„Inter“ – per žingsnį nuo titulo Italijoje

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygoje 2:0 nugalėjo „Crotone“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Stefano Sensi jau 3-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Alexas Cordazas.

Romelu Lukaku 23-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Christianas Eriksenas 69-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Inter“ į priekį 1:0.

R.Lukaku 83-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Achrafas Hakimi per pridėtą rungtynių laiką nuginklavo vartininką ir įtvirtino svečių ekipos pergalę 2:0.

Milano klubui pakanka pasiekti vieną pergalę per likusius keturis mačus. Artimiausiai persekiotojai „Atalanta“ liko penkios rungtynės, o atotrūkis yra 14 taškų. Tai reiškia, kad ir konkurentų pralaimėjimas įteiktų „Inter“ titulą.