„Inter“ Italijoje vos išnešė sveiką kailį

Sekmadienį vos netikėto pralaimėjimo Italijos „Serie A“ pirmenybėse nepatyrė Milano „Inter“ ekipa (59 tšk.), kuri svečiuose per pridėtą laiką pelnė įvartį ir galiausiai 1:1 sužaidė lygiosiomis su „Torino“.

„Inter“ nepasinaudojo galimybe jau dabar pasivyti „Napoli“ ekipą, kuri po 29 sužaistų rungtynių turi 1 tašku daugiau. Visgi „Napoli“ atsargoje dar turi vienerias rungtynes.

Pirmąjį rungtynių įvartį 12-ą minutę pelnė 24-erių metų brazilas Bremeris.]

Svečiams niekaip nepavyko lyginti rezultato, kol galiausiai teisėjas pridėjo 5 žaidimo minutes, o 90+3 minutę rezultatą išlygino 33-ejų metų Čilės žaidėjas Alexis Sanchezas.