Madrido „Real“ klubas iškovojo triuškinamą pergalę Ispanijos čempionate. „La Liga“ pirmenybėse „Real“ namuose 4:1 nepaliko vilčių „Villarreal“ klubui. Po pergalės Madrido atstovai pakilo į pirmąją poziciją lygoje, bet juos dar gali aplenkti savo rungtynes rytoj žaisianti „Girona“.

Į priekį „Real“ įsiveržė po rezultatyviausio lygos žaidėjo Jude‘o Bellinghamo įvarčio. 25-ąją minutę jis pasiuntė kamuolį į vartus smūgiu galva.

35-ąją minutę „Real“ aikštėje išvydo itin nemalonų vaizdą. Aikštėje suklupo Davidas Alaba, kuriam įtariama sunki trauma.

Nepaisant žaidėjo traumos, „Real“ netrukus padvigubino savo pranašumą. Po sumaišties kampinio metu kamuolys atsidūrė pas Rodrygo, o brazilas netrukus pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrajame kėlinyje „Villarreal“ viltis kuriam laikui buvo atgaivinęs Jose Luisas Moralesas, bet išlyginti rezultato jie nesugebėjo. Negana to, „Real“ pelnė dar du įvarčius ir išsprendė rungtynių likimą. Įvarčiais pasižymėjo Brahimas Diazas ir Luka Modričius.