8 vaikų mama pribloškė internautus: vyras – visada pirmoje vietoje, ne vaikai

Dauguma tėvų sutinka, kad auginti vaiką yra sunkus, bet ir labai daug džiaugsmo teikiantis darbas. Net ir su vienu vaiku gali būti daug streso, tad įsivaizduokite, kaip atrodo mamos Kelli Ingram, turinčios aštuonis vaikus, kasdienybė. Amerikietė Kelli (39) iš Pietų Karolinos turi septynias dukteris ir vieną sūnų. Šeši jos vaikai – biologiniai, o dar du ji įsivaikino.

17-kos abortą atlikusi moteris ryžosi atverti širdį: tokio skausmo nelinkėtų niekam

Leona Burton, 36 metų amžiaus moteris iš Lesterio, Jungtinės Karalystės, atvirai papasakojo apie savo abortą, kurį pasidarė būdama septyniolikos – ji sako kaltę jautusi dar dešimt metų. Penkių vaikų mama pripažino, kad dešimt metų jautėsi kalta dėl aborto, bet kad jo dėka tapo geresne mama. Leona Burton pasidalino savo istorija ir papasakojo, kad labai ilgai jautė kaltę, bet dabar žino, kad sprendimas buvo teisingas, rašoma mirror.co.uk.

Motinos dienos proga Doveika siunčia žinią: „Mama yra pats gražiausias Dievo sukurtas kūrinys“

Pirmasis gegužės sekmadienis ypatingas, nes šiandien visa meilė ir dėmesys skiriamas Mamoms. Kunigas Ričardas Doveika sako, kad Mama – gražiausias Dievo kūrinys ir šią dieną ragina ne tik pasveikinti mamas, tačiau nebijoti jomis pasidžiaugti garsiai. „Mama yra daugiau nei religija, įsitikinimai ar filosofijos.

Mamos duoti vardai vaikams įsiutino internautus: „Tai turėtų būti neteisėta“

Amerikiečių šeimos sprendimas netikėtai nustebino internautus. Gimus dvyniams, jų tėvai abiem berniukams suteikė tą patį vardą, kurį turi ir jų tėtis. Socialinio tinklo „Tik Tok“ vartotojai liko sumišę po to, kai išgirdo dviejų dvynių vardus – Brandenas jaunesnysis ir Brandenas III. Internautai mano, kad toks tėvų sprendimas, berniukus pavadinti jų tėčio garbei turės įvairiausių netikėtumų vaikams paaugus. Coles‘ų šeimoje – penki vaikai, iš kurių du paskutinieji yra identiški dvyniai.

Vaikų kosulys – ką apie jį reikėtų žinoti?

Vaikų kosulys, ko gero, yra vienas labiausiai tėvelius išgąsdinančių garsų. Ar tai tik dėl slogos kylantis kosulys, o galbūt jis praneša apie sunkią ligą, pavyzdžiui, plaučių uždegimą? Ką reikėtų žinoti apie vaikų kosulį? Kas dažniausiai sukelia kosulį? Viena dažniausių vaikų kosulio priežasčių yra infekcija. Net apie 80 proc. viršutinių kvėpavimo takų infekcijų sukelia virusai, o likusias – bakterijos ir kiti mikroorganizmai, pavyzdžiui, netipinės bakterijos.

Livin primena: vaikams leidžiant laiką lauke būtina pasirūpinti tinkama apsauga nuo saulės

Ko gero sunku būtų pervertinti lauke leidžiamo laiko reikšmę vaikų sveikatai. Žaidimai, kelionės bei aplinkos tyrinėjimas bus dar vertingesnis bei saugesnis, kai saulės spinduliai maloniai šildys nekeldami jokio pavojaus jautriai vaikų odai. LIVIN.LT primena, kad vos tik atšilus orams ir pragiedrėjusiame danguje vis dažniau pasirodant saulei verta nedelsiant įsigyti ir pradėti naudoti specialias odos apsaugos priemones.

Priemonės, kad pieninių dantukų pasirodymas būtų lengvesnis

Ar žinote, kaip žaviai atrodo ta kūdikių šypsena, sudaryta vos ir vieno, dviejų ar keturių dantukų? Vis dėlto kelias į šį visus aikčioti priverčiantį grožį gali būti labai nelengvas – būna ir verksmingų dienų, ir bemiegių naktų, nes pieninių dantukų dygimas daugumai mažylių kelia diskomfortą.

