toni kroosas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „toni kroosas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „toni kroosas“.

Toni Kroosas apie karjeros pabaigą: „Niekas „Real“ gretose nebuvo patenkinti“

Praėjusio sezono pabaigoje Toni Krooso sprendimas baigti futbolininko karjerą nustebino daugelį. 34-erių saugas buvo aukščiausiame savo žaidimo lygyje ir labai svarbus Madrido „Real“ žaidėjas, kai klubas laimėjo Ispanijos „La Liga“ ir UEFA Čempionų lygą. Vasarą jis po trumpos pertraukos nuo tarptautinių varžybų sugrįžo į Vokietijos rinktinę ir dalyvavo Europos čempionate. Jo paskutinės rungtynės įvyko liepos 5-ą dieną, kai EURO 2024 ketvirtfinalyje po pratęsimo 1:2 buvo pralaimėta Ispanijai.
Prieš 3 val.

Futbolo žvaigždės, kurios atsisveikins su šalių rinktinėmis: Kroosas tarė „sudie“, kiti sprendimą praneš artimiausiu metu

Penktadienį Europos futbolo čempionatas baigėsi dar dvejoms rinktinėms, kurių gretose žaidė ir keletas veteranų, Senajame žemyne užsitarnavusių legendų statusą. Ketvirtfinalis su Ispanija tapo paskutinėmis Vokietijos futbolo legendos Toni Krooso karjeros rungtynėmis, o sprendimą trauktis iš futbolo jis buvo priėmęs dar iki čempionato pradžios. „Jau kurį laiką žinojau, kad kiekvienos rungtynės man gali būti paskutinės. Šį kartą tai jau tikrai yra pabaiga.
2024-07-06

Apie Toni Krooso kajreros pabaigą juokavęs Joselu: „Penktadienį bus padėtas taškas“

Ispanijos rinktinės puolėjas Joselu spaudos konferencijoje pareiškė, kad penktadienį tikisi užbaigti Vokietijos futbolo legendos Toni Krooso karjerą. Daugelio futbolo sirgalių nusivylimui jau rytoj vienos pajėgiausių šio „Euro 2024“ čempionato komandų susidurs pirmenybių ketvirtfinayje. „Toni yra mano bičiulis, bet aš manau, kad penktadienį jo karjera baigsis. To mes visi ir sieksime. Žinome, kaip gerai žaidžia Toni, bet negalime koncentruotis vien tik į jį.
2024-07-04

Įspūdinga – Toni Kroosas jau pirmose „Euro 2024“ rungtynėse pagerino visų laikų rekordą

Penktadienį Miuncheno „Allianz Arena“ stadione startavo ilgai laukta futbolo šventė – „Euro 2024“ – kurio atidarymo rungtynėse šeimininkė Vokietija 5:1 sutriuškino Škotijos rinktinę ir iškovojo didžiausią savo pergalę Europos čempionatų istorijoje. Šiose rungtynėse į istoriją įsirašė Toni Kroosas. 34-erių veteranas atliko 102 perdavimus, iš kurių net 101 pasiekė tikslą (99 proc.
2024-06-15

Vokietijos futbolo legenda Toni Kroosas nusprendė po Europos čempionato dėti karjeroje tašką

Madrido „Real“ ir Vokietijos rinktinės legenda Toni Kroosas šią vasarą pakabins sportbačius ant vinies. T. Krooso ir „Real“ sutartis jau baigėsi, tačiau juo domėjosi ne tik Madrido klubas, bet ir kitos Ispanijos „La Liga“ čempionato ekipos. Visgi futbolininkas nusprendė, kad po Vokietijoje vykstančio čempionato pasitrauks iš futbolo, kadangi nori baigti karjerą aukščiausiame lygyje.
2024-05-21

