Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „liverpool“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „liverpool“.

„Liverpool“ oficialiai pristatė naująjį komandos trenerį

Roterdamo „Feyenoord“ treneris Arne Slotas paskirtas naujuoju „Liverpool“ ekipos vyriausiuoju treneriu. 45-erių olandų futbolo specialistas šiose pareigose pakeis iš šio posto dar sausio mėnesį nusprendusį pasitraukti vokietį Jurgeną Kloppą.  „Feyenoord“ ekipai atiteks 9,4 mln. svarų kompensacija, nes jo darbo sutartis su „Feyenoord“ galiojo iki 2026 metų.
2024-05-20

Patvirtintas naujasis „Liverpool“ treneris

„Liverpool“ klubas naują erą pradės su treneriu iš Nyderlandų. Po devynių metų, kurių metu „Liverpool“ į priekį vedė Jurgenas Kloppas, ši komanda turės naują trenerį. Juo tapo Arne Slotas. Apie tai patvirtino pats 45-erių metų treneris. Prieš sekmadienį laukiančias paskutines jo karjeros rungtynes prie „Feyenoord“ vairo jis patvirtino savo persikėlimą į Angliją.
2024-05-17

Vaikiška Emiliano Martinezo klaida neleido „Aston Villa“ užsitikrinti bilieto į Čempionų lygą

Įspūdinga įvarčiu fiesta baigėsi 37-ojo Anglijos „Premier“ lygos rungtynės Birmingeme tarp „Aston Villa“ ir „Liverpool“ ekipų 3:3 (1:2). Šios rungtynės buvo itin svarbios Unai Emery ekipai, kuri kovoja dėl vietos Čempionų lygoje ir lygios šiek tiek komplikavo jos šansus žaisti stipriausioje Europos futbolo lygoje. „Aston Villa“ (68 tšk.) ekipai turnyrinėje lentelėje ant kulnų lipa penktoje vietoje žengiantys Londono „Tottenham“ (63 tšk.) futbolininkai, kurie žais dar dvejas rungtynes.
2024-05-14

Anglijoje užtikrintas pergales šventė „Liverpool“ ir „Chelsea“

Sekmadienį „Liverpool“ komanda šventė pergalę „Premier“ lygoje. Rungtynėse su „Tottenham“ klubu Jurgeno Kloppo auklėtiniai rezultatyvią akistatą laimėjo 4:2. Pirmajame kėlinyje „Liverpool“ dominavo ir jau šešioliktą minutę įsiveržė į priekį. Po aštraus skersuoto kamuolio į baudos aikštelę Mohamedas Salah galva pasiuntė kamuolį į vartus. Savo pranašumą šeimininkai padvigubino paskutinę kelinio minutę.
2024-05-05

„Premier“ lygoje – žaidėjo ir trenerio konfliktas bei išbarstyti „Liverpool" taškai

Anglijos „Premier“ lygos susitikimas tarp Londono „West Ham United“ ir „Liverpool“ komandų baigėsi lygiosiomis 2:2. „Liverpool“ pirmajame kėlinyje žaidė pavojingai puolime. Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Luisas Diazas, kurio galingai smūgiuotas kamuolys tikslo nepasiekė.
2024-04-27

Jurgenas Kloppas po skaudaus pralaimėjimo: „Mums reikia „Arsenal“ ir „Man City“ krizių“

„Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse 0:2 nusileido „Everton“ futbolininkams ir susikomplikavo savo situaciją kovoje dėl titulo. Jurgenas Kloppas po šio susitikimo pripažino, jog šiuo metu „raudoniesiems“ reikalinga tiesioginių konkurentų krizė. „Galite matyti turnyrinę lentelę. Mums reikia „Arsenal“ ir „Man City“ krizių, jog jie nelaimėtų rungtynių, kaip mes to paties nepadarėme šį kartą. „Arsenal“ ir „Man City“ turi išgyventi labai blogas akimirkas. Galiu tik atsiprašyti žmonių.
2024-04-25

