montpellier

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „montpellier“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „montpellier“.

Prancūzijoje PSG įmušė net šešis įvarčius, o Italijos lygoje lyderiai prarado taškus

Paryžiaus „Saint – Germain“ Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse 6:2 sutriuškino „Montpellier“ futbolininkus.  Šiame susitikime „hat-tricką“ pelnė rungtynes startinėje sudėtyje pradėjęs Kylianas Mbappe. PSG gretose taip pat pasižymėjo Vitinha, Kang In Lee Nuno Mendesas.
2024-03-18

Prancūzijoje Lionelis Messi pasižymėjo pirmuoju dubliu

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse svečiuose 4:0 sutriuškino „Montpellier“ futbolininkus. Lionelis Messi 6-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė PSG ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Netrukus argentinietis dar kartą nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. Vilkint PSG aprangą dukart viename mače šiemet argentinietis buvo pasižymėjęs tik UEFA Čempionų lygos varžybose.
2022-05-15

23 metų futbolininkas kovoja dėl savo gyvybės – sukelta dirbtinė koma

Prancūzijoje rungtyniaujantis saugas Junioras Sambia kovoja dėl savo gyvybės. Pranešama, kad 23 metų prancūzui sukelta dirbtinė koma. Sportininkui pasireiškė koronaviruso simptomai. Vėliau, atlikus testą, šis pasirodė teigiamas. Skelbiama, kad futbolininko būklė kiek vėliau ėmė smarkiai blogėti ir jis buvo pervežtas į kitą ligoninę, kur jam sukelta dirbtinė koma.  Agentas atskleidė, kad jo būklė šiuo metu nėra nei labai gera, nei kritinė, tačiau dabartinė padėtis išlieka komplikuota.
2020-04-25

PSG išgelbėjo brangiausių pasaulio futbolininkų įvarčiai

Prancūzijos čempionate antrąją pergalę per du turus iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“. Čempionai šeštadienį svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Guingamp“ futbolininkus. PSG po pirmojo kėlinio vijosi varžovus. 20-ąją minutę įvartį pelnė Nolanas Roux. Po pertraukos darbo ėmėsi brangiausi pasaulio futbolininkai – Neymaras ir Kylianas Mbappe. Pirmasis 53-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį. Antrasis įmušė dublį – pasižymėjo 82 bei 90 minutėmis.
2018-08-18

Kontrolinėse rungtynėse – Italijos vicečempionų pergalė

Kontrolinėse rungtynėse pergalę iškovojo „Napoli“ futbolininkai, sekmadienį Trente 2:0 (1:0) nugalėję Veronos „Chievo“. Italijos vicečempionai pasižymėjo mačo pradžioje ir pabaigoje. 10-ąją minutę tikslus buvo Simone Verdi, 86-ąją – Lorenzo Tonelli. „Serie A“ sezonas startuos rugpjūčio 19-ąją.
2018-07-29

Čempionų lygą laimėjęs lietuvis, norėdamas sudurti galą su galu, valė grindis

Jonas Truchanovičius padarė tai, ko nebuvo pavykę nė vienam lietuviui. Rankininkas laimėjo Čempionų lygą. 24-erių šiauliečiui, siekusiam svajonės, teko nueiti kryžiaus kelius. Lyderis – treneris „Montpellier“ triumfavo turnyro finalo ketverte Kelne. J. Truchanovičiaus ekipa pusfinalyje 28:27 parklupdė titulą gynusią Skopjės „Vardar“ iš Makedonijos. Finale „Montpellier“ buvo stipresnė už Prancūzijos „Nantes“ – 32:27. Lietuvis pusfinalyje pelnė tris įvarčius, finale – vieną.
2018-05-31

Lietuvis pirmąkart laimėjo rankinio Čempionų lygą

Jonas Truchanovičius – rankinio Čempionų lygos nugalėtojas. Iki šiol to nėra pavykę padaryti nė vienam lietuviui. Jono atstovaujama „Montpellier“ finale 32:26 (16:13) nugalėjo kitą Prancūzijos komandą – „Nantes“. Monpeljė rankininkų pergalę lėmė spurtas antrajame kėlinyje 5:0. 24-ejų J. Truchanovičius prie pergalės prisidėjo įvarčiu. Šiaulietis į vartus metė penkis kartus. Pusfinalyje „Montpellier“ 28:27 (14:11) palaužė praėjusių metų čempionę Skopjės „Vardar“ iš Makedonijos.
2018-05-27

Lietuvos vyrų rankinio rinktinei – šimtmečio šansas

Birželio 8 dieną Lietuvos vyrų rankinio rinktinė pradės paskutinio pasaulio čempionato atrankos etapo kovas. Ten mūsų nacionalinės komandos laukia galingas islandų barjeras. Įveikusi jį, mūsų rinktinė atsidurtų, kur nebuvo 20 metų – planetos pirmenybėse. Jos vyks Danijoje ir Vokietijoje.
2018-04-19

„Saint-Germain“ įspūdingu stiliumi tapo Prancūzijos čempionu

Prancūzijoje įvyko laukiamiausias vietos futbolo mūšis. Jame intrigos nebuvo – „Ligue 1“ pirmaujantis Paryžiaus „Saint-Germain“ savo aikštėje 7:1 (4:1) sutriuškino titulą gynusį „Monaco“ ir tapo naujuoju šalies čempionu. Dubliais pasižymėjo Giovani Lo Celso (14, 27 minutėmis) bei Angelis Di Maria (20, 58 min.). Po įvartį pridėjo Edinsonas Cavani (17 min.) ir Julianas Draxleris (86 min.). 76-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių lyderis Radamelis Falcao.
2018-04-16

PSG iškovojo užtikrintą pergalę

Prancūzijos futbolo čempionate įtikinamą pergalę iškovojo lygos lyderis Paryžiaus „Saint-Germain“. Jis svečiuose 3:0 (1:0) nugalėjo „Lille“. PSG varžovams „padovanojo“ įvartį į rūbinę. Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką (45+1 minutė) tikslus buvo Yuri. Rungtynių taškus svečiai sudėjo antrojoje mačo dalyje. 77-ąją minutę įmušė Neymaras, 87-ąją – Giovani Lo Celso. Paryžiaus futbolininkai (62 taškai) užtikrintai pirmauja čempionate, lenkdami Marselio „Olympique“ (51 tšk.