„AC Milan“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo Turino futbolininkus.

Šeimininkus į priekį išvedė gynėjas Fikayo Tomori, kuris per pridėtą pirmojo kėlinio laiką pasinaudojo sumaištimi ir nukreipė kamuolį į Turino ekipos vartus.

Galiausiai Brahimas Diazas 54-ąją minutę perkėlė kamuolį per vartininką ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

„AC Milan“ šiose rungtynėse iš viso atliko 21 smūgį, kai tuo tarpu „Juventus“ futbolininkai mažiau – tik 9.

Kitame dienos mače Milano „Inter“ išvykoje 2:1 nugalėjo „Sassuolo“ futbolininkus.

Edinas Džeko 44-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Inter“ ekipą į priekį.

D.Frattesi 60-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Tačiau tas pats E.Džeko 75-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Inter“ ekipos naudai 2:1.