Miesto derbį pralaimėjęs „Liverpool“ klubas stipriai sukomplikavo šansus pakovoti dėl titulo

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame miesto derbyje 0:2 nusileido „Everton“ futbolininkams ir dar labiau susikomplikavo savo kovą dėl titulo. „Everton“ aktyviai pradėjo rungtynes ir tai netrukus davė vaisių. Jarradas Branthwaite‘as puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė šeimininkus į priekį 1:0. Pirmojo kėlinio pabaigoje puikiomis progomis pasižymėti nepasinaudojo Darwinas Nunezas ir Luisas Diazas.
2024-04-25

Užtikrintą pergalę iškovojęs „Liverpool“ lentelėje vėl prisivijo „Arsenal“

Anglijos „Premier“ lygoje toliau vyksta įtempta kova dėl titulo. 33-ojo turo rungtynėse išvykoje „Liverpool“ 3:1 susitvarkė su „Fulham“ klubo pasipriešinimu. Pergalė leido Jurgeno Kloppo auklėtiniams pasivyti lygoje pirmavusią „Arsenal“ komandą. Pirmajame kėlinyje abi komandos apsikeitė įvarčiais. Į fantastišką Trento-Alexanderio Arnoldo baudos smūgį įvarčiu atsakė „Fulham“ gynėjas Timothy‘s Castagne‘as.
2024-04-21

Europos lygos kevirtfinaliai: „Liverpool“ eliminuotas iš turnyro, „Bayer“ pasiekė rekordą

Europos lygos turnyre paaiškėjo pusfinalio dalyviai. Savo pasirodymą baigė jo favoritai „Liverpool“ futbolininkai, nors atsakomosiose rungtynėse Italijoje jie 1:0 ir nugalėjo „Atalanta“. Visgi, to neužteko, kadangi pirmąsias rungtynes namuose Anglijos ekipa pralaimėjo net 0:3. „Liverpool“ viltis išsigelbėti šiose rungtynėse buvo sužadinęs ankstyvas įvartis. Dar 7-ąją minutę Mohamedas Salah realizavo 11 metrų baudinį ir sušvelnino deficitą iki vieno įvarčio.
2024-04-19

Košmariška diena favoritams: suklupo tiek „Arsenal“, tiek „Liverpool“

Dėl Anglijos „Premier“ lygos nugalėtojų titulo besikaunanti „Liverpool“ komanda prarado svarbius taškus. Sekmadienį 32-ojo turo rungtynėse „Liverpool“ namuose 0:1 nusileido „Crystal Palace“ komandai. Vienintelis rungtynių įvartis krito 14-ąją minutę. Tyrikas Mitchellas skersavo kamuolį į varžovų baudos aikštelę, kur visiškai laisvas kamuolį priėmė ir į vartus pasiuntė Eberechis Eze. Tuo tarpu „Liverpool“ progos virto niekais.
2024-04-14

Jurgenas Kloppas po skaudaus pralaimėjimo prieš „Atalanta“ pasiuntė žinutę savo žaidėjams

„Liverpool“ UEFA Europos lygos ketvirtfinalio pirmose rungtynėse namuose 0:3 nusileido „Atalanta“ futbolininkams. Anglijos klubo vyriausiasis treneris Jurgenas Kloppas po šio susitikimo pasidalijo savo mintimis. „O Dieve, rungtynės buvo tikrai blogos. Pradėjome susitikimą gerai, tačiau tokio pasirodymo nepavyko pratęsti. Buvome visur ir niekur. Buvo keista. Darwinas Nunezas ir Harvey Elliottas turėjo puikias progas pasižymėti, tada varžovai įmušė įvartį ir mes viską atidavėme į jų rankas.
2024-04-12