Močiutės poelgis su sūnumi įsiutino mamą: „Ar aš paranojiška?“

Mintis, kad mažylis lauke per ilgai be priežiūros sukeltų nerimą daugeliui tėvų. Viena mama teigia, kad liko pasibaisėjusi po to, kai jos mama 20 mėnesių vaiku paliko lauke miegoti vieną vežimėlyje, o pati nuėjo į vidų gerti kavos ir krauti telefoną. Moteris paklausė internautų nuomonės, ar tai daryti „saugu“, o jų reakcija buvo įvairi.

Išvardijo „blogiausius“ kūdikių vardus: kai kurie gali nustebinti

Buvo atskleistas „blogiausių“ vardų sąrašas – iš tiesų daugelis vardų yra populiarūs, tad tai tikrai gali nuliūdinti kai kuriuos tėvus. Kūdikių vardų parinkimas gali atrodyti kaip be galo sunki užduotis kūdikio laukiantiems tėvams, nes su tuo vardu vaikas turės gyventi visą gyvenimą ir tėvai nenori suklysti. „Mumsnet“ forumo tėvai išvardijo blogiausius kūdikių vardus, kurie yra mėgstami kitų žmonių, tačiau tai gali nuliūdinti daug žmonių.

Įspėja tėvus dėl 1 populiaraus daikto: jo geriau nepirkite

Odontologė Chithra Durgam atskleidė, kad ji įspėja tėvus dėl ilgalaikio vaikų gertuvių su snapeliu naudojimo. Nors gydytojos rūpestis nuoširdus, žmonės nenori girdėti patarimų ir iš tikrųjų labai supyko dėl to, ką ji sakė, rašoma the-sun.com. „Ar žinojote, kad gertuves su snapeliu išrado tėvai, pavargę nuo išsiliejusių skysčių valymo? Jie nėra įprasto vaiko vystymosi dalis.

Skelbiami populiariausi vardai Lietuvoje: štai, kokie jie

Išrinkti vardą kūdikiui yra išties atsakingas sprendimas, nes su tuo vardu jam teks gyventi visą savo gyvenimą. Registrų centras paskelbė populiariausius pirmojo 2022 metų ketvirčio vaikų vardus. Populiariausi vaikų vardai Duomenys rinkti nuo 2022 metų sausio 1 dienos iki kovo 31 dienos. Šiuo laikotarpiu populiariausiu mergaičių vardu tapo Luknė. Taip per 4 mėnesius buvo pavadintos 49 mergaitės. Populiariausiu berniukų vardu tapo Jokūbas.

Išgirdusi, ko prašo vyras, moteris pakraupo: „Nesutikau, o jis mane išvadino tingine“

Maistą gaminti mėgstanti moteris kasdien keliasi anksti ir vyrui į darbą ruošia gardžius pietus išsinešti, bet neseniai ją nustebino vyro kolegos, taip pat užsinorėję jos ruošiamų pietų. Žmona labai mėgsta gaminti, todėl jai kasdienis kėlimasis anksti ryte ir pietų ruošimas vyrui kėlė tik džiaugsmą. Kaip ir daugelis kitų maisto mėgėjų, ši moteris, santuokoje gyvenanti maždaug metus, maisto gaminimą vyrui supranta kaip vieną iš būdų parodyti meilę ir dėmesį, rašoma mirror.co.uk.

Ši nėštumo fotosesija laikoma baisiausia iš visų: nesakykite, kad neįspėjo

Kanadiečiai Todd ir Nicole Cameron nenorėjo tipiškų nuotraukų, kurios įkeliamos į socialinį tinklą „Facebook“. Besilaukianti pora, dievinanti siaubo filmus ir Heloviną, suruošė, galbūt, baisiausią motinystės fotosesiją. Jie pasirinko visišką priešingybę – ir jų nuotraukos sulaukė didžiulio pasisekimo šeimos ir draugų rate bei išplito socialiniuose tinkluose, rašo mirror.co.uk.

Skelbiami naujausi vardai Lietuvoje: susipažinkite su Vivita, Tulpe ar Srauniumi

Remiantis Registrų centro duomenimis, 2021 metais Lietuvoje gimė 30 969 kūdikiai, t. y. net 6 448 vaikais daugiau nei pernai! Ne veltui praėjusių metų pradžioje buvo juokaujama, kad užsitęsęs karantinas atneš tikrą kūdikių bumą. Na, gal rodikliai neiššoko taip, kad priverstų stebėtis ir dėkoti karantinui, bet bent jau gerokai pagerino gimstamumą Lietuvoje. Be galo džiaugiamės ir nuoširdžiai sveikiname visas 2021 metais tėvystę pasitikusias šeimas.

