reims

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „reims“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „reims“.

96-ąją minutę įvartį praleidęs PSG apmaudžiai išleido pergalę iš rankų prieš „Reims“

Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynės tarp Paryžiaus „Saint – Germain“ ir „Reims“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Marshallas Munetsi 18-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau vartininkas sėkmingai atrėmė kamuolį. Neymaras 51-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė PSG ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Po keitimo aikštėje pasirodęs Marco Verratti greitai užsidirbo raudoną kortelę ir PSG liko rungtyniauti dešimtyje.
2023-01-30

Ramosas buvo išvarytas iš aikštės, o PSG prarado taškus Prancūzijos čempionate

Paryžiaus „Saint – Germain“ komanda Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynes su „Reims“ baigė lygiosiomis 0 :0. Fabianas Ruizas 13-ąją minutę atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartų sargas ir pasižymėti nepavyko. Marshallas Munetsi 35-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas nepakito.
2022-10-09

Sergio Ramosas pelnė pirmąjį įvartį PSG gretose, o klubas iškovojo triuškinamą pergalę

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse 4:0 sutriuškino „Reims“ futbolininkus.  Marco Verratti 44-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė PSG ekipą į priekį 1:0. Sergio Ramosas 62-ąją minutę antruoju bandymu nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Tai buvo pirmasis ispano pelnytas įvartis ginant PSG klubo garbę.
2022-01-24

Lionelis Messi po debiuto Prancūzijoje sulaukė netikėto prašymo

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionate 2:0 nugalėjo „Reims“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė jau ketvirtąją pergalę bei šiuo metu užtikrintai rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu antrajame kėlinyje po keitimo aikštėje pasirodęs Lionelis Messi debiutavo naujos komandos gretose. Po finalinio rungtynių švilpuko visas dėmesys buvo skirtas argentiniečiui.
2021-08-30

PSG išsaugojo viltį apginti „Ligue 1“ čempiono titulą

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionate namuose 4:0 sutriuškino „Reims“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė gyvybiškai svarbius tris taškus. Likus vienam turui iki sezono pabaigos Mauricio Pochettino auklėtiniai nuo lyderio „Lille“ atsilieka vienu tašku ir norėdami apginti titulą turės sulaukti varžovų kluptelėjimo. Yunis Abdelhamidas jau 10-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Reims“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.
2021-05-17

Prancūzijos futbolo čempionate namuose žaidusios komandos dominavo

Prancūzijos futbolo „Ligue 1" čempionate trečiadienį buvo sužaistos septynerios 24-ojo turo rungtynės. Pergalėmis džiaugėsi visos namuose žaidusios ekipos. Paskutiniai savo rungtynes pradėjo „Paris Saint-Germain“ vienuolike. Prancūzijos čempionai namuose 3:1 (1:1) nugalėjo „Lorient“ futbolininkus. Jau 6-ąją minutę PSG išsiveržė į priekį po tikslaus Edisono Cavani smūgio.
2016-02-04

TOP 100: populiariausi futbolo klubai pasaulyje (I)

Futbolo specialistai it vienas sutaria, kad bilietai į geriausių pasaulių klubų rungtynes daug pigesni nei sezoniniai abonementai, kuriuos sau leisti gali ne kiekvienas. Sports.ru pristato 100 (I dalis-50) didžiausių futbolo klubų pagal parduotus abonementus.
2014-03-04

S. Kalou įvarčiai atvedė „Lille“ klubą į pergalę

Penktadienį Prancūzijoje prasidėjo 36 „Ligue 1“ turas. Jis prasidėjo užtikrinta „Lille“ klubo pergale rezultatu 3-0 prieš „Reims“ klubą. „Lille“ nuo pat pirmų minučių bandė primesti savo žaidimą ir kontroliavo rungtynes. Pirmą gerą progą pasižymėti gavo „Lille“ narys Lucasas Digne, tačiau jis nepataikė į vartus. 13 minutę svečiai „Reims“ turėjo atlikti priverstinį keitimą ir vietoje Bocundji Ca pasirodė Nicolasas De Preville, kuris šio mačo antrajame kėlinyje pats buvo pakeistas.
2013-05-10

„Ligue 1“: be „karatisto“ Z. Ibrahimovičiaus likęs PSG klubas pralaimėjo

Šeštadienį buvo sužaistos šešios XI Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybių turo rungtynės. Netikėtas rezultatas buvo užfiksuotas „Paris Saint-Germain“ ir „Saint-Etienne“ ekipų rungtynėse, kurios baigėsi Prancūzijos sostinės klubo pralaimėjimu rezultatu 2:1. Po tuščio pirmojo kėlinio skaičiai ASSE naudai mačo švieslentėje pasikeitė 55 mačo minutę, kuomet kamuolys aikštės šeimininkų vartų tinkle atsidūrė atsimušęs nuo PSG gynėjo Mamadou Sakho kojos.