lazio

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lazio“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lazio“.

UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje – PSG pergalė ir netikėtas „Bayern“ niuksas

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistu dar du aštuntfinalio mačai, kuriuose pergales šventė namuose žaidusios PSG ir Romos „Lazio" komandos. PSG turėjo pavargti, bet galiausiai 2:0 (0:0) pranoko „Real Sociedad" futbolininkus iš Ispanijos. Pirmajame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas. Svečiai keliskart pavojingai smūgiavo į vartus, bet geriausią šansą pasižymėti turėjo PSG. Bet vienas prieš vartininką iššokęs Kylianas Mbappe progos neišnaudojo.
2024-02-14

Čempionų lyga: „Šachtar“ priartėjo prie atkrintamųjų, svarbią pergalę iškovojo ir „Lazio“

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dvejos rungtynės. Svarbias pergales mačuose iškovojo Donecko „Šachtar“ ir „Lazio“ klubai.  H grupėje rungtyniaujantis Ukrainos klubas 1:0 įveikė „Antwerp“ komandą. Pergalę atnešusį įvartį Mykola Matviyenko įmušė jau 12 minutę.  Šiuo metu „Šachtar“ turi 9 taškus ir taip prisivijo „Barcelona“ bei „Porto“ komandas. Ketvirtoji H grupės komanda – „Antwerp“ – kol kas neturi nė taško.
2023-11-28

„Juventus“ klubas „Serie A“ lygoje iškovojo šeštąją pergalę iš eilės, „AC Milan“ išsigelbėjo mačo pabaigoje

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 3 – 0 nugalėjo „Lazio“ futbolininkus. Arkadiušas Milikas 19-ąją minutę iš tolimesnės distancijos atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta varžovų vartų. Moise‘as Keanas 43-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Juventus“ ekipą į priekį 1:0. Filipas Kostičius 54-ąją mintuę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Ivanas Provedelas meistriškai atrėmė kamuolį.
2022-11-14

Lietuviai Europos lygose: Černychas pelnė įvartį Lenkijoje

Stipriausioje Lenkijos lygoje įvarčiu ir pergale galėjo džiaugtis Fedoras Černychas, kurio ginamas Balstogės „Jagiellonia“ klubas namuose 4:1 nugalėjo Kelcų „Korona“ ekipą. F.Černychas šiose rungtynėse žaidė 71 minutę, o 62 minutę realizavo antrą jo ekipai paskirtą baudinį. Po rungtynių lietuvis atskleidė, kad turėjo pareigą įmušti ir pirmą baudinį, bet sutiko jį perduoti komandos draugui, kuris jį sėkmingai realizavo.
2022-10-02

Pokštas virto raudona kortele: ant kito futbolininko nugaros užšokęs žaidėjas stebėjosi teisėju

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse šeštadienį 1:3 neatsilaikė prieš „Lazio“ futbolininkus, o nugalėtojų gynėjas Luizas Felipe po mačo iškrėtė visišką kvailystę. Po finalinio švilpuko jis pribėgo prie Joaquino Correa, užšoko jam ant nugaros ir šventė pergalę. Problema ta, kad „Lazio“ prieš porą mėnesių paskolino J.Correa „Inter“ klubui, todėl argentinietis įsiuto dėl tokio brazilo elgesio, o teisėjas L.Felipei parodė raudoną kortelę.
2021-10-17

Skandalas Italijoje – diskvalifikuotas „Lazio“ prezidentas ir du komandos daktarai

Nacionalinis federalinis teismas „Lazio“ prezidentui Claudio Lotito skyrė septynių, o dviem komandos daktarams Fabio Rodia ir Ivo Pulcini po dvylika mėnesių truksiančią diskvalifikaciją dėl COVID-19 protokolo pažeidimų. Kaip skelbia ESPN, Italijos klubas taip pat turės sumokėti 150 000 tūkstančių eurų siekiančią piniginę baudą. „Lazio“ klubas rizikavo prarasti visus surinktus taškus arba net gi iškristi į žemesnę lygą. Prokuroras prašė skirti 200 000 tūkst.
2021-03-27

Tragiškai žuvo jaunas italų futbolininkas

Gedulas futbolo pasaulyje. Skelbiama, kad tragiškai žuvo Romos „Lazio“ klubo jaunimo komandos narys Danielio Guerini. 19-metis su dar dviem asmenimis trečiadienį pateko į autoavariją. Pranešama, kad D. Guerini žuvo, o dar dviejų žmonių būklė išlieka labai sunki. D. Guerini yra atstovavęs „Lazio“, „Torino“, „Fiorentina“ ir SPAL klubų akademijoms. Taip pat žaidęs Italijos jaunimo rinktinėse.
2021-03-25

Ispano dublis paženklintas „Juventus“ pergale

Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygoje namuose 3:1 nugalėjo „Lazio“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus. Joaquinas Correa 14-ąją minutę suklaidinęs varžovą nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Lazio“ ekipą į priekį 1:0. Adrienas Rabiotas 39-ąją minutę nuostabiu smūgiu išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Greitos atakos smaigalyje atsidūręs Alvaro Morata 57-ąją minute pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir persvėrė rezultatą „Juventus“ naudai 2:1. Netrukus ispanas realizavo ...
2021-03-07

Čempionų lyga: smūgis per save nustelbė „Atletico“, čempionai pasivaikščiojo Romoje

UEFA Čempionų lygoje tęsiasi aštuntfinalio kovos. Antradienį didelį žingsnį link tolimesnio etapo dėjo Londono „Chelsea“ ir Miuncheno „Bayern“. Londono „Chelsea“ į Ispanijos sostinę Madridą atvyko tikėdamiesi nerezultatyvios kovos.  Taip ir įvyko, tačiau su anglams laiminga pabaiga – iš „Atletico“ tvirtovės Londono ekipa išsivežė pergalę 1:0 (0:0). Kaip ir įprasta, Madrido „Atletico“ primetė savo žaidimo stilių varžovams.
2021-02-23

Vilniaus „Žalgiris“ stiprinasi buvusiu „Lazio“ saugu

Vilniaus „Žalgiris“ pasipildė solidžią patirtį Italijos lygoje ir tarptautinėse rungtynėse sukaupusiu žaidėju. Į Lietuvos čempionų gretas atvyko ilgametis Nigerijos rinktinės vidurio saugas Ogenyi Eddy Onazi. 28 metų O. Onazi futbolo pasaulyje geriausiai žinomas iš atstovavimo vienam stipriausių Italijos klubų Romos „Lazio“. Jame nigerietis pradėjo savo karjerą Europoje per penkis sezonus visuose turnyruose sužaidė 110 rungtynių, įmušė 7 įvarčius.