inter

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „inter“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „inter“.

Abi Milano ekipos Italijos čempionato starte barstė taškus

Italijos „Serie A“ pirmenybes išplėšdama tašką pradėjo „Milan“ komanda. Pirmajame ture „Milan“ namuose 2:2 pabaigė rungtynes su „Torino“ komanda. „Torino“ klubas į priekį įsiveržė sužaidus pusvalandį. Tuomet kamuolį į savo vartus nukreipė Malickas Thiaw. Po pertraukos Duvanas Zapata padvigubino pranašumą. Visgi, šeimininkai nepasidavė:„Milan“ komandai įvartį pelnė komandos debiutantas Alvaro Morata. Po keitimo į aikštę žengęs ispanas 89-ąją minutę vienu prisilietimu nukreipė kamuolį į vartus.
2024-08-18

Prancūzijoje PSG įmušė net šešis įvarčius, o Italijos lygoje lyderiai prarado taškus

Paryžiaus „Saint – Germain“ Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse 6:2 sutriuškino „Montpellier“ futbolininkus.  Šiame susitikime „hat-tricką“ pelnė rungtynes startinėje sudėtyje pradėjęs Kylianas Mbappe. PSG gretose taip pat pasižymėjo Vitinha, Kang In Lee Nuno Mendesas.
2024-03-18

„Atletico“ nutraukė užsitęsusią pralaimėjimų išvykoje seriją

Pirmadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse sužaistos paskutinės 21-ojo turo rungtynės. Madrido „Atletico“ komanda nutraukė savo ketverių iš eilės nesėkmių seriją išvykose bei 1:0 palaužė „Granada“. Pergalė leido jiems sugrįžti į pirmąjį ketvertą. Pirmajame kėlinyje rimtesnių progų abi komandos nesukūrė. Per visą kėlinį buvo atliktas vos vienas smūgis į vartų plotą, bet jis „Granada“ vartininkui didesnių problemų nesukėlė. Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė.
2024-01-23

Rodrygo dublis „Real“ atnešė pergalę Ispanijoje, o Italijoje lyderiai sužaidė lygiosiomis

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino „Cadiz“ futbolininkus. Svečius į priekį išvedė Rodrygo, kuris 14-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimesnės distancijos po puikaus reido nuginklavo vartininką. Pavojingų momentų sukūrė ir šeimininkai, bet ir svečiai antrojo kėlinio pradžioje neišnaudojo dar vieno idealaus šanso pasižymėti.
2023-11-27

Messi klubo viltys žlunga: „Inter“ gali nepatekti į atkrintamąsias

Lionelis Messi ketvirtą kartą iš eilės nebuvo įtrauktas į Majamio „Inter“ komandos sudėtį, kuri „Solder Field“ stadione trečiadienį 1:4 pralaimėjo „Chicago Fire FC“. Nugalėtojams po du įvarčius pelnė Xherdanas Shaqiri ir Marenas Haile‘as-Selassie.
2023-10-05

Italijoje lyderis „Inter“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 1:2 turėjo pripažinti „Sassuolo“ futbolininkų pranašumą. „Inter“  į priekį mače išvedė Denzelis Dumfriesas, kuris pirmojo kėlinio pabaigoje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Inter“ ekipą į priekį 1:0. Bet N.Bajrami 54-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. O, kaip vėliau paaiškėjo, pergalingą įvartį mače pelnė Domenico Berardi 63-ąją minutę.
2023-09-28

Iš pirmų lūpų: Mkhitaryano gyvenimo istorija ir painūs karjeros vingiai

Henrikhas Mkhitaryanas yra vienas garsiausių Armėnijos futbolininkų šalies istorijoje. Futbolo paslapčių jis mokėsi ne viename garsiame Europos klube. Dabar jau 34-erių saugas theplayerstribune.com puslapyje pasidalino savo gyvenimo istorija ir atskleidė įdomių karjeros faktų. „Vieni mano pirmųjų prisiminų yra tai, kaip aš maldauju savo tėvo, Hamleto, pasiimti mane į savo futbolo klubo treniruotes Prancūzijoje. Man tada buvo maždaug penkeri.
2023-09-09

