Pirmadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse sužaistos paskutinės 21-ojo turo rungtynės. Madrido „Atletico“ komanda nutraukė savo ketverių iš eilės nesėkmių seriją išvykose bei 1:0 palaužė „Granada“. Pergalė leido jiems sugrįžti į pirmąjį ketvertą.

Pirmajame kėlinyje rimtesnių progų abi komandos nesukūrė. Per visą kėlinį buvo atliktas vos vienas smūgis į vartų plotą, bet jis „Granada“ vartininkui didesnių problemų nesukėlė.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė. Galiausiai „Atletico“ pelnė įvartį: Antoine‘as Griezmannas pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o Alvaro Morata galva pasiuntė jį į vartus.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos A. Griezmannas pataikė į vartų virpstą, o pakartotinį Angelio Correa‘os smūgį fantastiškai atrėmė „Granada“ vartininkas.

Iššvaistę savo progas „Atletico“ per pridėtą laiką vos nebuvo nubausta. Penktąją pridėto laiko minutę nuo pavojingo oponentų smūgio Madrido klubą turėjo gelbėti tiek ir vartininkas Janas Oblakas, tiek ir gynėjas Mario Hermoso.