angers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „angers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „angers“.

Į PSG gretas sugrįžęs Messi pelnė įvartį, o klubas šventė pergalę Prancūzijoje

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo „Angers“ futbolininkus. Hugo Ekitike jau 5-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė PSG ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Sergio Ramosas 24-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau Paulas Bernardoni meistriškai atrėmė kamuolį. Abdallah Sima 61-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio ir pasižymėti nepavyko.
2023-01-12

Edvino Gertmono komanda išsigelbėjo rungtynėse su „Borussia“

Edvino Gertmono atstovaujama „Rennes“ praleido itin greitą įvartį, bet išsigelbėjo per pridėtą rungtynių laiką. Draugiškas futbolo mačas Austrijoje su Dortmundo „Borussia“ baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Vokietijos klubą 2-ąją minutę į priekį išvedė Lukaszas Piszczekas. „Rennes“ rezultatą išlygino 91-ąją minutę. 11 metrų baudinį realizavo Romainas Del Castillo. E. Gertmonas – vienintelis Reno komandos futbolininkas, likęs ant atsarginių žaidėjų suolo.
2018-08-03

Prancūzijos futbolo pirmenybių čempionas nelinkęs dalintis taškais su varžovais

Dvidešimt šeštą pergalę Prancūzijos aukščiausiosios futbolo lygos (Ligue 1) XXXIII turo rungtynėse iškovojo ketvirtą sezoną iš eilės ir šeštą kartą klubo istorijoje čempiono titulą jau užsitikrinęs „Paris St Germain“ (83 tšk.) klubas, svečiuose 2:0 (0:0) įveikęs penkioliktojoje pozicijoje esančius „Guingamp“ (39 tšk.) futbolininkus. Abiejų įvarčių autoriumi čempionų gretose tapo Lucas Moura (56 min. iš 11 m baudinio ir 71 min.
2016-04-10

PSG varžovams atseikėjo 9 įvarčius bei tapo „Ligue 1“ čempionais

„Stade de l‘Aube“ stadione susitiko „Ligue 1“ autsaidėriai, „Troyes“ futbolininkai bei šalies čempionai Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkai. Pergalę rezultatu 9:0 (3:0) iškovojo išvykoje žaidusi PSG ekipa. Po pergalės PSG klubas užsitikrino čempiono titulą likus dar aštuoniems turams iki čempionato pabaigos. Rungtynėse su paskutinėje vietoje esančiais „Troyes“ futbolininkais kaip reikiant pasismagino Zlatanas Ibrahimovičius.
2016-03-13

Prancūzijos futbolo čempionate namuose žaidusios komandos dominavo

Prancūzijos futbolo „Ligue 1" čempionate trečiadienį buvo sužaistos septynerios 24-ojo turo rungtynės. Pergalėmis džiaugėsi visos namuose žaidusios ekipos. Paskutiniai savo rungtynes pradėjo „Paris Saint-Germain“ vienuolike. Prancūzijos čempionai namuose 3:1 (1:1) nugalėjo „Lorient“ futbolininkus. Jau 6-ąją minutę PSG išsiveržė į priekį po tikslaus Edisono Cavani smūgio.