Holivudo vertas scenarijus: Messi Majamyje debiutavo pergalingu įvarčiu paskutinę minutę

Vienas iš labiausiai laukiamų JAV sporto debiutų penktadienį pateisino visų lūkesčius. Pasaulio čempionas ir septyniskart „Ballon D‘or“ laimėtojas argentinietis Lionelis Messi įmušė vieną iš savo firminių baudos smūgių, o Lygos taurės pirmose rungtynėse Majamario „Inter“ 2:1 nugalėjo „Cruz Azul“. L.Messi į aikštę žengė tik 54-ą minutę, kai pakeitė 18-metį saugą Benjaminą Cremaschi, kuris taip pat yra kilęs iš Argentinos.
2023-07-22

Pamatykite: futbolo dievukas Messi atvyko į Majamio klubą

Vienas geriausių visų laikų futbolininkų Lionelis Messi kartu su savo šeima atvyko į Pietų Floridą ir ruošiasi prasidėsiančiam naujam gyvenimo etapui.  Tikimasi, kad Majamio „Inter“ pristatys L.Messi kaip savo komandos žaidėją jau šį sekmadienį. Tuo tarpu argentinietis debiutuoti naujo klubo gretose turėtų liepos 21-ąją dieną rungtynėse su „Cruz Azul“. „Džiaugiamės savo priimtu sprendimu persikelti žaisti ir gyventi į JAV. Esame pasiruošę naujam iššūkiui, naujiems pokyčiams.
2023-07-12

Naštą nuo pečių nusimetęs Guardiola: „Tai buvo užrašyta žvaigždėse“

„Manchester City“ klubas pirmą kartą komandos istorijoje iškovojo UEFA Čempionų lygos trofėjų. Mančesterio ekipa finale jau žaidė 2021 metais, tačiau tada buvo priversti nuleisti galvas. Šįsyk jau jie neklydo ir lemiamame mače 1:0 palaužė Milano „Inter“. Po finalo treneris Josepas Guardiola sakė, kad pirmasis komandos titulas buvo „užrašytas žvaigždėse“. „Inter“ yra tikrai labai gera komanda, per pertrauką sakiau, kad būtume kantrūs ir tikrai pasiseks.
2023-06-11

Čempionų lygoje pirmą kartą klubo istorijoje triumfavo „Manchester City“

„Manchester City“ šeštadienio vakarą UEFA Čempionų lygos finale minimaliai 1:0 (0:0) įveikė Milano „Inter“ ir pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo prestižiškiausią futbolo trofėjų Europoje. Mančesterio ekipa kartu pasiekė unikalų pasiekimą – J. Guardiolos auklėtiniai sezone laimėjo visus tris svarbiausius komandos titulus. Jie triumfavo „Premier“ lygoje, iškovojo šalies FA taurę, o dabar ir Čempionų lygą. Šio vakar finalas prasidėjo gana ramiai.
111 2023-06-10

Vėl Milano derbį laimėjęs „Inter“ iškovojo bilietą į Čempionų lygos finalą

UEFA Čempionų lygos turnyre paaiškėjo pirmasis finalo dalyvis, kuriuo tapo Milano „Inter“ klubas. Jie ir antrosiose pusfinalio rungtynėse 1:0 (0:0) pranoko principinius varžovus „AC Milan“. Pirmoji komandų akistata prieš savaitę baigėsi „Inter“ pergale 2:0, tad bendras pusfinalio rezultatas 3:0. Visgi pirmieji gerą šansą pasižymėti šio vakaro mače susikūrė „Milan“, bet Brahimo Diazo smūgį puikiai atrėmė varžovų vartininkas.
52
2023-05-16