Toni Kroosas pakomentavo gandus apie savo ateitį

Madrido „Real“ saugas Toni Kroosas pakomentavo sklandančius gandus apie savo ateitį. 34-erių metų futbolininkas vis dar nėra pratęsęs savo sutarties, kuri galioja iki ateinančios vasaros. Tai atvėrė kalbas, jog jis gali palikti Madridą arba apskritai baigti savo karjerą. Pats futbolininkas komentuodamas gandus atskleidė, jog neketina sugrįžti į „Bayern“ komandą. „Noriu pabrėžti, jog tikrai negrįšiu į „Bayern“, nors ir esu siejamas su šita komanda.
2024-02-13

„Real“ iškovojo penktą pergalę iš eilės Ispanijoje

Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:0 nugalėjo „Granada“ futbolininkus. Tikslaus perdavimo sulaukęs Antonio Puertas jau 1-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų. Varžovo gynybą įveikęs Karimas Benzema 3-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Rui Silva meistriškai atrėmė kamuolį. Toni Kroosas 15-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.
2020-12-23

Paneigė gandus: Kroosas ilgam pratęsė sutartį su Madrido „Real“

Madrido „Real“ klubą šią vasarą sudrebins rimtos permainos. Vis tik, jau aišku, kad ilgai „išvykstančiojo“ etiketę turėjęs vokiečių vidurio saugas Toni Kroosas lieka komandoje. „Real“ ir T. Kroosas pirmadienį pasirašė naują ketverių metų sutartį. Tai reiškia, kad vidurio saugas Madride liks bent iki 2023-ųjų birželio 30-os dienos. 29-erių vokietis „Real“ gretose iki šios dienos sužaidė 233 rungtynes, įskaitant ir 28 Ispanijos pirmenybių bei 8 UEFA Čempionų lygos dvikovas šiame sezone.
2019-05-20

Stebuklingai išsigelbėję vokiečiai pabėgo iš nemalonios padėties

Pasaulio futbolo čempionato F grupės varžybose šeštadienį sužaistos dvejos rungtynės. Brazilijoje iškovotą pasaulio čempionų titulą ginanti Vokietijos rinktinė buvo atsidūrusi ant bedugnės krašto, tačiau sugebėjo išsikapstyti. Joachimo Lowo auklėtiniai 2:1 nugalėjo Švedijos rinktinę ir lemiamose grupių etapo varžybose bus savo likimo kalviai. Nors pasaulio čempionai dvikovos pradžioje kūrė pavojingas atakas, pirmieji šiame mače pasižymėjo švedai.
2018-06-23

Pasaulio čempionai pirmenybes pradėjo sensacingu pralaimėjimu

Sensacingu pralaimėjimu pasaulio futbolo čempionatą pradėjo titulą ginantys vokiečiai. Jie pirmosiose F grupės rungtynėse 0:1 (0:1) nusileido meksikiečiams. Įvartis krito pirmajame kėlinyje, kurį abi komandos žaidė labai aktyviai. Tada progų turėjo ir vieni, ir kiti, o darbo – abiejų vienuolikių gynėjai bei vartininkai. 35-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Hirvingas Lozano.
2018-06-17

Pasaulio futbolo čempionatas: Ibros atsikratę švedai ir žiaurią istoriją paneigti sieksiantys vokiečiai

Jau birželio 14 dieną Rusijoje prasidės laukiamiausias metų sporto įvykis – pasaulio futbolo čempionatas. Turnyro atidarymo rungtynėse rusai susitiks su Saudo Arabija, o vėliau aistros įsuks ir kitas rinktines. Mėnesį truksiančioje futbolo fiestoje varžysis 32 rinktinės. Vienos jų atvažiuoja tik taurės, kitos siekas paneigti prognozes ir gerai praleisti laiką. Tv3.lt kviečia susipažinti su F grupe. Portalas kiekvieną dieną pristatys vis kitą grupę.
2018-06-10

Finalinis futbolo sezono akordas: ar treneriai starto sudėtyse pateiks netikėtumų?

