo „Manchester United“ ekipa, kuri po Cristiano Ronaldo įvarčio paskutinę pridėto laiko minutę namuose 2:1 palaužė „Villareal“ komandą. C.Ronaldo tai buvo rekordinės rungtynės: jis tapo vieninteliu žaidėju Čempionų lygos istorijoje, sužaidusiu 178 rungtynes bei aplenkusiu 177 kartus tai padariusį legendinį Madrido „Real“ vartininką Ikerą Casillasą.
2021-09-30

Šešiolikmetis lietuvis sukirto rankomis su „Villareal“

Buvęs Nacionalinės futbolo akademijos auklėtinis ir Lietuvos jaunių rinktinių vartininkas Rimvydas Kiriejevas pasirašė sutartį su Ispanijos „Villareal“ klubu. Į „geltonųjų“ miestą šešiolikmetis atvyko sausį. R.Kiriejevas savo sportinę karjerą pradėjo Lietuvoje, tačiau sulaukusį vos trylikos jo tėvai talentingą sūnų išvežė į Barseloną „Marcet“ klubą. Po dviejų su puse metų „Marcet“ dalyvavo turnyre, kur jo talentą ir įvertino „Villareal“ vadovai.
2020-03-10

„Real“ žaidėjas nebesismulkina: mums trūksta visko

Madrido „Real“ Ispanijos „La Ligoje“ susitikimą su „Villarreal“ baigė lygiosiomis 2:2 ir antrą kartą iš eilės išbarstė taškus. Casemiro pripažino, kad šiuo metu „Karališkajam“ klubui trūksta visko. „Mums trūksta visko. Turime pelnyti įvarčius ir geriau gintis. Tai yra komanda. Jei ginamės, turime tai daryti visi. Jei puolame, tada atakuoti taip pat turime visi. „Real“ klubas visada yra įsipareigojęs laimėti. Žinoma, rungtyniauti šiame stadione yra sudėtinga.
2019-09-02

„Liverpool“ amžinų varžovų stadione užsitikrino kelialapį į Europos lygos ketvirtfinalį

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje buvo sužaistos visos aštuonios atsakomosios aštuntfinalio rungtynės. Mančesteryje įvyko amžinų priešininkų dvikovą tarp vietos „United“ ir „Liverpool“ ekipų. Prieš rungtynes dviejų įvarčių persvarą turėjo svečiai, namie laimėję 2:0. Mančesterio „United“ strategas Louisas van Gaalas pareiškė, kad esant reikalui „United“ gali pelnyti ir keturis įvarčius. Tačiau šie olando žodžiai nepasitvirtino, rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Pirmieji pasižymėjo šeimininkai.
2016-03-18

UEFA Europos lygoje užtikrinta „Borussios“ pergalė

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje žaidžiamos aštuonerios rungtynės. Europos lygoje buvo žaidžiamos pirmosios aštuntfinalių rungtynės. Vienos iš laukiaumiausių rungtynių įvyko Vokietijoje. Dortmunde susitiko vietos „Borussia“ su Londono „Tottenham“. Pergalę rezultatu 3:0 (1:0) šventė šeimininkai ir priešatsakomąsias rungtynės turi svarią persvarą. Pirmąjį įvartį, 30-ąją minutę pelnė geriausias 2015 metų Afrikos futbolininkas – Pierre-Emerickas Aubameayng.
2016-03-10

„La Liga“ čempionate Madrido „Real“ neįveikė lygos vidutiniokų

Ispanijoje sekmadienį žaidžiamos 5-ios „La Liga“ čempionato rungtynės. Netikėtai pergalės neiškovojo Madrido „Real“ klubas. „Karališkasis“ klubas Malagoje nesugebėjo įveikti vietos „Malaga“ ekipos, o rungtynės baigėsi rezultatu 1:1 (0:1). Pirmieji įvartį pelnė svečiai iš Madrido. 33-ąją minutę Toni Kroosas baudos smūgiu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę ir geriausioje padėtyje buvęs Cristiano Ronaldo kamuolį pasiuntė į vartus.
2016-02-21

„Celta“ Vigo ir toliau nepralaimi Ispanijoje

Po sekmadienį dar vienos „Celta“ Vigo pergalės, „Celta“ klubas ir toliau tęsia savo puikų žygį „La lygoje“. „Celta“ Vigo išvykoje susitiko su „Villareal“ klubu, kuris prieš aštuntąjį turą buvo pirmoje vietoje. Pergalę rezultatu 1:2 iškovojo „Celta“ Vigo futbolininkai.