Čempionų lygos pusfinalis: itališkame deserte – įtikinama „Inter“ pergalė

Milano „Inter“ klubas UEFA Čempionų lygos pusfinalio etapo pirmose rungtynėse 2:0 nugalėjo „AC Milan“ futbolininkus. Įdomūs faktai po rungtynių: Atsakomosios pusfinalio etapo rungtynės tarp „AC Milan“ ir „Inter“ komandų bus žaidžiamos gegužės 16-ąją dieną. Federico Dimarco 7-ąją minutę baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą vartų link, tačiau varžovai gynėsi užtikrintai.
2023-05-11

Paaiškėjo Čempionų lygos pusfinalio poros – paskutinius bilietus iškovojo „Man City“ ir „Inter“

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą paaiškėjo visi pusfinalio dalyviai. Paskutinius bilietus užsitikrino „Man City“ ir Milano „Inter“ klubai. „Man City“ šįvakar 1:1 svečiuose sužaidė su Miuncheno „Bayern“, bet pirmajame komandų mače prieš savaitę Anglijos čempiona namuose varžovus buvo įveikę 3:0. „Bayern“ pirmieji turėjo puikią progą išsiveržti į priekį, bet 16-ąją minutę Leroy'us Sane iššokęs vienas prieš vartininką nesugebėjo pelnyti įvarčio.
2023-04-19

UEFA Čempionų lygos atkrintamosios: „Man City“ nesugebėjo laimėti Vokietijoje

UEFA Čempionų lygoje sužaistos dar dvejos pirmosios aštuntfinalio serijos rungtynės. Vieni turnyro favoritų „Man City“ futbolininkai Vokietijoje 1:1 sužaidė su „RB Leipzig“ klubu. Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Riyadas Mahrezas. Alžyrietis 27 min. pasižymėjo po Ilkay‘aus Gundogano perdavimo. Rezultatą 70 min. išlygino kroatas Joško Gvardiolis. Jis pasižymėjo po Marcelo Halstenbergo perdavimo.
2023-02-22

„Inter“ pergalė Čempionų lygoje sudaužė „Barcelonos“ viltis prasibrauti į atkrintamąsias varžybas

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaisti pirmieji du penktojo turo dienos susitikimai, kuriose pergales šventė favoritai. Pergalę C grupėje, atnešusią kelialapį į atkrintamąsias varžybas, iškovojo Milano „Inter“ klubas, kuris namie užtikrintai 4:0 įveikė Plzeno „Viktoria“. Šeimininkai mačo pradžioje turėjo nemažai šansų pasižymėti, tačiau vis jų neišnaudojo, kol galiausiai Henrikhas Mkhitaryanas 38-ąją minutę smūgiu galva išvedė komandą į priekį.
2022-10-26

„Barcelonos“ treneris Xavi: „Nenusipelnėme žaisti Čempionų lygoje“

UEFA Čempionų lygos C grupės rungtynės tarp „Barcelonos“ ir Milano „Inter“ komandų baigėsi dramatiškomis lygiosiomis 3:3. Katalonų ekipos vyriausiasis treneris Xavi po šio susitikimo neslėpė pykčio ir nusivilgymo. „Jei namie nenugali „Inter“, tuomet nenusipelnai likti šiame turnyre. Praėjusiame sezone neturėjome pakankamai, kad galėtume varžytis, tačiau šio sezono metu – turėjome. Šį kartą tai buvo mūsų klaidos. Esu labai nusivylęs, liūdnas, piktas.
2022-10-13

Italijos milžinų mūšyje pergalę šventė „AC Milan“

„AC Milan“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo Turino futbolininkus. Šeimininkus į priekį išvedė gynėjas Fikayo Tomori, kuris per pridėtą pirmojo kėlinio laiką pasinaudojo sumaištimi ir nukreipė kamuolį į Turino ekipos vartus.
2022-10-08

Čempionų lygoje – dar vienas „Barcelonos“ pralaimėjimas ir „Napoli“ įvarčių fiesta Amsterdame