Didžiosios futbolo šventės diena. Šįvakar UEFA Čempionų lygos finale Kijeve ginklus surems Madrido „Real“ ir „Liverpool“. Kokius vienuoliktukus spektaklyje pasiūlys abiejų komandų treneriai? Didžiausias klaustukas – Cristiano Ronaldo partneris „Real“ finalą pasitikta pajėgiausios sudėties. Zinedine’as Zidane’as neturi nė vieno traumuoto ar diskvalifikuoto futbolininko. Prancūzas vartininko ir gynėjų pozicijose neturėtų rizikuoti.
2018-05-26

Kortos atverstos: „Real“ ir „Bayern“ sudėtyse yra netikėtumų

UEFA paskelbė Madrido „Real“ ir Miuncheno „Bayern“ sudėtis atsakomosioms Čempionų lygos futbolo rungtynėms Ispanijoje. Abiejų komandų vienuoliktukuose yra netikėtumų. Nei „Real“ starto sudėtyje, nei ant atsarginių žaidėjų suolo nėra Isco. Futbolininkas patyrė traumą pirmajame mače, bet vėliau treniravosi. Tai sukėlė spėlionių, kad saugas gali pasirodyti aikštėje. Dėl traumos nežais Dani Carvajalas. Futbolo pasaulis svarstė, kas užims jo poziciją. Tarp kandidatų buvo traumą gydęsis Nacho.
2018-05-01

Pirmajame futbolo spektaklyje „Real“ pasinaudojo „Bayern“ klaidomis

Madrido „Real“ laimėjo pirmąsias UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynes. Titulą ginantys ispanai pasinaudojo varžovų klaidomis ir svečiuose 2:1 (1:1) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ futbolininkus. Vyriausiajam šeimininkų treneriui Juppui Heynckesui pirmajame kėlinyje teko atlikti du priverstinius keitimus. Traumas patyrė Arjenas Robbenas ir Jerome’as Boatengas.   Vis dėlto mačo pradžia „Bayern“ nieko blogo nežadėjo. 28-ąją minutę po žaibiškos kontratakos įvartį pelnė Joshua Kimmichas.
2018-04-25

„Bayern“ žvangina ginklais: galime įveikti visus, „Real“ – ne išimtis

UEFA Čempionų lygos pusfinalyje – futbolo spektaklis. Į kovą stosiančios Miuncheno „Bayern“ ir Madrido „Real“ žvaigždės prieš kovą žvangina ginklais. Abejų komandų futbolininkai kalba apie pergalę. Cristiano Ronaldo turi silpnybių „Galime nugalėti bet ką. „Real“ – ne išimtis“, – pareiškė Arjenas Robbenas. Olandas 2007–2009 metais žaidė Madride, o vėliau persikėlė į Miuncheną, kuriame rungtyniauja iki šiol. „Jei „Real“ padarys klaidą, privalome ja pasinaudoti ir įmušti.
2018-04-25

Moksliškai pagrįstu metodu išrikiavo geriausius planetos futbolininkus: sąrašas nustebins

Šveicarijoje įsikūrusi „CIES Football Observatory“ kompanija garsėja savo pateikiamos įžvalgomis ir statistika iš futbolo pasaulio, o dabar ši išanalizavo paskutinių trijų mėnesių žaidėjų pasiekimus aikštėje ir sudarė geriausių pasaulio futbolininkų sąrašą. Jame – 23 pavardės. Analizuojamos buvo penkios stipriausios futbolo lygos – Anglijos, Ispanijos, Italijos, Vokietijos ir Prancūzijos. Buvo vertinamas žaidėjų tikslumas, atsistatymas po krūvių, sukuriamos progos, atakavimas, kūrybiškumas.
2018-03-27

Paviešinti didžiųjų futbolo klubų žaidėjų atlyginimai

Paviešinti didžiųjų pasaulio futbolo klubų žaidėjų atlyginimai. Juos pateikia portalas footballplayerpro.com. Brangiausias dvejų pastarųjų metų UEFA Čempionų lygos nugalėtojo Madrido „Real“ futbolininkas – Cristiano Ronaldo. 32-ejų portugalas per savaitę uždirba 365 tūkstančių svarų sterlingų. Tokia jo sutartis galioja iki 2021-ųjų.
2018-03-22

Čempionų lygos savaitė: kurios komandos ketvirtfinalių duris pravers pirmosios?

