Šeštadienį Ispanijoje buvo sužaistos keturios 10-ojo turo rungtynės. Sunkią pergalę svečiuose iškovojo Madrido „Real„ klubas, kuris minimaliu rezultatu 1-0 nugalėjo „Real Sociedad“ ekipą.

Vienintelis ir kartu pergalingas šių rungtynių įvartis krito 9-ą minutę, kai po puikaus Fabio Coentrao perdavimo kamuolį į tinklą pasiuntė Gonzalo Higuainas.

Po šios pergalės „karališkasis„ klubas savo sąskaitoje turi 25 taškus ir bent jau iki sekmadienio vakaro užima pirmą vietą turnyrinėje lentelėje. „Real“ aplenkti laimėjusi savo rungtynes gali Valensijos „Levante"

Tuo tarpu „Barcelona„ klubas savo žiūrovų akivaizdoje sutriuškino „Mallorca“ futbolininkus rezultatu 5-0. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Lionelis Messi, o po vieną pridėjo Isaacas Cuenca ir Dani Alvesas

Pergales taip pat iškovojo „Valencia„ ir „Villarreal“ klubai, atitinkamai įveikdami Madrido „Getafe„ ir „Rayo Vallecano“ klubus.

Rezultatai:

„Real Sociedad„ 0 - 1 „Real Madrid“

9' [0 - 1] Gonzalo Higuain

„Barcelona„ 5 - 0 „Mallorca“

13' [1 - 0] Lionel Messi (11 m.)

21' [2 - 0] Lionel Messi

30' [3 - 0] Lionel Messi

50' [4 - 0] Isaac Cuenca

90' [5 - 0] Dani Alves

„Villarreal„ 2 - 0 „Rayo Vallecano“

20' [1 - 0] Bruno Soriano

67' [2 - 0] Borja Valero

„Valencia„ 3 - 1 „Getafe“

12' [1 - 0] Sofiane Feghouli

23' [1 - 1] Diego Castro

25' [2 - 1] Sofiane Feghouli

76' [3 - 1] Aritz Aduriz