Moters širdis buvo sustojusi 8 minutes: nori įspėti kitas

Mergina papasakojo, kaip aštuonioms minutėms „mirė“ gimdydama ir kaip jai buvo sukelta dirbtinė koma, o jos naujagimį Hugo teko gaivinti. Chloe Holbrook (22) iš Milton Keynes, Didžiosios Britanijos, patyrė retą reakciją į epidūrą, dėl kurio jai sustojo širdis ir prireikė sukelti komą, rašoma mirror.co.uk. Mergina prarado sąmonę ir aštuonias minutes buvo „mirusi“, o po to medikai jai suleido nedidelį kiekį specialaus vaisto.

Tėtis pasidalino 1 naudingu patarimu: vaikai miegos puikiai

Chris McFadden ir jo žmona Danni tapo tėvais miego konsultantais po to, kai atrado „gyvenimą keičiantį“ patarimą, kuris padėjo sutvarkyti jų vaikų miego ritmą. Trijų vaikų tėtis, pervargęs dėl nuolatinių bemiegių naktų, dabar dalinasi patarimais, kurie padeda kitiems tėvams išsigelbėti. Chris ir Danni pirmagymis Teddy buvo vienas iš tų vaikų, kuris sunkiai galėdavo užmigti.

Niekada nesimylėjusi moteris susilaukė kūdikio: paaiškino, kaip tai galėjo nutikti

Samantha Lynn Isabel pasakoja, kad būdama devyniolikos, prieš penkerius metus, ji pajuto pilvo skausmą ir pastebėjo, kad mėnesinės jau savaitę vėluoja. „Tiktoke“ publikuotame filmuke mergina sakė, kad sueities ji anuomet niekada nebuvo turėjusi, todėl apie nėštumą nė negalvojo. Vis dėlto, ji anuometinio savo vaikino paprašė nupirkti jai nėštumo testą. „Aš: pasidarau nėštumo testą ir galvoju, kad jis bus neigiamas“, – prie filmuko rašė ji.

Sužinojusi, kieno garbei vyras davė vardą dukrai, žmona pakraupo: padavė prašymą skirtis

Sužinoti, kad tavo vaiko tėvas tau neištikimas jau savaime yra gniuždanti patirtis, bet įsivaizduokite, kad jis vyriausią judviejų dukrą pavadino moters, su kuria susitikinėjo, vardu, o tu išsiaiškinai tik daug vėliau. Būtent taip nutiko britei, vardu Elizabeth Smith. „TikTok“ ji pasakojo: „Mano buvęs mūsų vyriausią mergaitę pavadino moters, su kuria mane išdavė, vardu. Aš sužinojau daug vėliau“. Elizabeth pasakoja, kad jos vyriausios dukters vardas – Kaylie.

Pamačiusi savo dukrą mama ją praminė beždžionėle: pamatykite, kaip ji atrodo

Britney Budhi iš Australijos praėjusį rugsėjį susilaukė dukters. Anuomet ją labai nustebino, kiek tamsių plaukų turėjo naujagimė. Mama buvo labai nustebusi, kai jos dukra gimė su juodais plaukais ant rankų ir nugaros. Britney Budhi dukrą Teyaną pagimdė praėjusių metų rugsėjį – mergaitė gimė trimis savaitėmis per anksti. Dėl keistos kūdikio išvaizdos mama jai davė „beždžionėlės“ pravardę.

Influencerės vaizdo įrašas šokiruoja: staiga „įtraukė“ savo nėščiosios pilvą atgal

Fitneso influencerė apstulbino savo sekėjus, pasidalindama filmuku, kuriame jos paskutinių mėnesių nėščiosios pilvas staiga ima ir išnyksta, lyg per stebuklą. Tiktoke 27 metų amžiaus Tammy Hembrow įkėlė filmuką, kuriame ji dėvi sidabrinės spalvos tampres aukštu liemeniu ir su jomis derančią trumpą glaustinukę. Vaizdo įraše aiškiai matosi jos nėščiosios pilvas.
Į viršų