19
Londono Arsenal (nuotr. SCANPIX)

Antrdienį buvo sužaistos aštuonios Čempionų lygos grupių etapo rungtynės. Varžėsi E, F, G ir H grupių komandos.

19

Bene įdomiausios rungtynės vyko Anglijoje, Londone tarp vietos „Arsenal“ ir Miuncheno „Bayern“. F grupės lyderiai „Bayern“ nepasipriešino anglams ir pralaimėjo 2:0. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, nepaisant to, kad tiek viena, tiek kita komanda turėjo ne vieną progą pasižymėti.

Antrajame kėlinyje persvara priklausė „Bayernui“, tačiau 77-ąją minutę pirmąjį įvartį pelnė „Arsenal“ futbolininkai. Olivieris Giroud po laisvo smūgiu pasižymėjo su galva ir išvedė „kanonierius“ į priekį. Miunchenui nepavyko pelnyti įvarčio iki rungtynių pabaigos, o ketvirtą teisėjo pridėta minutė Mesutas Ozilas pasižymėjo ir šeimininkai iš Anglijos šventė pergalė.

Tuo tarpu kaimyninėje Baltaruosije apsilankė praėjusio sezono Čempionų lygos nugalėtojai, „Barcelona“ futbolininkai. Katalonams prieš Borsiovo „BATE“ negalėjo padėti vienas geriausių planetos futbolininkų Lionelis Messi. Pergalę šventė „Barca“ rezultatu 0:2.

Pirmajame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko pasižymėti, nepaisant to, kad „Barcelona“ į vartus smūgiavo 13 kartų. Antrajame kėlinyje įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 48-ąją minutę Ivanas Rakitičius buvo paliktas visiškai laisvas ir nieko netrukdomas atliko tikslų smūgį iš maždaug 20 metrų. 65-ąją minutę Neymaras atliko idealų perdavimą Ivan Rakitičiui ir kroatas pelnė antrąjį rungtynių įvartį. „Barcelona“ po 3 rungtynių užima pirmą vietą su 7 taškais, „BATE“ žengia trečioje vietoje su 3 taškais.