Antradienį „Anfield“ ir „Parc des Princes“ stadionuose paaiškės pirmieji šio sezono UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalių dalyviai. Prie jų trečiadienį prisijungs dar dvi futbolo komandos. Kurios ekipos duris į kitą etapą pravers pirmosios? „Liverpool“ – „Porto“ Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse dvi komandos iškovojo pergales didžiausiais rezultatais – 5:0. Viena jų buvo „Liverpool“. Ji, skirtingai nei Miuncheno „Bayern“, tokį laimėjimą užfiksavo svečiuose.
2018-03-06

„Real“ per kėlinį subombardavo „Sevilla“ vartus

Ispanijoje triuškinamą pergalę iškovojo šalies čempionas Madrido „Real“. Jis šeštadienį 5:0 (5:0) nepasigailėjo „Sevilla“ futbolininkų. Visi įvarčiai pelnyti pirmajame kėlinyje. Dubliu pasižymėjo geriausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo, įmušęs 23 ir 31 minutėmis. Pastarasis įvartis pelnytas nuo 11 metrų žymos. Po tikslų smūgį pridėjo Nacho (3 minutė), Toni Kroosas (38 min.) bei Achrafas Hakimi (42 min.). „Real“ (31 taškas) užima trečiąją lygos poziciją, „Sevilla“ (28 tšk.
2017-12-10

„Real“ orkestras ir toliau groja nepriekaištingai

Pergalių seriją tęsia neseniai dvi supertaures iškovojęs UEFA Čempionų lygos nugalėtojas Madrido „Real“. Jis laimėjimu pradėjo Ispanijos pirmenybes, svečiuose 3:0 (2:0) sutriuškinęs La Korunjos „Deportivo“ futbolininkus. Rungtynių pradžia iliustravo tai, kas vyks toliau. „Real“ kontroliavo kamuolį, „Deportivo“ kontratakavo. Dukart sėkmingai pabėgo, bet neįmušė šeimininkų puolėjas Florinas Andone. Favoritai į priekį išsiveržė 20-ąją minutę.
2017-08-21

Meilė „Real“ gimė pirmajame finale su „Juventus“

19. Tiek metų praėjo nuo UEFA Čempionų lygos finalo, kuriame pirmą ir vienintelį kartą susitiko Madrido „Real“ ir Turino „Juventus“. Amsterdame vykusi dvikova Ervinui Kvitkauskui, komentuojančiam A lygą per TV6 bei tv3.lt, įskiepijo meilę „Real“. Jauni ir ambicingi, bet ne favoritai UEFA Čempionų lygos finalas Amsterdame vyko 1998-ųjų gegužės 20-ąją. Rungtynes stadione gyvai stebėjo 48,5 tūkstančio žiūrovų.
2017-06-03

Finale – istoriją sieksiantis perrašyti „Juventus“ ir savimi pasitikintis „Real“

Šeštadienį Čempionų lygos finale Kardife susitiks titulą ginantis Madrido „Real“ ir nuo 2003-ųjų šio UEFA trofėjaus neiškovojęs Turino „Juventus“. Maža to, 39-erių klubo legenda, vartininkas ir kapitonas Gianluigi Buffonas Čempionų lygos titulo neturi išvis. Massimiliano Allegri, Turino „Juventus“ vyriausiasis treneris: – Girdėjau žmones sakant, kad „Juventus“ pralaimėjo šešis UEFA Čempionų lygos finalus. Čia – istorija. Nėra gerai galvoti apie tai, kas buvo prieš 15, 20 ar 50 metų.
2017-06-03