Europos lygos ketvirtfinaliai: „Liverpool” buvo sutriuškintas namuose

Europos lygoje sužaisti keturi pirmieji ketvirtfinalių serijos mačai. Skaudų antausį namuose gavo „Liverpool“. Jurgeno Kloppo auklėtiniai Anglijoje net 0:3 pralaimėjo Bergamo „Atalanto“ vienuolikei ir susikomplikavo savo padėtį prieš atsakomąsias rungtynes. Itališkų klubų akistatoje minimalią pergalę 1:0 šventė išvykoje žaidęs „Roma“ klubas, kuris palaužė „AC Milan“. Tuo metu Portugalijoje vietos „Benfica“ 2:1 palaužė Marselio futbolininkus iš Prancūzijos.
2024-04-11

„Manchester United“ skaudžiai įgėlė titulą medžiojančiai „Liverpool“

Anglijos „Premier“ lygoje „Liverpool“ futbolininkai nepasinaudojo šansu grįžti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Nesvetingame „Old Trafford“ stadione pirmiejį įmušę Jurgeno Kloppo auklėtiniai vėliau paleido iniciatyvą 2:2 (1:0). Pirmasis rungtynėse 23-ią minutę pasižymėjo Luisas Diazas, o pirmoje mačo dalyje „Liverpool“ užtikrintai kontroliavo situaciją. Pirmoje rungtynių pusėje „Liverpool“ kamuolį kontroliavo 57 proc.
2024-04-07

Dramatiškose rungtynėse „Chelsea“ pergalę nulėmė du įvarčiai mačo pabaigoje

Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose po įnirtingos kovos 4:3 įveikė „Manchester United“ futbolininkus. Rungtynes aktyviau pradėjęs „Chelsea“ po tikslaus Conoro Gallagherio smūgio greitai išsiveržė į priekį 1:0. Cole’as Palmeris vos po 15 minučių sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino rezultatą 2:0. Visgi „Man Utd“ per likusį laiką pavyko apversti situaciją.
2024-04-05

Anksti įgytą deficitą panaikinęs „Liverpool“ susigrąžino lyderio poziciją

Lyderių poziciją Anglijos „Premier“ lygoje dar labiau įtvirtino „Liverpool“. Anksti įgautą deficitą pašalinę jie 2:1 įveikė „Brighton“ futbolininkus.  Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė „Brighton“ jau antrąją rungtynių minutę, kai kamuolį tiksliai į vartus pasiuntė Danny Welbeckas. Visgi „Liverpool“ netruko panaikinti deficito.  Dar pirmame kėlinyje, 27-ą minutę, pelnė Luizas Diazas ir išlygino mačo rezultatą.
2024-03-31

„Man United“ dukart vijosi varžovus, bet po pratęsimo iš FA taurės eliminavo „Liverpool“

„Manchester United“ Anglijos FA taurės ketvirtfinalyje po pratęsimo 4:3 įveikė „Liverpool“ futbolininkus ir pateko tarp keturių stipriausių šio turnyro komandų.
2024-03-17

Paaiškėjo Europos lygos ketvirtfinalio etapo poros

Penktadienį ištraukti Europos lygos ketvirtfinalio burtai. Turnyro favoritę „Liverpool“ komandą šiame etape burtai suvedė su varžovai iš Italijos. Jie kovos su „Atalanta“ atstovais. Likusios dvi Italijos ekipos susikaus tarpusavyje. „Milan“ stos į kovą su „Roma“ atstovais.
2024-03-15

Europos lygos aštuntfinalis: ir toliau nepralaimintis „Bayer“ išsigelbėjo, „Liverpool“ surengė įvarčių fiestą

Europos lygoje sužaistos likusios atsakomosios aštuntfinalio rungtynės, po kurių paaiškėjo visos ketvirtfinalio etapo dalyvės. Dar vieną įspūdingą pergalę iškovojo „Liverpool“ komanda. Ji namuose 6:1 sutriuškino Prahos „Sparta“. Bendroje serijoje jie triumfavo net 11:2. Dar rungtynių pradžioje „Liverpool“ nokautavo savo varžovus. Per šešių minučių 55 sekundžių atkarpą jie pelnė net keturis įvarčius.
2024-03-15