Antradienį toliau tęsėsi UEFA Čempionų lygos trečiojo turo kovos. Vėlų vakarą buvo sužaistos dar šešerios rungtynės.  A grupėje Amsterdamo „Ajax“ patyrė triuškinantį pralaimėjimą namuose, kai net 1:6 nusileido „Napoli“ ekipai. Įdomu tai, kad šeimininkai pirmieji 9-ąją minutę pelnė įvartį, bet „Napoli“ greitai rezultatą išlygino, o iki pertraukos pelnė dar du įvarčius.
2022-10-04

Titulą ginantis „Inter“ Italijoje gavo skaudų smūgį

Italijos futbolo čempionai Milano „Inter“ patyrė itin skaudų smūgį Bolonijoje, kai 1:2 pralaimėjo vietos „Bologna“ klubui. „Inter“  gerai pradėjo mačą ir 3-iąją minutę po Ivano Perišičiaus įvarčio pirmavo. Vis dėlto šeimininkai 28-ąją minutę rezultatą išlygino, o artėjant mačui prie pabaigos 81-ąją minutę Nicola Sansone išvedė šeimininkus ir į priekį po to, kai tiesiog nedovanotinai suklydo „Inter“ vartininkas.
2022-04-28

„Inter“ Italijoje vos išnešė sveiką kailį

Sekmadienį vos netikėto pralaimėjimo Italijos „Serie A“ pirmenybėse nepatyrė Milano „Inter“ ekipa (59 tšk.), kuri svečiuose per pridėtą laiką pelnė įvartį ir galiausiai 1:1 sužaidė lygiosiomis su „Torino“. „Inter“ nepasinaudojo galimybe jau dabar pasivyti „Napoli“ ekipą, kuri po 29 sužaistų rungtynių turi 1 tašku daugiau. Visgi „Napoli“ atsargoje dar turi vienerias rungtynes. Pirmąjį rungtynių įvartį 12-ą minutę pelnė 24-erių metų brazilas Bremeris.
2022-03-14

Serie A: abu Milano klubai neįveikė savo varžovų

Italijos Serie A pirmenybėse penktadienio vakarą pirmaujantys „Milan“ ir Milano „Inter“ klubai prarado taškus. „Milan“ futbolininkai rungtynes namie su „Udinese“ komanda baigė lygiosiomis 1:1. Šeimininkai pirmavo po Rafaelio Leao įvarčio (29 min.), bet persvaros neišsaugojo. Rezultatą išlygino antrame kėlinyje po keitimo į aikštę žengęs Iyenoma Destiny Udogie (66 min.
2022-02-26

Italijoje – „Inter“ pergalė paskutinę minutę

Italijos Serie A lygos lyderiai Milano „Inter“ futbolininkai namie iškovojo sunkią pergalę žaisdami su 17-oje vietoje esančia „Venezia“ ekipa. Venecijos komanda išsiveržė į priekį 18 min., kai įvartį įmušė Thomas Henry. Čempionai dar iki pertraukos sugebėjo išlyginti rezultatą – tą 40 min. padarė Nicolo Barella. Bet pergalingo įvarčio „Inter“ gerbėjai sulaukė tik paskutinę rungtynių minutę.
2022-01-22

Antonio Conte neatmeta galimybės sugrįžti į „Inter“

Londono „Tottenham Hotspur“ klube besidarbuojantis 52-ejų italas Antonio Conte pripažino, kad iki šiol stebi buvusios savo komandos – Milano „Inter“ – rezultatus ir neatmeta sugrįžimo galimybės. „Esu laimingas tuo, kad „Inter“ išlaiko tęstinumą ir toliau daro tai, ką mes kartu pradėjome. Galiu juos tik pagirti dėl gerų rezultatų. Manau, kad jie turi viską, ko reikia, kad išliktų viršūnėje.
2021-12-27

„Real“ pyktį išliejo Ukrainoje, Lionelio Messi dublis nukalė PSG pergalę

Vėlų antradienio vakarą Lietuvos laiku buvo sužaistos dar šešerios UEFA Čempionų lygos trečiojo turo rungtynės, kuriose netrūko gražių kovų bei įvarčių. A grupėje sunkią pergalę iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždynas. Jie po atkaklios kovos 3:2 pranoko „Leipzig“ ekipa. Pranūzijos ekipa pirmavo po Kyliano Mbappe įvarčio, bet vokiečiai atsakė dviem dūriais. Šeimininkai rezultatą išlygino 67-ąją, kai antrą savo įvartį klube pelnė Lionelis Messi.
2021-10-19