„Real“ viską susigrąžino į savo rankas

Madrido „Real“ iškovojo gyvybiškai svarbią pergalę atidėtose Ispanijos čempionato 21-ojo turo rungtynėse. Madrido ekipa svečiuose 4:1 (1:0) nugalėjo Vigo „Celta“. „Real“, iki sezono pabaigos likus turui, įgijo trijų taškų pranašumą prieš antrojoje vietoje esančią „Barcelona“. Mačą pradėjo Cristiano Ronaldo dublis. Portugalas įmušė 10-ąją ir 48-ąją minutėmis. 69-ąją minutę intrigą atgaivino Johnas Guidetti, bet „Celta“ už tai gavo dar du įvarčius.
2017-05-17

„Atletico“ prieš atsakomąsias rungtynes motyvuoja dvejų metų senumo istorija

Šiandien Vicente Calderono stadione vyks atsakomasis UEFA Čempionų lygos pusfinalio Madrido derbis. „Atletico“ savo aikšėje priims „Real“. Šeimininkams reikės likviduoti trijų įvarčių deficitą. „Atletico“ motyvuoja prieš dvejus metus namie prieš „Real“ pasiekta pergalė 4:0. „Atletico“ tiki „Atletico“ to paties miesto „Real“ 4:0 (2:0) nuskriaudė 2015-ųjų vasario 7-ąją.
2017-05-10

„Atletico“ vis dar tiki, „Real“ padarė daugiau nei tikėjosi

Antradienį pirmajame UEFA Čempionų lygos pusfinalio mače Madrido „Atletico“ gavo antausį miesto derbyje – 0:3 nusileido „Real“. Po savaitės vyks atsakomosios rungtynės ir pralaimėjusieji, žaisiantys namie, tikisi atsirevanšuoti. „Futbolas yra nuostabus žaidimas ir visko gali nutikti. Vis dar manau, kad turime šansų patekti į finalą. Kitą savaitę bandysime padaryti tai, kas atrodo neįmanoma.
2017-05-03

Nuostabus Cristiano Ronaldo atvedė „Real“ į pusfinalį

UEFA Čempionų lygos pusfinalyje žais du Madrido klubai. Prie „Atletico“ prisijungė „Real“, antradienį po pratęsimo 4:2 įveikęs Miuncheno „Bayern“. Ispanus į pergalę atvedė „hat-tricką“ įmušęs portugalas Cristiano Ronaldo. Pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes Miunchene prieš savaitę laimėjo „Real“ – 2:1. Taigi Ispanijoje Vokietijos čempionams reikėjo atakuoti. Jie bandė tai daryti. Nuo Roberto Lewandowski Madrido komandos žaidėjai apsigynė, o po to sekęs Arjeno Robbeno smūgis buvo netikslus.
2017-04-19

Pirmasis futbolo spektaklis baigėsi „Real“ pergale

Trečiadienį Miunchene įvyko pirmasis futbolo spektaklis – UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalis tarp Europos grandų. Miuncheno „Bayern“ savo aikštėje pirmavo, bet persvaros neišsaugojo – Madrido „Real“ laimėjo 2:1 (0:1). Rungtynių pradžioje svečius į priekį galėjo išvesti Karimas Benzema. Prancūzas po vokiečio Toni Kroosas perdavimo smūgiavo galva. Kamuolys galingai atšoko nuo žemės, jį lietė „Bayern“ vartininkas Manuelis Neueris. Kamuolys pakeitė kryptį ir atsimušė į skersinį.
2017-04-13

Pasaulio čempionai sieks užkariauti ir Europą

Europos futbolo galiūnė Vokietija sieks ketvirtojo senojo žemyno futbolo trofėjaus po triumfų 1972-siais, 1980-siais ir 1996-siais metais. Praėjusiame Pasaulio čempionate nei vieno pralaimėjimo nepatyrusi komanda šių metų čempionatui kelia tik pačius aukščiausius tikslus. Rezultatyviausias vis dar žaidžiantis Vokietijos rinktinės žaidėjas Lukasas Podolskis yra pelnęs net 48 įvarčius, vilkėdamas nacionalinės komandos marškinėlius.
2016-05-31

