Antradienį vakare buvo žaidžiamas antrasis Čempionų lygos turas. Rungtyniavo E, F, G ir H grupių komandos.

Vienos įdomiausių varžybų vyko Barselonoje, kur praėjusių metų čempionai priimė svečius iš Vokietijos „Bayer“ Leverkusen klubą. Komandos buvo susitikusios 2011/2012 metų sezone. Dvi nesunkias pergales tuomet šventė „Barca“, išvykoje laimėjusi 3:1, o namuose 7:1.

Komandų sudėtys

„Barcelona“: ter Stegen; Mathieu, Mascherano, Pique, Alves; Iniesta, Busquets, Rakitic; Neymar, Suarez, Ramirez.

„Bayer“ Leverkusen: Leno; Donati, Tah, Papadopoulos, Wendell; Kramer, Bender, Bellarabi, Calhangolu, Kampll; Chicharito.

Rungtynių eiga:

82-ąją minutę dar vieną įvartį pelnė "Barcelona". Jau kitoje atakoje Suarezas stipriu smūgiu kamuolį pasiuntė į viršutinį vartų kampą ir dabar jau "Barcelona" priekyje 2:1.

80-ąją minutę rezultatą išlygino po keitimo pasirodęs Sergio Roberto.

"Barcelona" pradėjo kiek daugiau atakuoti, tačiau pelnyti įvarčio nepavyksta.

Antrojo kėlinio pradžioje vėl abi komandos turėjo progų pasižymėti, tačiau Chicharito smūgis iš kelių metrų skriejo aukštai virš vartų, o Ramirezo smūgis skriejo šalia vartų.

Po pirmojo kėlinio rezultatas 1:0 "Bayer" Leverkusen naudai.

39-ąją minutę dvi auksines progas turėjo "Barcelona" futbolininkai. Neymaro pasiųstas kamuolys atsirenkė  į virpstą. Kamuolys atsidurė Ramirezui po kojomis, tačiau jo smūgį neįtikėtinai atmušė Kyriakos Papadopoulos.

Ir toliau atakuoja "Bayer" klubas, o Neymaras už vaidybą gavo geltona kortelę.

Pirmieji pasižymėjo svečiai iš Vokietijos. 22-ąją minutę po kampinio smūgiu su galva pasižymėjo gynėjas Kyriakos Papadopoulos.

„Barcelona" klysta daug ir „Bayer" turėjo nė vieną šansą pasižymėti, tačiau Kevino Kampl smūgiai buvo netikslus.

Per pirmas 10 minučių abi komandos buvo sukūrusios kelias pavojingas situacijas, tačiau pasižymęti nepavyko nei vienai.

Tuo tarpu FC „Porto“ namie susitiko su Anglijoje stringančiu Londono „Chelsea“. „Chelsea“ savo šalies pirmenybėse užima tik 14 vietą. Londono klubo treneris Jose Mourinho anksčiau treniravo „Porto“ klubą ir su juo buvo laimėjęs Čempionų lygą.

„Porto“: Casillas; Martins Indi, Marcano, Maicon, Pereira; Imbula, Neves, Pereira, Andre, Brahimi; Aboubakar.

„Chelsea“: Begovic; Ivanovic, Cahill, Zouma, Azpilicueta; Mikel, Fabregas, Pedro, Willian, Ramires; Costa.

Pirmieji pasižymėjo „Porto" futbolininkai. 39-ąją minutę Brahimi stipriai smūgiavo į vartus, tačiau Begovičius kamuolį atmušė. Pirmasis prie kamuolio suskubo "Porto" saugas Andre ir išvedė portugalus į priekį. Visgi per teisėjo pridėta laiką puikiu baudos smūgiu rezultatą išlygino Willian.

Antrojo kėlinio pradžioje Maiconas į priekį vėl išvedė „Porto" klubą. Kaip vėliau paaiškėjo tai buvo paskutinis rungtynių įvartis ir „Porto" triumfavo 2:1.

E grupė:

„Barcelona“ 2 – 1 „Bayer“ Leverkusen

22' K. Papadopoulos [0-1]

80' S. Roberto [1-1]

82' L. Suarez {2-1]

„BATE“ 3 – 2 „AS Roma“

8' I. Stasevic [1-0]

12' F. Mladenovic [2-0]

30' F.Mladenovic [3-0]

66' Gervinho [3-1]

82' V. Torosidis [3-2]

F Grupė:

„Bayern“ Munich 5 – 0 „Dinamo“ Zagreb

13' D. Costa [1-0]

22' R. Lewandowski [2-0]

25' M. Gotze [3-0]

28' R. Lewandowski [4-0]

55' R. Lewandowski [5-0]

London „Arsenal“ 2 – 3 „Olympiakos“ Piraeus

33' F. Pardo [0-1]

35' T. Walcott [1-1]

40' D. Ospina - į savus vartus [1-2]

65' A. Sanchez [2-2]

66' A. Finnbogason [2-3]

G grupė:

FC „Porto“ 2 – 1 London „Chelsea“

39' Andre [1-0]

45+2' Willian [1-1]

52' Maicon [2-1]

„Maccabi“ Tel Aviv 0 - 2 „Dynamo“ Kiev

4' A. Yarmolenko [0-1]

50' J. Moraes [0-2]

H grupė:

„Lyon“ 0 – 1 „Valencia“

42' S. Feghouli [0-1]

„Zenit“ Petersburg 2 – 1 „Gent“

35' A. Dzyuba [1-0]

56' T. Matton [1-1]

67' O. Shatov [2-1]