a. lacazette

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. lacazette“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. lacazette“.

„Arsenal“ ir „Atletico“ žengė tvirtus žingsnius pusfinalių link

Įtikinamas pergales pirmosiose UEFA Europos lygos krtvirtfinalių rungtynėse iškovojo favoritai – Londono „Arsenal“ ir Madrido „Atletico“ futbolininkai. „Kanonieriai“ ketvirtadienį savo aikštėje 4:1 (4:1) sutriuškino Maskvos CSKA. Nors 9-ąją minutę Aaronas Ramsey išvedė šeimininkus į priekį, 15-ąją rezultatą išlygino Aleksandras Golovinas. Tada prasidėjo „Arsenal“ šou.
2018-04-05

„Premier“ lygos turą baigė prancūzo dubliu paženklinta „Arsenal“ pergalė

Šeštąjį Anglijos „Premier“ lygos turą baigė „Arsenal“ pergalė. Londono futbolininkai pirmadienį namie 2:0 (1:0) nugalėjo „West Bromwich Albion“. Rungtynių pradžioje puikią progą turėjo svečiai. Kairiuoju kraštu nurūko Jay Rodriguezas. Puolėjas pergudravo „Arsenal“ gynėją Shkodraną Mustafi ir mušė į tolimąjį kampą. Pataikė į virpstą. Iš Londono komandos atakų išsiskyrė trys Alexio Sanchezo baudos smūgiai. Po pirmojo ir trečiojo kamuolys skriejo greta vartų.
2017-09-25

Prancūzijos futbolo čempionate namuose žaidusios komandos dominavo

Prancūzijos futbolo „Ligue 1" čempionate trečiadienį buvo sužaistos septynerios 24-ojo turo rungtynės. Pergalėmis džiaugėsi visos namuose žaidusios ekipos. Paskutiniai savo rungtynes pradėjo „Paris Saint-Germain“ vienuolike. Prancūzijos čempionai namuose 3:1 (1:1) nugalėjo „Lorient“ futbolininkus. Jau 6-ąją minutę PSG išsiveržė į priekį po tikslaus Edisono Cavani smūgio.
2016-02-04

Čempionų lygoje pirmasis „Bayern" pralaimėjimas

Antrdienį buvo sužaistos aštuonios Čempionų lygos grupių etapo rungtynės. Varžėsi E, F, G ir H grupių komandos. Bene įdomiausios rungtynės vyko Anglijoje, Londone tarp vietos „Arsenal“ ir Miuncheno „Bayern“. F grupės lyderiai „Bayern“ nepasipriešino anglams ir pralaimėjo 2:0. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, nepaisant to, kad tiek viena, tiek kita komanda turėjo ne vieną progą pasižymėti.
2015-10-20

Čempionų lyga: Arsenalo kluptelėjimas ir Zenito svarbi pergalė

Trečiadienį savo kovas Čempionų lygoje pradėjo E, F, G ir H grupės komandos. Daugelio futbolo fanų akys buvo nukreiptos į E grupės rungtynės tarp Italų vicečempionų “AS Romos” ir Čempionų lygos čempionės FC “Barcelonos” klubų. 21-ąją rungtynių minute Ivanas Rakitičius pamatė neprižiūrimą Luisą Suarezą, tiksliai jam perdavė kamuolį ir Luisas Suarezas pelnė pirmąjį “Barcos” įvartį šiame Čempionų lygos sezone.