„Liverpool“ „Premier“ lygoje išplėšė fantastišką pergalę paskutinę minutę

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Nottingham Forest“ futbolininkus. „Liverpool“ pirmajame kėlinyje atliko aštuonis smūgius, kūrėsi progas, tačiau pralaužti varžovų gynybos taip ir nepavyko. Antrojo kėlinio pradžioje puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Andrew Robertsonas. Anthony Elanga įpusėjus antrajam kėliniui atliko pavojingą smūgį, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.
2024-03-02

Jurgenas Kloppas po pergalės finale: „Tai yra ypatingiausias trofėjus, kurį esu laimėjęs“

Sekmadienį Anglijos lygos taurės finale „Wembley“ stadione triumfavo Jurgeno Kloppo vadovaujama „Liverpool“ ekipa, kuri po pratęsimo 1:0 nugalėjo Londono „Chelsea“ komandą. Tai buvo jau 10-asis „Liverpool“ triumfas lygos taurėje. Pagal šį rodiklį jiems neprilygsta joks kitas šalies klubas.
2024-02-26

„Liverpool“ pratęsimo stebukle iškovojo Anglijos taurę

Anglijos lygos taurės varžybose triumfavo „Liverpool“ komanda. Sekmadienį „Wembley“ stadione vykusiame finale Jurgeno Kloppo auklėtiniai po pratęsimo 1:0 nugalėjo Londono „Chelsea“. Pirmajame kėlinyje aktyviau žaidė „Liverpool“ klubas, bet pavojingiausia jo ataka priklausė „Chelsea“ komandai. Greitos atakos smaigalyje atsidūrė ir lengvą įvartį pelnė Raheemas Sterlingas. Visgi, po VAR peržiūros nuspręsta, jog jam asistavęs Nicolasas Jacksonas buvo atsidūręs nuošalėje.
2024-02-25

Ištraukti Europos lygos aštuntfinalio burtai

Ištraukti Europos lygos aštuntfinalio burtai. Viena iš turnyro favoričių „Liverpool“ komanda šiame etape susitiks su varžovais iš Čekijos. Jų lauks Prahos „Sparta“. Taip pat išvysime tris susidūrimus tarp penkių Europos stipriausių lygų komandų. „Roma“ kovos su „Brighton“, „Freiburg“ kausis su „West Ham“, o „Marseille“ laukia „Villareal“ klubas.
2024-02-23

Po praleisto įvarčio atsitiesęs „Liverpool“ nugalėjo „Premier“ lygos autsaiderius

„Liverpool“ klubas trečiadienį vakare Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:1 nugalėjo „Luton“ futbolininkus. „Liverpool“ aktyviai pradėjo rungtynes, sukūrė daug pavojingų progų, tačiau pasižymėti niekaip nepavyko.
2024-02-21

„Liverpool“ užtikrintai nugalėjo „Burnley“, „Tottenham“ išsigelbėjo paskutinėmis akimirkomis

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose užtikrintai 3:1 nugalėjo „Burnley“ futbolininkus. Į priekį šeimininkus išvedė Diogo Jota, kuris 31-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką.
2024-02-10

„Arsenalas“ kaitina emocijas lenktynėse dėl „Premier“ lygos titulo – parbloškė lyderius „Liverpool“