„La Liga“ čempionate Madrido „Real“ neįveikė lygos vidutiniokų

Ispanijoje sekmadienį žaidžiamos 5-ios „La Liga“ čempionato rungtynės. Netikėtai pergalės neiškovojo Madrido „Real“ klubas. „Karališkasis“ klubas Malagoje nesugebėjo įveikti vietos „Malaga“ ekipos, o rungtynės baigėsi rezultatu 1:1 (0:1). Pirmieji įvartį pelnė svečiai iš Madrido. 33-ąją minutę Toni Kroosas baudos smūgiu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę ir geriausioje padėtyje buvęs Cristiano Ronaldo kamuolį pasiuntė į vartus.
2016-02-21

Karališki atlyginimai: tiek uždirba Madrido „Real“ žvaigždės

Ką tik su Madrido „Real“ sutartį iki 2020 metų pratęsęs gynėjas Sergio Ramosas nemažai laiko „flirtavo“ ir su „Manchester United“. Tiesa, tai 29 metų futbolininkui išėjo į naudą – jo uždarbis karališkajame ispanų klube gerokai pakilo – per metus kišenę papildys 10 mln. eurų. Tačiau nes jis, anot „Mundo Deportivo“, daugiausiai uždirba Madrido komandoje. Pristatome dešimtuką brangiausiai apmokamų „Real“ žvaigždžių. 10. Pepe – metų uždabis: 3,8 mln.
2015-08-18

„Real“ naujokas T. Kroosas greitai priprato prie ispaniškos netvarkos

Madrido „Real“ naujokas Toni Kroosas pratinasi prie sau neįprastos tvarkos Ispanijoje. Už 25 milijonus eurų Miuncheno „Bayern“ ekipą palikusį vokietį stebina karališkojo klubo žaidėjų nepunktualumas. „Čia vyrauja visai kitoks mentalitetas. Pavyzdžiui, jei Vokietijoje treniruotė prasideda 10.30 val., visi bus pasiruošę 10.30 val. Tuo tarpu Madride situacija truputį skiriasi.
2014-08-21

T. Kroosas už 30 mln. eurų keliasi į Madrido „Real“ komandą

Pasaulio futbolo čempionas ir Miuncheno „Bayern“ saugas Toni Kroosas nuo kito sezono vilkės UEFA Čempionų lygos nugalėtojų „Real“ komandos marškinėlius. Šiandien popiet futbolininkas bus oficialiai pristatytas Madride, rašo bild.de. T. Kroosas turėjo dar galiojančią sutartį su Miuncheno „Bayern“ klubu. Teigiama, kad su „Real“ saugas pasirė šešių metų sutartį. Karjerą Miunchene pradėjęs T. Kroosas iš viso „Bayern“ ekipoje sužaidė 176 rungtynes ir pelnė 23 įvarčius.
2014-07-17

„Manchester United“ už T. Kroosą pasiryžę pakloti nemenką sumą

„Manchester United“ klubas dėl Miuncheno „Bayern“ saugo Toni Krooso pasiruošęs gerokai patuštinti piginę. Daviso Moyeso treniruojama ekipa T.Kroosui siūlo 260 tūkst. svarų sterlingų per savaitę. Nepaisant to, jog „Bayern“ tikina, kad T.Kroosas yra neparduodamas, „Manchester United“ viliasi, kad vaidmuo, kuris būtų pasiūlytas futbolininkui naujoje komandoje, gali jį suvilioti persikelti į Angliją.
2014-04-15

T. Kroosas: „Juventus“ nusileidžia tik „Barcelona“ klubui

Miuncheno „Bayern“ komandos saugas Toni Kroosas teigia, kad Turino „Juventus“ komandos žaidimas jį žavi ir jis mano, kad juos lenkia tik „Barcelona“ ekipa. Tiek „Bayern“, tiek „Juventus“ savo šalių čempionatuose užima pirmas vietas, o rytoj klubai susitiks UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalyje. T.Kroosas baiminasi Italijos čempionų ir pabrėžia jų puikią gynybą. „Aš manau, kad „Juventus“ nusileidžia tik „Barcelona“ klubui. Gynyboje jie bus labai stiprūs.