Po sekmadienį dar vienos „Celta“ Vigo pergalės, „Celta“ klubas ir toliau tęsia savo puikų žygį „La lygoje“.

„Celta“ Vigo išvykoje susitiko su „Villareal“ klubu, kuris prieš aštuntąjį turą buvo pirmoje vietoje. Pergalę rezultatu 1:2 iškovojo „Celta“ Vigo futbolininkai. Fabianas Orellanas svečius tolimu smūgiu išvedė į priekį 41-ąją minutę, o 47-ąją minutę „Villareal“ gynėjas Eric Bailly užsidirbo antrą geltoną kortelę ir „Villareal“ klubas liko 10 prieš 11.

Visgi nepasaint to, kad šeimininkų aikštėje buvo mažiau, jiems tai nesutrukdė išlyginti rezultatą. 67-ąją minutę Denis Suarez pabandė savo laimę, o „Celta“ vartininkas nesugraibė kamuolio ir rezultatas iki 90-osios minutės buvo lygus. Tada pasireiškė rezultatyviausias „Celta“ žaidėjas – Duranas Nolito.

„Celta“ Vigo po aštuonių turų užima antrą vietą ir kartu su Madrido „Real“ yra vieninteliai klubai nepralaimėję nei vienų rungtynių. „Villareal“ po pralaimėjimo nukrito į ketvirtąją vietą, o Madrido „Atletico“ klubas pergalės atveju turi šansą išstumti Villarealį iš ketvirtosios pozicijos.