„Inter“ prarado pirmuosius taškus vietinėse pirmenybėse

Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp „Sampdoria“ ir Milano „Inter“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Federico Dimarco 18-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Inter“ ekipą į priekį 1:0. Maya Yoshida 34-ąją minutę puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Lautaro Martinezas 44-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą „Inter“ naudai 2:1. Tommaso Augello...
2021-09-12

Davidas Beckhamas vilioja Lionelį Messi baigti karjerą už Atlanto

Legendinis Anglijos futbolininkas Davidas Beckhamas stengiasi įtikinti Lionelį Messi užbaigti savo karjerą Majamio „Inter“ komandoje, skelbia „The Mirror“. Argentinos žvaigždė neseniai prisijungė prie Paryžiaus „Saint – Germain“ klubo, su kuriuo pasirašė dvejų metų trukmės kontraktą. Visgi Majamio „Inter“ komandos savininkas jau užmezgė derybas su L.Messi dėl galimo persikėlimo rungtyniauti į MLS lygą 2023-iais metais. L.Messi neseniai lankėsi Majamyje įsigyti turto.
2021-08-22

„Inter“ fanai lieja tulžį – išvykusiam Romelu Lukaku skiria įžeidimus

Londono „Chelsea“ ekipa ketvirtadienį užbaigė belgo Romelu Lukaku įsigijimą, už kurį Milano „Inter“ ekipai paklojo 98 mln. svarų (115 mln. eurų). R.Lukaku jau anksčiau žaidė „Chelsea“ gretose, tačiau pastaruosius dvejus metus praleido Italijos „Serie A“ pirmenybėse. Skelbiama, kad R.Lukaku su „Chelsea“ pasirašė penkerių metų sutartį. Ši naujiena Milane sukėlė didžiulį nepasitenkinimą.
2021-08-16

Oficialu: Romelu Lukaku sugrįžo į „Chelsea“

Londono „Chelsea“ ekipa ketvirtadienį užbaigė belgo Romelu Lukaku įsigijimą, už kurį Milano „Inter“ ekipai paklojo 98 mln. svarų (115 mln. eurų). R.Lukaku jau anksčiau žaidė „Chelsea“ gretose, tačiau pastaruosius du metus praleido Italijos „Serie A“ pirmenybėse. Skelbiama, kad R.Lukaku su „Chelsea“ pasirašė penkerių metų sutartį. „Esu palaimintas, kad sugrįžau į nuostabų klubą“, – oficialiai svetainei internete sakė R.Lukaku.
2021-08-12

„Everton“ ir „Inter“ lyderiai ieškosis kitų komandų

Liverpulio „Everton“ klubui priklausantis 30-metis kolumbietis Jamesas Rodriguezas šią vasarą gali pakeisti klubą. Šią vasarą „Everton“ prarado strategą Carlo Ancelotti, kuris išvyko į Madrido „Real“. Dėl šios priežasties komandoje likti nebenori ir J.Rodriguezas, turintis kontraktą iki 2022 m. pabaigos. Tiesa, dėl didelio kontrakto kolumbietį parduoti nebus lengva. Favoritu įsigyti J.Rodriguezą vadinamas „AC Milan“ klubas, tačiau tai nėra vienintelė komanda, kuriai siūlomas kolumbietis.
2021-08-06

Žygimantas Skučas kitą sezoną rungtyniaus Pasvalyje

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda turi du naujokus. Į klubą grįžta 29-erių 202 cm ūgio Žygimantas Skučas, ekipą taip pat papildė 24-erių 196 cm ūgio Arnas Beručka. Dėl Ž. Skučo parašo vyko konkurencinė kova su Utenos „Juventus“ klubu. „Pieno žvaigždžių“ ekipa su Ž. Skuču sudarė vienerių metų sutartį. Kaunietis Pasvalyje jau žaidė 2014-2016 ir 2018-2019 metų sezonuose.
2021-07-30