Sekmadienio vakare Anglijos „Premier“ lygoje įvyko intriguojanti 23-ojo turo dvikova tarp pirmaujančių lygos komandų. Namuose „Emirates“ stadione rungtyniavę „Arsenal“ futbolininkai 2:1 (1:1) įveikė „Liverpool“ vienuolikę.  Jurgeno Kloppo auklėtiniai šiose rungtynėse didesniąją laiko dalį kontroliavo kamuolį, tačiau pavojingesnes progas visų rungtynių metų kūrė „kanonieriai“. Pirmą įvartį šie pelnė 13-ą rungtynių minutę, kai kontraatakoje atsidūrė Bukayo Saka ir po Kai Havertzas.
2024-02-04

Sprendimą palikti „Liverpool“ aiškinęs Jurgenas Kloppas: „Buvo ašarų“

Jurgenas Kloppas penktadienį surengtos spaudos konferencijos metu paaiškino savo priimtą sprendimą pasibaigus sezonui palikti „Liverpool“ klubą. „Pasibaigus šiam sezonui padarysiu pertrauką arba turėsiu sustoti. Supranti, kad nebesi toks jaunas kaip anksčiau, kad galėtum kilti taip aukštai, kaip anksčiau. Nepriėmiau šio sprendimo specialiai, tai tiesiog įvyko. Žinau, kad klubui, su sudėtimi, kurią dabar turime, reikia aukščiausio lygio trenerio. Nuo dabar visi žino mano sprendimą.
2024-01-26

Šokas Liverpulyje – Jurgenas Kloppas paskelbė, kad po sezono trauksis iš posto

Jurgeno Kloppo era „Liverpool“ klube netrukus baigsis. Vokietis paskelbė, kad po šio sezono paliks klubo vyriausiojo trenerio postą. Jis komandai vadovauja nuo 2015-ųjų metų, o sutartis galioja dar dvejus metus.  „Jaučiu, kad senka mano energija. Nuo pat pirmosios dienos mėgavausi laiku komandoje. Tai nuostabus klubas, miestas, sirgaliai. Tai sunkus sprendimas, bet turiu jį priimti.
2024-01-26

„Liverpool“ treneris prasitarė, kad Mohamedas Salah gali suspėti grįžti į Afrikos tautų taurės finalą

„Liverpool“ vyriausiasis treneris Jurgenas Kloppas po patekimo į Anglijos „Carabao“ taurės finalą tikino, jog Mohamedas Salah sugrįš padėti Egipto rinktinei Afrikos Tautų taurės svarbiausiose kovose, jei spės pasveikti. 31-erių metų futbolininkas sugrįžo į Angliją atlikti gydymą po to, kai praėjusią savaitę rungtynėse su Gana patyrė pakinklinės sausgyslės traumą. Tikimasi, jog M.Salah negalės rungtyniauti 3-4 savaites, o Aftrikos Tautų taurės finalas bus žaidžiamas vasario 11-ąją dieną.
2024-01-25

Paaiškėjo, kiek laiko nerungtyniaus traumą patyręs Mohamedas Salahas

Egipto rinktinei Afrikos Tautų taurėje atstovavęs Mohamedas Salah patyrė paklinkinės sausgyslės traumą ir negalės rungtyniauti nuo trijų iki keturių savaičių. „M.Salah trauma yra rimtesnė nei manėme iš pradžių. Jis negalės rungtyniauti 21–28 dienas, o ne 2 rungtynes. Dabar jo geriausias šansas sudalyvauti Afrikos Tautų taurėje, tai intensyviai reabilituotis Didžioje Britanijoje ir vėl prisijungti prie komandos, kai jausis tam pasiruošęs“,- atskleidė futbolininko agentas Ramy Abbas Issa.
2024-01-23

„Liverpool“ vietinėje lygoje sutriuškino „Bournemouth“

„Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 4:0 sutriuškino „Bournemouth“ futbolininkus. Alexis Mac Allisteris 20-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas. Tikslaus perdavimo sulaukęs Darwinas Nunezas 25-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis Neto problemų nesukėlė. Luisas Diazas 35-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau Neto dar kartą apgynė savo saugomus vartus.
2024-01-21

