26
„Lazio“ – „Sampdoria“ (nuotr. SCANPIX)

Italijos „Serie A“ čempionate sužaistos itin rezultatyvios rungtynės, kuriose krito net 10 įvarčių. Kituose susitikimuose neapsieita be netikėtų rezultatų.

26

„Lazio“ ekipa namuose net 7:3 nugalėjo „Sampdoria“ ekipą. Jau antrąją minutę pirmąjį įvartį aikštės šeimininkai mušė jau antrąją minutę, kai pasižymėjo Balde Diao Keita. 18-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo svečių žaidėjas Milanas Skriniaras.

Jau po minutės Ciro Immobile (19`) realizavo 11 metrų baudinį. Tuomet rezultatą sušvelnino Karolas Linetty (32`), bet ilgai laukti nereikėjo ir trečiojo „Lazio“ įvarčio: 36-ąją minutę mušė Wesley Hoedt, o 38-ąją 11 metrų baudinį realizavo Felipe`as Andersonas. Pirmojo kėlinio varžovų bombardavimą baigė Stefanas de Vrij (45`), rezultatas prieš pertrauką buvo 5:1.

Antrajame kėlinyje „Lazio“ mušė dar du: 65-ąją pasižymėjo Senadas Luličius, o 70-ąją – Ciro Immobile. Kai rezultatas jau buvo 7:1, dukart mušė „Sampdoria“ ekipos žaidėjas Fabio Quagliarella (72` ir 90` 11 metrų baudiniu).

Milano „Inter“ komanda 1:0 išvykoje pralaimėjo „Genoa“ ekipai. Pergalingu tapusį įvartį pelnė Goranas Pandevas (70`). Tiesa, Milano klubas dar turėjo galimybę išplėšti tašką, tačiau pabaiga buvo nesėkminga: Antonio Candreva nerealizavo 11 metrų baudinio, o Geoffrey Kondogbia 89-ąją minutę prieš save išvydo raudoną kortelę.