„Inter“ jau spėjo rasti pamainą Eriksenui

Milano „Inter“ klubas greitai surado pamainą Christianui Eriksenui, kuris veikiausiai nebegalės žaisti futbolo. Oficialiai pranešta, kad „Inter“ sukirto rankomis su turku Hakanu Calhanoglu. 27-erių turko kontraktas su „AC Milan“ oficialiai baigs galioti birželio 30 d. Tada jis ir persikels į aršiausių varžovų gretas. „Inter“ troško įsigyti H.Calhanoglu dėl jo kūrybingumo aikštėje. Svarbiu faktoriumi tapo ir besibaigiantis kontraktas, nes klubui nereikėjo mokėti išpirkos.
2021-06-22

Gydytojas atskleidė pirmuosius Erikseno žodžius atgavus sąmonę

Danijos rinktinės ir Milano „Inter“ futbolininkas Christianas Eriksenas po nelaimės mače su suomiais sėkmingai sveiksta ligoninėje. Praėjus kelioms dienoms po Ch.Erikseno nelaimės Vokietijos žiniasklaida pakalbino gydytoją Jensą Kleinefeldą. Jis jau ilgą laiką dirba FIFA ir UEFA bei buvo vienas iš tų gydytojų, kurie skubėjo gelbėti Ch.Erikseno gyvybę. „Christianas sąmonę atgavo gana greitai – užteko vieną kartą panaudoti defibriliatorių.
2021-06-18

Belgijos ir Danijos rungtynėse bus išreikštas palaikymas Eriksenui

Ketvirtadienį „Euro 2020“ B grupės rungtynėse Kopenhagoje Danijos rinktinė priims favoritus belgus. Danams tai bus pirmas mačas po visą pasaulį sukrėtusios Christiano Erikseno nelaimės. Belgijos rinktinės puolėjas Romelu Lukaku, kuris su Ch.Eriksenu kartu žaidžia Milano „Inter“ klube, trečiadienį atskleidė, kad buvo sugalvota, kaip išreikšti palaikymą futbolininkui rungtynių metu. Ch.Eriksenui ketvirtadienį bus skirta plojimų minutė.
2021-06-17

Eriksenas siunčia linkėjimus gerbėjams: „Man viskas gerai“

Danijos ir Milano „Inter“ saugas Christianas Eriksenas kreipėsi į gerbėjus po kraupaus incidento rungtynėse su suomiais. „Labas visiems. Labai dėkoju už jūsų malonias ir nuostabias žinutes iš viso pasaulio. Tai labai daug reiškia man ir mano šeimai. Man viskas gerai, turint omenyje aplinkybes. Man dar teks atlikti kelis tyrimus ligoninėje, tačiau jaučiuosi gerai. Dabar sirgsiu už Danijos rinktinės vaikinus kitose rungtynėse. Žaiskite už visą Daniją.
2021-06-15

Erikseno agentas atnaujino informaciją apie žaidėjo būklę

„Euro 2020“ rungtynes tarp Danijos ir Suomijos rinktinių paženklino nemalonus incidentas – aikštėje sustojo Christiano Erikseno širdis. Medikams pavyko atgaivinti Ch.Erikseną, kuris sąmonę atgavo dar aikštelėje. Žaidėjas skubiai buvo išgabentas į ligoninę, kur toliau jį prižiūri medikai. Praėjus daugiau nei parai po incidento, apie Ch.Erikseno sveikatos būklę informaciją atnaujino jo agentas Martinas Schootsas. M.Schootsas reguliariai bendrauja su Ch.
2021-06-14

