Paryžiaus „Saint – Germain“ Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse 6:2 sutriuškino „Montpellier“ futbolininkus.

Šiame susitikime „hat-tricką“ pelnė rungtynes startinėje sudėtyje pradėjęs Kylianas Mbappe. PSG gretose taip pat pasižymėjo Vitinha, Kang In Lee Nuno Mendesas.

Tuo tarpu „Montpellier“ gretose pirmajame kėlinyje pasižymėjo Arnaudas Nordinas ir vienuolikos metrų baudinį realizavęs Teji Savanieris, tačiau antrajame kėlinyje susikurti progų ir pasižymėti daugiau nepavyko.

K.Mbappe jau yra pelnęs 188 įvarčius „Ligue 1“ čempionate ir pagerino aštuntoje vietoje buvusio tarp rezultatyviausių žaidėjų Fleury Di Nallo (187) rezultatą.

PSG tapo ketvirtąja komanda, iškovojusia 350-ąją pergalę išvykos rungtynėse „Ligue 1“ čempionate. Anksčiau šią ribą pavyko pasiekti tik „Marseille“, „Monaco“ ir „Lyon“.

Tuo tarpu Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp turnyro lyderių Milano „Inter“ ir „Napoli“ baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pirmajame kėlinyje aktyviau puolime žaidęs „Inter“ sugebėjo išsiveržti į priekį pirmojo kėlinio pabaigoje po tikslaus Matteo Darmiano smūgio 1:0.

Antrajame kėlinyje abi komandos susikūrė progų. Federico Dimarco smūgiuotą kamuolį atrėmė Alexas Meretas. Visgi susitikimo pabaigoje Juanas Jesusas puikiu smūgiu galva išplėšė lygiąsias 1:1.

„Inter“ šiose rungtynėse iš viso atliko 19 smūgių, kai tuo tarpu „Napoli“ futbolininkai šiek tiek mažiau – 11.