Prancūzijos futbolo „Ligue 1" čempionate trečiadienį buvo sužaistos septynerios 24-ojo turo rungtynės. Pergalėmis džiaugėsi visos namuose žaidusios ekipos.

Paskutiniai savo rungtynes pradėjo „Paris Saint-Germain“ vienuolike. Prancūzijos čempionai namuose 3:1 (1:1) nugalėjo „Lorient“ futbolininkus. Jau 6-ąją minutę PSG išsiveržė į priekį po tikslaus Edisono Cavani smūgio. Visgi persvara šeimininkai džaiugėsi neilgai, 19-ąją minutę „Lorient“ gynėjas Raphael Guerreiro nuginklavo PSG vartuose stovėjusi Keviną Trappą.

Antrojo kėlinio pradžioje ir vėl į priekį šovė PSG ekipa. 55-ąją minutę pasižymėjo rezultatyviausias „Ligue 1“ žaidėjas – Zlatanas Ibrahimovičius, švedui tai buvo jau 20-as tikslus smūgis šį sezoną. 69-ąją minutę persvarą įtvirtino PSG gynėjas Layvin Kurzawa.

PSG ir toliau Prancūzijoje išlieka nepralaimėjusi ir po 24 rungtynių yra surinkę 66 taškus, iškovojo 21 pergalę, bei 3 lygiąsias, o prieš antroje vietoje esančius „Monaco“ futbolininkus pirmauja 24 taškais. „Lorient“ yra iškovojus 30 taškų ir užima 12-ą poziciją.

„Lille“ 1:0 „Caen”

59’ A. Soumaoro [1:0]

85’ J. N’Kololo („Caen“) – antra geltona kortelė

„Lyon” 3:0 „Bordeaux”

41’ A. Lacazette [1:0]

87’ A. Lacazette [2:0]

90+2’ A. Kalulu [3:0]

„Nantes” 3:1 „GFC Ajaccio”

14’ E. Sala [1:0]

23’ A. Bedoya [2:0]

26’ U. K. Mayi [2:1]

58’ Adryan [3:1]

51’ A. Youga („GFC Ajaccio”) – raudona kortelė

„Nice“ 1:0 „Toulouse“

82‘ H. Ben Arfa [1:0]

„Reims“ 2:1 „Angers“

15‘ A. Bouka Moutou [0:1]

43‘ H. Traore [1:1]

50‘ G. Charbonier [2:1]