Atsigavęs Eriksenas išsiuntė grupinę žinutę „Inter“ žaidėjams

Milano „Inter“ komandos generalinis direktorius Giuseppe Marotta patvirtino, jog iš mirties gniaužtų išsivadavęs ir šiuo metu stabilios būklės esantis Christianas Eriksenas išsiuntė grupinę žinutę savo komandos draugams Italijoje. „Žaidėjai yra labai artimi, pamatę nuotraukas nedelsdami vieni su kitais susisiekėme. Nenorėjome būti įkyrūs, stengėmės gerbti Christiano atsigavimo laiką, kai tik gavome patvirtinimą apie jo būklę. Galiu pasakyti tik tiek, jog Ch.
2021-06-13

„Tottenham“ į trenerio postą vilioja Italijos čempioną

„Goal“ skelbia, jog Londono „Tottenham“ komandos vairas jau artimiausiu metu gali būti patikėtas Antonio Conte. A.Conte padėjo Milano „Inter“ komandai nutraukti „Juventus“ dominavimą ir iškovoti Italijos „Serie A“ lygos titulą. Visgi pastarasis nori sugrįžti dirbti į Angliją. Šaltiniai praneša, jog šiuo metu tarp stratego ir Londono klubo derybos yra pažengusios į priekį. „Tottenham“ ieško naujo stratego po to, kai iš vyriausiojo trenerio pareigų atleido lūkesčių nepateisinusį Jose Mourinho.
2021-06-02

Beckhamas į Majamį vilioja „Real“ nebereikalingą brazilą

Užsienio žiniasklaida praneša, kad Majamio „Inter“ klubą valdantis Davidas Beckhamas į JAV bando privilioti buvusį komandos draugą Marcelo. 33-ejų brazilas nuo pat 2007 m. rungtyniauja Madrido „Real“ klube, kuriame pusmetį praleido kartu su D.Beckhamu. Marcelo turi iki 2022 m. vasaros galiojantį kontraktą, bet D.Beckhamas tikisi, kad brazilas pasieks susitarimą su „Real“, kad šie išleistų veteraną į JAV. Marcelo šiame sezone buvo kamuojamas nedidelių traumų.
2021-05-21

Lukaku neslėpė džiaugsmo dėl iškovoto trofėjaus, „Juventus“ žadėjo sugrįžti

Milano „Inter“ puolėjas Romelu Lukaku pasidalijo emocijos po to, kai komanda užsitikrino „Serie A“ čempionų titulą. „Esu labai laimingas dėl „Inter“ gerbėjų, džiaugiuosi dėl komandos, personalo, prezidento... Džiaugiuosi už visus. Tai buvo išskirtiniai metai mums. Džiaugiuosi, kad esu šios komandos dalimi. Praeiti metai taip pat buvo geri, tačiau šie – geriausi mano karjeroje. Puiku. Tikiuosi, kad taip viskas klostysis ir toliau.
2021-05-03

Vienuoliką metų trukusi sausra baigėsi: „Inter“ – Italijos čempionai

Po to, kai Italijos „Serie A“ čempionate sekmadienį „Atalanta“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Sassuolo“, Milano „Inter“ tapo čempionais ir nutraukė devynerius metus trukusį Turino „Juventus“ dominavimą. Likus keturiems turams iki čempionato pabaigos „Inter“ turi 13 taškų pranašumą prieš „Atalanta“, kurie net ir teoriškai nebesugebės jų pavyti. Pačiai „Inter“ tai pirmas titulas per vienuolika metų. Paskutinį kartą „Inter“ čempionų titulą laimėjo 2009/10 m., kai jai vadovavo Jose Mourinho.
2021-05-02

Italija turės naujus čempionus – baigėsi beveik dešimtmetį trukęs „Juventus“ dominavimas

Šeštadienį Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygoje 2:0 nugalėjo „Crotone“ futbolininkus ir panaikino visas galimybes Turino „Juventus“ ekipai dar pakovoti dėl čempionų titulo. Tai reiškia, kad Italija po 9 metų iš eilės turės naujus čempionus. Nors matematiškai „Inter“ dar nėra čempionai, tačiau jie galingai atšventė pergalę autobuse.
2021-05-02