Sunkų mūšį laimėjęs „Liverpool" įsitvirtino „Premier" lygos lyderio pozicijoje

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:2 nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus ir sutvirtino čempionato lyderio poziciją. Tikslaus perdavimo sulaukęs Darwinas Nunezas 13-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį atrėmė Martinas Dubravka.  Luisas Diazas 18-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau po VAR buvo užfiksuota nuošalė, o įvartis liko neįskaitytas.
2024-01-02

„Premier“ lygos grandų akistata baigėsi lygiosiomis

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos intriguojančios rungtynės tarp dviejų principinių varžovų. Sekmadienio vakarą „Liverpool“ namuose 0:0 baigė akistatą su „Manchester United“ komanda. Pirmajame kėlinyje „Liverpool“ atliko daugybę smūgių į varžovų vartus, o arčiausiai tikslo buvo Virgilas van Dijkas. Visgi, po kampinio atliktą jo smūgį atrėmė vartininkas. Antrajame kėlinyje savo progą turėjo Trentas Alexanderis-Arnoldas, bet jam nepavyko pataikyti į vartų plotą.
2023-12-17

Varžovų raudona kortele pasinaudoję „Liverpool“ įsirašė pergalę ir tris taškus

„Premier“ lygos 16-ojo turo starte sunkią pergalę iškovojo „Crystal Palace“ palažusi „Liverpool“ komanda. Šeštadienį „Liverpool“ išvykoje pasinaudojo oponentų gauta raudona kortele ir 2:1 palaužė „Crystal Palace“ komandą. Rungtynėse du kartus svarbų vaidmenį suvaidino VAR.
2023-12-09

Anglijoje prapliupo įvarčiais, o „Liverpool“ fantastiškame trileryje stebuklingai išsigelbėjo

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos ketverios rungtynės, kuriose netrūko įvarčių. Fantastiškus įvarčius pelniusi ir charakterį pademonstravusi „Liverpool“ komanda dėka dviejų vėlyvų atakų 4:3 palaužė „Fulham“ futbolininkus. 20-ąją minutę „Liverpool“ įsiveržė į priekį, kai preciziškai tikslų baudos smūgį atliko Trentas Alexanderis-Arnoldas. Jo smūgis į vartus įskriejo nuo skersinio. Persvara šeimininkai pasidžiaugė vos keturias minutes.
2023-12-03

Prisipažino: „Liverpool“ saugas užmigo per vaizdo peržiūrą

Po savaitgalio rungtynių su „Manchester City“ komanda, „Liverpool“ saugas Alexis Mac Allisteris pripažino, jog pasiruošimas šioms rungtynėms buvo itin sunkus. 24-erių metų argentinietis trečiadienį dar žaidė savo rinktinėje Brazilijoje vykusiose rungtynėse, o po jų turėjo atlaikyti 5000 kilometrų kelionę. Žaidėjas pripažino, jog tai visiškai jį nualino, o po kelionės jam nepavyko išsilaikyti neužmigus, kai treneris Jurgenas Kloppas penktadienį kalbėjo apie komandos taktiką.
2023-11-27

„Premier“ lygos lyderių mūšyje: „Manchester City“ ir „Liverpool“ lygiosios

Šeštadienį Mančesteryje vietos „Manchester City“ komanda nesugebėjo išlaikyti turėtos persvaros ir rungtynes su „Liverpool“ baigė lygiosiomis 1:1. Rungtynių pradžioje savo sėkmę smūgiais į vartus pabandė šeimininkų atstovas Philas Fodenas ir „Liverpool“ puolėjas Darwinas Nunezas, bet su jų abiejų bandymais susitvarkė vartininkai. 27-ąją minutę „Manchester City“ įsiveržė į priekį.
2023-11-25

Prancūzijoje suklupęs „Liverpool“ bilieto į kitą Europos lygos etapą dar turės palaukti

