„Man Utd“ iškrito iš „Carabao“ taurės, kiti anglų gigantai žengė toliau

Anglijoje buvo žaidžiami „Carabao“ taurės šešioliktfinalio susitikimai, po kurių savo pasirodymą turnyre baigė be Cristiano Ronaldo žaidęs „Manchester United“. Kiti didieji Anglijos klubai taip pat turėjo vargų, bet žengė į aštuntfinalius.

„Man Utd“ 0:1 nusileido „West Ham Utd“ futbolininkams. Vienintelį ir pergalingą mačo įvartį pelnė Manuelis Lanzini 9-ąją minutę.

Kitame susitikime Londono „Arsenal“ klubas 3:0 nugalėjo „AFC Wimbledon“ futbolininkus.

Alexandre’as Lacazette’as 11-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Emile'is Smithas Rowe'as 77-ąją minutę padvigubino „kanonierių" ekipos pranašumą iki 2:0,  o Edwardas Nketiah jau rungtynių pabaigoje pridėjo trečią įvartį.

Londono „Chelsea“ tik po baudinių serijos nukovė „Aston Villa“ klubą. Pagrindinis mačo laikas baigėsi 1:1 – Timo Werneris 54-ąją minutę galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Chelsea“ ekipą į priekį 1:0, tačiau Cameronas Archeris 65-ąją minutę išlygino rezultatą.

Per likusį laiką ir pratęsimą abiems ekipoms nepavyko pasižymėti ir teko mušti 11 m baudinius.  Čia geriau sekėsi Thomo Tuchelio auklėtiniams – serija laimėta 4:3.

Mače tarp „Tottenham“ ir „Wolves“ taip pat prireikė baudinių serijos, o galiausiai triumfavo pirmieji. Čia pagrindinis mačo laikas baigėsi 2:2.

„Tottenham“ turėjo dviejų įvarčių persvarą po Tanguy‘o Ndombele (14 min.) ir Harry Kane’o įvarčių (23 min.), bet galiausiai jos neišlaikė - „Wolves“ rezultatą išlygino po Leanderio Dendonckerio (38 min.) ir Danielio Podence’o (58 min.) tikslių smūgių.

Per likusį laiką daugiau įvarčių pelnyta nebuvo, o baudinių serijoje „Wolves“ realizavo vos du smūgius, kai „Tottenham“ – 3 iš 4.