Vėlų antradienio vakarą Lietuvos laiku buvo sužaistos dar šešerios UEFA Čempionų lygos trečiojo turo rungtynės, kuriose netrūko gražių kovų bei įvarčių.

A grupėje sunkią pergalę iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždynas. Jie po atkaklios kovos 3:2 pranoko „Leipzig“ ekipa.

Pranūzijos ekipa pirmavo po Kyliano Mbappe įvarčio, bet vokiečiai atsakė dviem dūriais. Šeimininkai rezultatą išlygino 67-ąją, kai antrą savo įvartį klube pelnė Lionelis Messi.

Dar po septynių minučių tas pats L. Messi realizavo 11 m. baudinį ir išvedė PSG į priekį.

B grupėje puikia kova vyko Madride, kuri susitiko vietos „Atletico“ ir „Liverpool“. Pergalę 3:2 šventė svečiai.

Anglijos ekipa pirmavo po greitų Jameso Milnerio ir N. Keitos įvarčių, bet Antoine'as Griezmannas 20 ir 34-ąją minutę pasižymėjo dusyk ir išlygino rezultatą.

Tiesa, antrojo kėlinio pradžioje prancūzas buvo priverstas palikti aikštę dėl raudonos kortelės už grubią pražangą. Kova aikštėje vyko gana arši.

Netrukus „Liverpool“ turėjo puikią progą pasižymėti, kai į „Atletico“ vartus buvo paskirtas 11 m. baudinis. Mohamedas Salahas šia proga pasinaudojo ir išvedė ekipą į priekį.

82-ąją minutę jau į „Liverpool“ vartus teisėjas nusprendė skirti baudinį. Vis dėlto po VAR peržiūros sprendimas buvo pakeistas.

Kitame grupės susitikime minimalią pergalę šventė „Porto“ ekipa, kuri 1:0 namuose įveikė „Milan“. Vienintelį mačo įvartį 65-ąją minutę pelnė Luisas Diazas.

C grupėje nuostabią ir netikėtai triuškinamą pergalę iškovojo Amsterdamo „Ajax“ klubas, namuose net 4:0 įveikės Dortmundo „Borussia“.

Pirmajame kėlinyje dominavę šeimininkai pelnė du įvarčius. Po pertraukos svečiai atkuto ir ėmė kurti pavojingas progas, bet vis nepavyko pasižymėti.

O 57-ąją minutę rezultatą dar labiau padidino Antony, 72-ąją minutę puolėjas Sebastianas Halleris privertė aikčioti svečius, kadangi „Ajax“ pirmavo jau 4:0.

D grupėje po gėdingo pralaimėjimo praėjusiame ture atsitiesė Madrido „Real“ klubas, kuris svečiuos net 5:0 sutrypė Donecko „Šachtar“ komandą.

Ispanijos ekipa pirmavo, kai šeimininkai pirmojo kėlinio pabaigoje įsimušė į savus vartus. Po pertraukos jie jau visiškai įrodė savo pranašumą.

Dviem puikiais įvarčiais pasižymėjo Vinicius, o 65-ąją minutę po to paties brazilo perdavimo ketvirtąjį įvartį pelnė Rodrigo.

Paskutinį vinį pačioje pabaigoje dar įkalė Karimas Benzema, pelnęs penktąjį „Real“ įvartį.

Svarbią pergalę grupėje iškovojo Milano „Inter“ futbolininkai, kurie namuose 3:1 pranoko grupės išsišokėlius Tiraspolio „Sheriff“.

Italai pirmavo po Edino Džeko įvarčio, bet 52-ąją minutę svečiai išlygino rezultatą. Vis dėlto šeimininkai greitai vėl buvo priekyje, kadangi po penketos minučių įvartį pelnė Arturo Vidalis, o 67-ąją skirtumą padidino Stefanas de Vrijus.

Milano ekipa pergalingą persvarą išlaiko iki finalinio teisėjo švilpuko.