Prancūzijoje suklupęs „Liverpool“ bilieto į kitą Europos lygos etapą dar turės palaukti Europos lygoje pirmąjį pralaimėjimą patyrė „Liverpool“ komanda. Ketvirtadienį išvykoje „Liverpool“ 2:3 nusileido „Toulouse“ komandai. Pralaimėjimas neleido anglams jau dabar užsitikinti vietos kitame turnyro etape. Pirmajame kėlinyje į priekį prancūzai įsiveržė po Arano Donnumo įvarčio.
2023-11-09

„Liverpool“ tik per plauką išvengė pralaimėjimo prieš „Premier“ lygos naujokus

Anglijos „Premier“ lygoje netikėtai taškus prarado „Liverpool“ komanda. Rungtynėse su „Luton“ komanda „Liverpool“ buvo arti pralaimėjimo, bet įvartis per pridėtą laiką leido jiems iškovoti tašką 1:1 pasibaigusioje akistatoje. Rungtynių pradžioje itin aktyviai žaidė „Liverpool“ puolėjas Darwinas Nunezas, kuriam išnaudoti savo progų nepavyko. Vieną iš jo smūgių atrėmė vartininkas, o kitas šūvis pataikė į vartų konstrukciją.
2023-11-05

Haalando dublis atvedė „Man City“ į pergalę miesto derbyje, laimėjo ir „Liverpool“

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame miesto derbyje 3:0 sutriuškino „Manchester United“ futbolininkus. Į priekį svečius išvedė Erlingas Haalandas, kuris  26-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį. Pavojingais smūgiais atsakė ir šeimininkai, bet įvarčiais progos nevirto.
2023-10-29

Kolumbijoje buvo pagrobti „Liverpool“ futbolininko tėvai

Kolumbijoje buvo pagrobti „Liverpool“ žaidėjo Luiso Diazo tėvai. Kaip pranešė šalies prezidentas Gustavo Petro pranešė, motina galiausiai buvo išgelbėta po įvykdyto pagrobimo šalies šiaurėje, bet tėvas vis dar yra dingęs. Kaip praneša ESPN, 26-erių metų futbolininko tėvai buvo pagrobti jiems važiuojant į savo namus. Ginkluoti motociklininkai juos sustabdė ir išsivežė.
2023-10-29

„Liverpool“ išvykoje nepavyko įrodyti pranašumo prieš „Brighton“

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Brighton“ ir „Liverpool“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (1:2). Rungtynes įvarčiu pirmieji pradėjo aikštės šeimininkai, kurie po stiprus ir klastingo Simono Adingros smūgio 20-ąją minutę išsiveržė į priekį 1:0. Visgi po 20 minučių Mohamedas Salahas puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino rezultatą 1:1. Negana to, egiptietis pirmojo kėlinio pabaigoje sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir persvėr...
2023-10-08

Skandalas: Kloppas prašo peržaisti „Liverpool“ rungtynes su „Tottenham“

„Liverpool“ vyriausiasis treneris Jurgenas Kloppas prašo peržaisti Anglijos „Premier“ lygoje įvykusias rungtynes su Londono „Tottenham“ komanda, kuriose buvo padaryta grubi klaida.  „Kaip futbolo žmogus sakau, kad vienintelis variantas turėtų būti peržaisti šias rungtynes. Tai būtų pats teisingiausias sprendimas šioje situacijoje. Visgi tikriausiai tai neįvyks. Manau, kad šis įvykis yra beprecedentis, anksčiau to nėra buvę. Nepamenu, jog kažkas būtų panašaus nutikę.
2023-10-04

„Liverpool“ atstovai po skandalą sukėlusios VAR klaidos: „Tai pakenkė sportiniam sąžiningumui“

