0

Šeštadienį buvo sužaistos šešios XI Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybių turo rungtynės.

Netikėtas rezultatas buvo užfiksuotas „Paris Saint-Germain“ ir „Saint-Etienne“ ekipų rungtynėse, kurios baigėsi Prancūzijos sostinės klubo pralaimėjimu rezultatu 2:1.

Po tuščio pirmojo kėlinio skaičiai ASSE naudai mačo švieslentėje pasikeitė 55 mačo minutę, kuomet kamuolys aikštės šeimininkų vartų tinkle atsidūrė atsimušęs nuo PSG gynėjo Mamadou Sakho kojos.

Likus lygiai 20 minučių iki mačo pabaigos Paryžiaus ekipos atakų lyderis Zlatanas Ibrahimovičius atvira koja įvažiavo į „Saint-Etienne“ vartininką ir nedelsiant buvo išvytas iš aikštės.

Jau po trijų minučių svečiai greitos kontratakos metu savo persvarą padvigubino, tačiau keletui minučių iki rungtynių pabaigos PSG puolėjas Guillaume Hoarau buvo trumpam atkūręs mačo intrigą, tačiau drausmingai žaidę ASSE futbolininkai išsaugojo pranašumą.

Su 22 taškais PSG žengia pirmoje „Ligue 1“ turnyrinės lentelės vietoje, tačiau Carlo Ancelotti auklėtinius taškais gali pasivyti sekmadienį rungtyniausiantys Marselio „Olympique“ir „Toulouse“ futbolininkai.

XI Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybių turo statistika:

„Paris Saint-Germain“ 1 - 2 „Saint-Etienne“

55' [0 - 1] M. Sakho (į savus vartus)

73' [0 - 2] P.E. Aubameyang

88' [1 - 2] G. Hoarau

70' iš aikštės pašalintas Z.Ibrahimovičius („Paris Saint-Germain“).

Z.Ibrahimovičiaus pražanga prieš „Saint-Etienne“ vartininką:

„Troyes“ 1 - 1 „Montpellier“

19' [0 - 1] Y. Belhanda

40' [1 - 1] F. Camus

„Valenciennes“ 3 - 1 Monblejaro „Sochaux“

12' [1 - 0] F. Kadir

27' [2 - 0] G. Pujol

60' [3 - 0] G. Pujol

62' [3 - 1] S. Roudet

„Rennes“ 1 - 0 „Reims“

42' [1 - 0] M. Erdinc

14' iš aišktės pašalintas P.N. Souare („Reims“)

„Nice“ 2 - 1 „Nancy“

21' [1 - 0] M. Traore

45' [1 - 1] S. Sané

81' [2 - 1] E. Bautheac

„Evian Thonon Gaillard“ 0 - 2 „Lille“

40' [0 - 1] N. Roux

62' [0 - 2] F. Balmont

„Brest“ 2 - 0 „Lorient“

14' [1 - 0] E.B. Vasat

90' [2 - 0] C. Benschop