Ispanijoje sekmadienį žaidžiamos 5-ios „La Liga“ čempionato rungtynės. Netikėtai pergalės neiškovojo Madrido „Real“ klubas.

„Karališkasis“ klubas Malagoje nesugebėjo įveikti vietos „Malaga“ ekipos, o rungtynės baigėsi rezultatu 1:1 (0:1). Pirmieji įvartį pelnė svečiai iš Madrido. 33-ąją minutę Toni Kroosas baudos smūgiu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę ir geriausioje padėtyje buvęs Cristiano Ronaldo kamuolį pasiuntė į vartus. Tiesa, pakartojime buvo galima matyti, jog portugalas buvo nuošalėje, tačiau teisėjai jos neužfiksavo. Jau po 3-ijų minučių portugalas galėjo pelnyti antrą savo įvartį, tačiau jo spirtas kamuolys skriejo tiesiai į vartininką.

Antrajame kėlinyje madridiečiams pasižymėti nepavyko, o „Malaga“ futbolininkams 66-ąją rungtynių minutę rezultatą pavyko išlyginti.Raulis Albentosa iš kelių metrų kamuolį paleido į vartus ir nuginklavo Keylorą Navasą. Po lygiųjų Madrido „Real“ yra surinkę 54 taškus ir nuo pirmoje vietoje esančių „Barcelona“ futbolininkų atsilieka jau 9 taškais. „Malaga“ savo ruožtu“ yra surinkusi 31 tašką ir užima 11-ą vietą.