Trečiadienį pergalę F grupėje iškovojo „Manchester United“ ekipa, kuri po Cristiano Ronaldo įvarčio paskutinę pridėto laiko minutę namuose 2:1 palaužė „Villareal“ komandą.

C.Ronaldo tai buvo rekordinės rungtynės: jis tapo vieninteliu žaidėju Čempionų lygos istorijoje, sužaidusiu 178 rungtynes bei aplenkusiu 177 kartus tai padariusį legendinį Madrido „Real“ vartininką Ikerą Casillasą.

Nepaisant to, kad visų akys ir pagyros buvo nukreiptos į C.Ronaldo, tačiau po rungtynių „Man United“ treneris Ole Gunnaras Solskjaeris daugiausiai gyrė vartininką Davidą De Gea. Žinoma, pagyrų sulaukė ir C.Ronaldo.

„Buvo labai sunkios rungtynės prieš labai gerą komandą, – sakė O. G. Solskjaeras. – Pirmoje pusėje mes daug kontroliavome kamuolį, tačiau jie labai gerai kontratakavo, žaidė greitai ir susikūrė labai, labai gerų momentų. Laimei, šiandien mes turėjome geriausią vartininką pasaulyje. Davidas buvo fantastiškas. Esu labai laimingas jo pasirodymu.

Antrame kėlinyje „Villarreal“ daugiau kontroliavo kamuolį ir jie nusipelnė pirmauti, tačiau „Old Trafford“ yra magija. Kartais istorija gali mums padėti.

Žinoma, Cristiano įmušė gerą įvartį, o Alexas – tiesiog fantastišką“.

Plačiau kalbėdamas apie vartininką, O. G. Solskjaeras prisiminė gegužę Gdanske vykusį Europos lygos finalą, kuriame tas pats D. De Gea pramušė lemiamą baudinį prieš tą pačią „Villarreal“ ekipą.

„Jūs tikriausiai teisūs, kad po Europos lygos finalo jis turėjo sudėtingą vasarą. Jis vyko į Europos čempionatą ir nors ten nežaidė, tačiau grįžo ryžtingas, su tikėjimu ir puikiu darbu, kuriuo aš džiaugiuosi. Jis šiandien mus išgelbėjo. Turime būti realistai ir tai pasakyti.

Žinoma, mes turime puikius vartininkus Tomą Heatoną ir Deaną Hendersoną, tačiau šiandien Davidas nusipelno būti geriausiu rungtynių žaidėju.

Kalbėdamas apie C.Ronaldo, O. G. Solskjaeris nebuvo nustebęs tokiu vėlyvu jo įvarčiu.

„Mes tai matėme jau daug kartų, – kalbėjo treneris. – Jeigu matėte jį prieš kelias savaites rungtynėse su Airija, jis ankstyvoje rungtynių fazėje pramušė baudinį, dažnai neturėjo kamuolio, bet per paskutines dvi minutes pelnė du puikius įvarčius. Jis tai daro visą savo karjerą. Jis yra labai stiprus psichologiškai ir visą laiką išlieka rungtynėse.

Mačiau jį visą dieną ir tai, kaip jis ruošėsi šioms rungtynėms, koks jis buvo susikaupęs. Kai tik gavo vieną šansą, pelnė įvartį.“