gent

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gent“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gent“.

Europos lygoje – minimali „Sevilla“ pergalė ir graikų antausis anglams

Prasidėjo UEFA Europos lygos lemiamos kvalifikacinio etapo futbolo kovos. Lietuvoje sensacingomis lygiosiomis sužaidė Marijampolės „Sūduva“, 1:1 (1:1) išsiskyrusi su garsiuoju Glazgo „Celtic“. Svečius 3-ąją minutę į priekį išvedė Olivier Ntchamas, bet 13-ąją minutę rezultatą išlygino Ovidijus Verbickas. Pralaimėjimą patyrė Klužo CF, svečiuose 0:2 (0:0) nusileidęs Diudelanžo F91 iš Liuksemburgo. 67-ąją minutę įmušė Davidas Turpelis, 80-ąją – Danelis Sinani.
2018-08-23

UEFA padalijo baudas, kliuvo ir „Tottenham Hotspur“ talentui

Londono „Tottenham Hotspur“ (Anglija) talentas Dele Alli diskvalifikuotas trejoms tarptautinėms klubinėms rungtynėms. 20-mečiui anglui tokia sankcija pritaikyta po UEFA Europos lygos rungtynių.
2017-03-24

Europos lygoje – solidus Gediminas Mažeika ir bananą aikštėje valgantis Marcosas Rojo

Ketvirtadienį „Old Trafford“ stadione Mančesteryje vykusiose UEFA Europos lygos rungtynėse tarp „Manchester United“ ir „Rostov“ sėkmingai teisėjavo lietuvis Gediminas Mažeika. Rungtynės įsiminė ir netradiciniu epizodu – aikštėje bananą valgančiu argentiniečiu Marcosu Rojo. „Manchester United“ laimėjo 1:0 (0:0) ir pateko į ketvirtfinalį. Pirmasis mačas Rostove baigėsi 1:1. Mančesteryje vykusios rungtynės buvo emocingos, bet G. Mažeika puikiai kontroliavo situaciją.
2017-03-17

Sužaistos pirmosios Europos lygos aštuntfinalio rungtynės

Ketvirtadienį sužaistos pirmosios UEFA Europos lygos aštuntfinalio rungtynės. Įvarčiais lijo Belgijoje, kur derbyje „Gent“ 2:5 pralaimėjo „Genk“. Nugalėtojams dublį įmušė Mbwana Samatta. Rezultatyviai baigėsi ir „Lyon“ (Prancūzija) – „Roma“ rungtynės.
2017-03-10

Paaiškėjo visi Europos taurės aštuntfinalio dalyviai

Paaiškėjo visi UEFA Europos lygos aštuntfinalio dalyviai. Ketvirtadienį sužaista 13-a šešelioktfinalio rungtynių. Vigo „Celta“ (Ispanija) į kitą etapą žengė po pratęsimo, o didžiausią pergalę pasiekė Liono „Lyon“ (Prancūzija) – 7:1. Didžiausia intriga vyko Charkovo „Metalist“ stadione. Donecko „Šachtar“ (Ukraina) jau buvo viena koja aštuntfinalyje, bet 91-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Iago Aspas. Bendras rezultatas tapo 1:1, tad teko žaisti pratęsimą.
2017-02-24

Čempionų lyga: „Chelsea“ Paryžiuje šturmuos PSG tvirtovę

Po žiemos pertraukos šiandien bus tęsiamos UEFA Čempionų lygos kovos. 16 stipriausių žemyno klubų santykius aiškinsis aštuntfinalyje. „Viasat Sport Baltic“ (VSB) kanalas parodys visas ketverias antradienį ir trečiadienį vyksiančias rungtynes. Šią savaitę didžiausią susidomėjimą kelia pirmoji Paryžiaus „Saint-Germain“ ir Londono „Chelsea“ futbolininkų akistata. Prancūzijos ir Anglijos klubai atkrintamosiose varžybose tarpusavyje kovėsi ir praėjusį, ir užpraėjusį sezoną.
2016-02-16

UEFA Čempionų lygoje paaiškėjo visos į kitą turą patekusios komandos

Šį vakarą žaidžiamos paskutinės aštuonios UEFA Čempionų lygos grupių etapo rungtynės. Į aikštes žengė E, F, G ir H grupių ekipos. G grupėje susitiko grupės lyderiai, Londono „Chelsea“ ir FC „Porto“ klubai. Pergalę rezultatu 2:0 šventė „Chelsea“ ekipa. G grupėje susitinka grupės lyderiai – „Chelsea“ ir „Porto“ klubai.
2015-12-09

Čempionų lygoje pirmasis „Bayern" pralaimėjimas

Antrdienį buvo sužaistos aštuonios Čempionų lygos grupių etapo rungtynės. Varžėsi E, F, G ir H grupių komandos. Bene įdomiausios rungtynės vyko Anglijoje, Londone tarp vietos „Arsenal“ ir Miuncheno „Bayern“. F grupės lyderiai „Bayern“ nepasipriešino anglams ir pralaimėjo 2:0. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, nepaisant to, kad tiek viena, tiek kita komanda turėjo ne vieną progą pasižymėti.
2015-10-20

Čempionų lygoje ir toliau Anglijos klubų duobė ir išvargta „Barcelona“ pergalė

Antradienį vakare buvo žaidžiamas antrasis Čempionų lygos turas. Rungtyniavo E, F, G ir H grupių komandos. Vienos įdomiausių varžybų vyko Barselonoje, kur praėjusių metų čempionai priimė svečius iš Vokietijos „Bayer“ Leverkusen klubą. Komandos buvo susitikusios 2011/2012 metų sezone. Dvi nesunkias pergales tuomet šventė „Barca“, išvykoje laimėjusi 3:1, o namuose 7:1. Komandų sudėtys „Barcelona“: ter Stegen; Mathieu, Mascherano, Pique, Alves; Iniesta, Busquets, Rakitic; Neymar, Suarez, Ramirez.
2015-09-29

Čempionų lyga: Arsenalo kluptelėjimas ir Zenito svarbi pergalė

Trečiadienį savo kovas Čempionų lygoje pradėjo E, F, G ir H grupės komandos. Daugelio futbolo fanų akys buvo nukreiptos į E grupės rungtynės tarp Italų vicečempionų “AS Romos” ir Čempionų lygos čempionės FC “Barcelonos” klubų. 21-ąją rungtynių minute Ivanas Rakitičius pamatė neprižiūrimą Luisą Suarezą, tiksliai jam perdavė kamuolį ir Luisas Suarezas pelnė pirmąjį “Barcos” įvartį šiame Čempionų lygos sezone.