Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp „Fiorentina“ ir Turino „Juventus“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Erickas Pulgaras 21-ąją minutę atliko smūgį, tačiau vartininkas atrėmė kamuolį.

Dušanas Blahovičius 29-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Fiorentina“ ekipą į priekį 1:0.

Aaronas Ramsey 43-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Alvaro Morata 46-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Cristiano Ronaldo 64-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir „Juventus“ atako nutrūko.

Tuo tarpu turnyro lyderis Milano „Inter“ klubas namuose minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Verona“ futbolininkus.

Lautaro Martinezas jau 3-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs. Danielis Bessa 25-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Samiras Handanovičius meistriškai atrėmė kamuolį.

Matteo Darmianas 76-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Inter" į priekį 1:0.

Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis ir pergalingas šio susitikimo įvartis.