liverpool

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „liverpool“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „liverpool“.

„Man United“ dukart vijosi varžovus, bet po pratęsimo iš FA taurės eliminavo „Liverpool“

„Manchester United“ Anglijos FA taurės ketvirtfinalyje po pratęsimo 4:3 įveikė „Liverpool“ futbolininkus ir pateko tarp keturių stipriausių šio turnyro komandų.
2024-03-17

Paaiškėjo Europos lygos ketvirtfinalio etapo poros

Penktadienį ištraukti Europos lygos ketvirtfinalio burtai. Turnyro favoritę „Liverpool“ komandą šiame etape burtai suvedė su varžovai iš Italijos. Jie kovos su „Atalanta“ atstovais. Likusios dvi Italijos ekipos susikaus tarpusavyje. „Milan“ stos į kovą su „Roma“ atstovais.
2024-03-15

Europos lygos aštuntfinalis: ir toliau nepralaimintis „Bayer“ išsigelbėjo, „Liverpool“ surengė įvarčių fiestą

Europos lygoje sužaistos likusios atsakomosios aštuntfinalio rungtynės, po kurių paaiškėjo visos ketvirtfinalio etapo dalyvės. Dar vieną įspūdingą pergalę iškovojo „Liverpool“ komanda. Ji namuose 6:1 sutriuškino Prahos „Sparta“. Bendroje serijoje jie triumfavo net 11:2. Dar rungtynių pradžioje „Liverpool“ nokautavo savo varžovus. Per šešių minučių 55 sekundžių atkarpą jie pelnė net keturis įvarčius.
2024-03-15

„Liverpool“ „Premier“ lygoje išplėšė fantastišką pergalę paskutinę minutę

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Nottingham Forest“ futbolininkus. „Liverpool“ pirmajame kėlinyje atliko aštuonis smūgius, kūrėsi progas, tačiau pralaužti varžovų gynybos taip ir nepavyko. Antrojo kėlinio pradžioje puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Andrew Robertsonas. Anthony Elanga įpusėjus antrajam kėliniui atliko pavojingą smūgį, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.
2024-03-02

Jurgenas Kloppas po pergalės finale: „Tai yra ypatingiausias trofėjus, kurį esu laimėjęs“

Sekmadienį Anglijos lygos taurės finale „Wembley“ stadione triumfavo Jurgeno Kloppo vadovaujama „Liverpool“ ekipa, kuri po pratęsimo 1:0 nugalėjo Londono „Chelsea“ komandą. Tai buvo jau 10-asis „Liverpool“ triumfas lygos taurėje. Pagal šį rodiklį jiems neprilygsta joks kitas šalies klubas.
2024-02-26

„Liverpool“ pratęsimo stebukle iškovojo Anglijos taurę

Anglijos lygos taurės varžybose triumfavo „Liverpool“ komanda. Sekmadienį „Wembley“ stadione vykusiame finale Jurgeno Kloppo auklėtiniai po pratęsimo 1:0 nugalėjo Londono „Chelsea“. Pirmajame kėlinyje aktyviau žaidė „Liverpool“ klubas, bet pavojingiausia jo ataka priklausė „Chelsea“ komandai. Greitos atakos smaigalyje atsidūrė ir lengvą įvartį pelnė Raheemas Sterlingas. Visgi, po VAR peržiūros nuspręsta, jog jam asistavęs Nicolasas Jacksonas buvo atsidūręs nuošalėje.
2024-02-25

Ištraukti Europos lygos aštuntfinalio burtai

Ištraukti Europos lygos aštuntfinalio burtai. Viena iš turnyro favoričių „Liverpool“ komanda šiame etape susitiks su varžovais iš Čekijos. Jų lauks Prahos „Sparta“. Taip pat išvysime tris susidūrimus tarp penkių Europos stipriausių lygų komandų. „Roma“ kovos su „Brighton“, „Freiburg“ kausis su „West Ham“, o „Marseille“ laukia „Villareal“ klubas.
2024-02-23

Po praleisto įvarčio atsitiesęs „Liverpool“ nugalėjo „Premier“ lygos autsaiderius

„Liverpool“ klubas trečiadienį vakare Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:1 nugalėjo „Luton“ futbolininkus. „Liverpool“ aktyviai pradėjo rungtynes, sukūrė daug pavojingų progų, tačiau pasižymėti niekaip nepavyko.
2024-02-21

„Liverpool“ užtikrintai nugalėjo „Burnley“, „Tottenham“ išsigelbėjo paskutinėmis akimirkomis

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose užtikrintai 3:1 nugalėjo „Burnley“ futbolininkus. Į priekį šeimininkus išvedė Diogo Jota, kuris 31-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką.
2024-02-10

„Arsenalas“ kaitina emocijas lenktynėse dėl „Premier“ lygos titulo – parbloškė lyderius „Liverpool“

Sekmadienio vakare Anglijos „Premier“ lygoje įvyko intriguojanti 23-ojo turo dvikova tarp pirmaujančių lygos komandų. Namuose „Emirates“ stadione rungtyniavę „Arsenal“ futbolininkai 2:1 (1:1) įveikė „Liverpool“ vienuolikę.  Jurgeno Kloppo auklėtiniai šiose rungtynėse didesniąją laiko dalį kontroliavo kamuolį, tačiau pavojingesnes progas visų rungtynių metų kūrė „kanonieriai“. Pirmą įvartį šie pelnė 13-ą rungtynių minutę, kai kontraatakoje atsidūrė Bukayo Saka ir po Kai Havertzas.