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje „Liverpool“ 1:2 pralaimėjo „Tottenham“ ekipai, o daugiausiai ginčų sukėlė net ne du išvaryti „Liverpool“ žaidėjai, tačiau VAR padaryta klaida. Aikštės teisėjai neįskaitė Luiso Diazo įvarčio dėl, jų manymu, pažeistos nuošalės taisykles, tačiau įvartis turėjo būti įskaitytas po VAR įsikišimo, bet VAR nepadarė jokios įtakos sprendimo priėmime.
2023-10-02

Europos lygos startas: 3 įvarčius pelniusio „Liverpool“ ir „AS Roma“ pergalės

„Liverpool“ klubas UEFA Europos lygos E grupės pirmose rungtynėse svečiuose 3:1 nugalėjo LASK futbolininkus. Pirmasis įvartis į vartus skriejo jau 14-ąją minutę, kai nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos vartininką nuginklavo Florianas Fleckeris.
2023-09-21

Antrame kėlinyje tris įvarčius išrašęs „Liverpool“ svečiuose nugalėjo „Wolves“

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse po permainingos kovos 3:1 įveikė „Wolves“ futbolininkus. Hee Chanas Hwangas jau 7-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Wolves“ ekipą į priekį 1:0. Iš varžovų gynybos išsilaisvinęs Pedro Neto 19-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų. Craigas Dawsonas 32-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.
2023-09-16

Įkvepianti istorija: buvusios „Liverpool“ žvaigždės Mane tėvai sakė, kad futbolas tik švaisto jo laiką

Į Saudo Arabijos klubą šia vasarą persikėlęs puolėjas iš Senegalo Sadio Mane įrodė, kad jo tėvai klydo. Žaidėjas atskleidė, kad jo tėvų nuomone, futbolininko karjeros siekimas yra laiko švaistymas, tačiau kai S.Mane pasirašė pirmąjį kontraktą, nuomonė pasikeitė. 31-erių S.Mane geriausius savo karjeros metus praleido „Liverpool“ gretose, kur žaidė šešis sezonus (2016-2022 m.). Ten jis kartu su komanda tapo Anglijos lygos čempionu, triumfavo ir UEFA Čempionų lygoje.
2023-09-07

„Premier“ lyga: dešimtyje likęs „Liverpool“ vis tiek nugalėjo, o „Man United“ įklimpo į duobę

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje pergalę iškovojo „Liverpool“ ekipa, kuri namuose 3:1 nugalėjo „Bournemouth“ komandą. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 3-ią minutę įvartį pelnė Antoine‘as Semenyo, tačiau jau 27-ą minutę Luisas Diazas rezultatą išlygino. Persvarą šeimininkai įgijo 36-ą minutę, kai pasižymėjo Mohamedas Salah. Nors 58-ą minutę Alexis Macas Allisteris gavo raudoną kortelę, tačiau jau 62-ą minutę skirtumą padvigubino Diogo Jota.
2023-08-19

„Liverpool“ pralaimėjo dar vieną kovą dėl žaidėjo: „Southampton“ saugas pasirinko „Chelsea“

„Southampton“ saugas Romeo Lavia nusprendė prisijungti prie Londono „Chelsea“ komandos. Tikimąsi, kad 19-mečio perėjimą užtvirtins 50 mln. svarų suma plius priedai. Dėl belgo su „Chelsea“ konkuravo ir „Liverpool“, tačiau pastarieji žinojo apie žaidėjo norus keltis tik į Londono klubą. Kitu „Liverpool“ taikiniu, kurio parašą laimėjo „Chelsea“, buvo laikomas Moisesas Caicedo.
2023-08-15

Anglijos „Premier“ lygoje – dvejos lygiosios

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos naujajame sezone pirmąsias rungtynes sužaidė Mauricio Pochettino vadovaujama Londono „Chelsea“ ir „Liverpool“ komandos, kurios išsiskyrė taikiai 1:1. 18-ą minutę „Liverpool“ ekipą į priekį išvedė Luisas Diazas, tuo tarpu 37-ą minutę rezultatą išlygino gynėjas Axelis Disasi.