„Inter“ – per žingsnį nuo titulo Italijoje

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygoje 2:0 nugalėjo „Crotone“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus. Tikslaus perdavimo sulaukęs Stefano Sensi jau 3-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Alexas Cordazas. Romelu Lukaku 23-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.
2021-05-01

„Chelsea“ tikisi susigrąžinti Italijoje žibantį Lukaku

Londono „Chelsea“ svarsto, kas galėtų padėti sustiprinti puolimo grandį. Vienas iš svarstomų variantų – „Inter“ puolėjas Romelu Lukaku. Kaip praneša „Daily Mail“, šiam pirkiniui Anglijos klubas turėtų skirti ne mažiau 121 mln. eurų. Teigiama, kad R.Lukaku dabar žaidžia kur kas aukštesnio lygio futbolą negu tuomet, kai jau vilkėjo „Chelsea“ marškinėlius. Žinoma, pageidavimų sąraše yra ir kiti puolėjai – Erlingas Haalandas ir Harry Kane'as.
2021-04-30

Italijoje vėl klupo „Juventus“, bet į pergalių kelią grįžo lyderis „Inter“

Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp „Fiorentina“ ir Turino „Juventus“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Tikslaus perdavimo sulaukęs Erickas Pulgaras 21-ąją minutę atliko smūgį, tačiau vartininkas atrėmė kamuolį. Dušanas Blahovičius 29-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Fiorentina“ ekipą į priekį 1:0. Aaronas Ramsey 43-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.
2021-04-25

Iš Europos futbolo Superlygos oficialiai nepasitraukė tik du klubai

Europos grandams vienam po kito traukiantis iš daug aršios kritikos sukėlusio Superlygos projekto, vienas pagrindinių iniciatorių vis dar tiki sėkme. Antradienį vėlai vakare iš naujai kuriamos Superlygos pasitraukus visiems šešiems Anglijos klubams trečiadienį jų keliu pasekė abu Milano klubai ir Madrido „Atletico“. Trečiadienį pranešimą išplatino ir Turino „Juventus“. Vis dėlto jų pranešimas skambėjo gana lakoniškai.
2021-04-21

„Serie A“: čempionato lyderiai prarado taškus Neapolyje

Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp „Napoli“ ir Milano „Inter“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Romelu Lukaku 30-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.
2021-04-19

Prisikėlęs Lingardas sulaukė Europos grandų dėmesio

ESPN skelbia, jog artėjant vasaros žaidėjų perėjimų langui galimybe įsigyti „West Ham Utd“ gretose žibančiu Jeese Lingardu susidomėjo Madrido „Real“, Paryžiaus „Saint – Germain“ ir Milano „Inter“ komandos. Sausio mėnesį nuomos pagrindais iš „Man Utd“ į „West Ham“ rungtyniauti persikėlęs 28-erių metų futbolininkas per devynerias sužaistas rungtynes pelnė aštuonis įvarčius bei sulaukė kvietimo prisijungti prie Anglijos futbolo rinktinės.
2021-04-12

Pergalę įsirašęs „Inter“ artėja prie čempionų titulo Italijoje

Sekmadienį sudėtingą pergalę Italijos „Serie A“ čempionate iškovojo pirmenybių lyderė Milano „Inter“ (74 tšk.), kuri namuose 1:0 palaužė dėl išlikimo aukščiausioje lygoje kovojančią „Cagliari“ (22 tšk.) ekipą. Vienintelį rungtynių įvartį 77-ą minutę po puikaus komandos draugo perdavimo pelnė 31-erių metų gynėjas Matteo Darmianas.
2021-04-11

Italijos „Serie A“ lygoje – „Inter“ ir „Juventus“ pergalės

Milano „Inter“ Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 2:1 nugalėjo „Sassuolo“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę. Romelu Lukaku 10-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Inter“ į priekį 1:0. Lautaro Martinezas 67-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0. Hamedas Traore 85-ąją minutę pasitaisęs kamuolį nukreipė jį į vartų tinklą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2. Kitose rungtynės...