genoa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „genoa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „genoa“.

Namuose pergalę įsirašęs „Inter“ dar labiau atsiplėšė nuo „Juventus“

Milano „Inter“ klubas pirmadienį įvykusiose Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 2:1 nugalėjo „Genoa“ futbolininkus. Aktyviau puolime pirmajame kėlinyje žaidęs „Inter“ po Kristjanas Asllani ir Alexis Sanchezo tikslių smūgių įgijo dviejų įvarčių pranašumą 2:0. Johanui Vasquezui antrojo kėlinio pradžioje pavyko sušvelninti susitikimo rezultatą 1:2. Vitinha 66-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau „Inter“ išgelbėjo nuošalę užfiksavęs teisėjas.
2024-03-04

Drama Italijoje: į vartus stojęs puolėjas Giroud padėjo išsaugoti AC „Milan“ pergalę

Italijos „Serie A“ pirmenybėse šeštadienį netrūko aistrų, o tikru futbolo spektakliu tapo rungtynės tarp „AC Milan“ ir „Genoa“ ekipų. Iki pat rungtynių pabaigos abi ekipos žaidė apylygiai ir nė vienai ekipai niekaip nesisekė įgyti pranašumo. Visgi 87-ąją minutę „AC Milan“ krašto puolėjui Christianui Pulišičiui pavyko atidaryti įvarčių sąskaitą, nors varžovų žaidėjai ir apeliavo dėl žaidimo ranka.
2023-10-08

Ukrainos futbolo legenda Andrejus Ševčenka atleistas vos po dviejų mėnesių

Ukrainos futbolo legenda 45-erių Andrejus Ševčenka atleistas iš „Genoa“ klubo vyriausio trenerio pareigų.  Klube jis išdirbo tik du mėnesius ir darbo neteko dėl prastų rezultatų. „Genoa“ tikėjosi, kad A. Ševčenka pakels klubą iš „Serie A“ dugno, tačiau realybė buvo kitokia. Per 9 „Serie A“ rungtynes su A. Ševčenka „Genoa“ nelaimėjo nė karto ir sukrapštė vos 3 tšk.
2022-01-16

Ukrainos rinktinę palikęs Andrėjus Ševčenka persikelia į „Serie A" klubą

Ukrainos futbolo legenda 45-erių Andrėjus Ševčenka šią vasarą paliko šalies rinktinės vyriausiojo trenerio postą po to, kai pasibaigė jo kontraktas. Sklido gandai, kad A. Ševčenka norėjo likti rinktinėje, bet negavo pasiūlymo pratęsti sutartį, nors rinktinės rezultatai buvo neblogi, o prieš „Euro 2020“ jam buvo žadamas naujas kontraktas. A. Ševčenka kvietėsi kitos rinktinės bei klubai iš MLS, bet galiausiai jis nusprendė išmėginti save „Serie A“ pirmenybėse.
2021-11-08

„Panevėžio“ auklėtinis iš Lietuvos keliasi į „Serie A“

FK „Panevėžys“ futbolininkas Faustas Steponavičius keliasi į Italiją. Septyniolikmetis puolėjas šią savaitę pasirašė vienerių metų sutartį su „Serie A“ rungtyniaujančiu „Genoa“ klubu. Panevėžietis kol kas rungtyniaus „Genoa“ klubo jaunimo komandoje. Šis sezonas F. Steponavičiui klostėsi puikiai. Puolėjas „Panevėžio B“ komandai, sėkmingai rungtyniaujančiai Lietuvos Pirmos lygos pirmenybėse, pelnė 11 įvarčių ir buvo vienu jos lyderių.
2021-08-22

Ronaldo įtaka: be portugalo likę „Juventus“ į vartus nemušė nė karto

Sekmadienį aukščiausioje Italijos Serie A futbolo lygoje tęsiasi 28-asis turas. Jau pirmosiose dienos rungtynėse gerbėjai išvydo netikėtą sensaciją – ilgametis lygos čempionas, Turino „Juventus“ klubas, nesugebėjo įmušti įvarčio ir pralaimėjo Genujos mieste. „Juventus“ išvykoje 0:2 (0:0) krito prieš „Genoa“ klubą. Netikėtas rezultatas vis tik buvo dėsningas. Svečiai iš Turino link vartų visų rungtynių metu smūgiavo vos triskart, o į vartų plotą čempionai nesmūgiavo nei karto.
2019-03-17

Ronaldo įvartis nepadėjo „Juventus“ pratęsti pergalių serijos

Šeštadienio vakarą aukščiausioje Italijos futbolo lygoje „Serie A“ vyko trejos 9-ojo turo rungtynės. Cristiano Ronaldo pelnė dar vieną įvartį, tačiau namų stadione rungtyniavę Turino „Juventus“ futbolininkai gana netikėtai prarado pirmuosius čempionato taškus. „Juventus“ savų žiūrovų akivaizdoje nesugebėjo įveikti Genujos „Genoa“ futbolininkų.
2018-10-20

„Torino“ padėjo „Juventus“ – dar labiau priartino prie titulo

Turino „Juventus“ gali siūtis čempioniškus marškinėlius. Sekmadienį „Serie A“ taškus prarado artimiausi persekiotojai – „Napoli“ futbolininkai. Jie savo stadione 2:2 (1:0) sužaidė su „Torino“. „Napoli“ du kartus pirmavo, bet „Torino“ abusyk lygino rezultatą. Šeimininkams įvarčius pelnė lyderiai – Driesas Mertensas (25 minutė) ir Marekas Hamšikas (71 min.). „Torino“ gretose pasižymėjo Daniele Baselli (55 min.) bei Lorenzo De Silvestri (83 min.
2018-05-06

Karalius Kazu – 50 metų Japonijos futbolo legendos istorija

Šių metų vasario 26 dieną Kazuyoshi Miura sukaks 51-eri metai. Garbingas, tačiau ne toks jau senas amžius paprastam žmogui, taip? Tačiau K.Miura nėra paprastas žmogus – japonas yra vyriausias profesionalus futbolo žaidėjas, ką tik pasirašęs naują sutartį. Jis ne vartininkas, ir ne gynėjas, o vienas rezultatyviausių visų laikų Japonijos futbolininkų, tikra šalies legenda. Pristatome trumpą jo istoriją.
2018-01-11

„Serie A“: lyderiai tolsta

Italijos futbolo lygoje pergales iškovojo „Serie A“ lyderiai. „Napoli“ savo aikštėje 2:0 (0:0) nugalėjo Veronos „Hellas“. 65-ąją minutę įmušė Kalidou Koulibaly, 78-ąją – Jose Callejonas. Turino „Juventus“ svečiuose 1:0 (0:0) įveikė „Cagliari“. Pergalingą įvartį 74-ąją minutę pelnė Federico Bernardeschi. „Napoli“ ir „Juventus“ tvirtai pirmauja lygoje.