as roma

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „as roma“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „as roma“.

Šiurpus vaizdas Italijoje: ant vejos susmuko „Roma“ žaidėjas, rungtynės buvo nutrauktos

Italijoje sekmadienį buvo nutrauktos vienerios rungtynės. Dvikovos tarp „Udinese“ ir „Roma“ komandų metu ant vejos susmuko pastarosios žaidėjas Evanas Ndicka. 24-erių metų gynėjas pajautė skausmą krūtinėje ir nebegalėjo pratęsti rungtynių. Šis epizodas įvyko 83-ąją minutę, o po jo abi komandos priėmė sprendimą rungtynes nutraukti. Tuo metu rezultatas tarp „Roma“ ir „Udinese“ buvo lygus – 1:1. Kiek vėliau informacija apie žaidėjo sveikatą pasidalino žurnalistas Fabrizio Romano.
2024-04-15

Kantrybė baigėsi: „AS Roma“ atleido Jose Mourinho

„AS Roma“ oficialiai paskelbė, kad Jose Mourinho nedelsdamas palieka komandą. Oficialiame pareiškime klubas pranešė, kad „AS Roma“ gali patvirtinti, kad José Mourinho ir jo trenerių štabas nedelsiant palieka klubą.“ J. Mourinho buvo pristatytas kaip 60-asis Romos komandos treneris 2021 m. gegužės mėn.  Jis atvedė komandą iki 2022 m. gegužės 25 d. Tiranoje laimėtos Konferencijų lygos ir praėjusį sezoną Budapešte vykusio Europos lygos finalo.
2024-01-16

Mourinho – įspūdingas pasiūlymas iš Saudo Arabijos

Ateinančią vasarą Jose Mourinho turėtų palikti „Roma“ gretas ir persikelti į Saudo Arabiją, kur jam siūlomas įspūdingas atlygis. Apie tai, kad ateityje tikrai pasuks į Saudo Arabiją J. Mourinho kalbėjo dar praėjusią savaitę, tačiau panašu, jog tai gali įvykti jau artimiausiu metu. Stratego kontraktas su „Roma“ galioja iki ateinančių metų birželio, o Italijoje pranešama, jog derybos dėl kontrakto pratęsimo nėra vykdomos ir vasarą abi pusės pasuks skirtingais keliais.
2023-10-17

Europos lygos startas: 3 įvarčius pelniusio „Liverpool“ ir „AS Roma“ pergalės

„Liverpool“ klubas UEFA Europos lygos E grupės pirmose rungtynėse svečiuose 3:1 nugalėjo LASK futbolininkus. Pirmasis įvartis į vartus skriejo jau 14-ąją minutę, kai nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos vartininką nuginklavo Florianas Fleckeris.
2023-09-21

Septintas titulas istorijoje: Europos lygos finale „Sevilla“ triumfavo baudinių serijoje

„Sevilla“ UEFA Europos lygos finale po vienuolikos metrų baudinių serijos įveikė „AS Roma“ futbolininkus ir septintą kartą triumfavo šiame turnyre. Tikslaus perdavimo sulaukęs Leonardo Spinazzola 12-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Bono.
2023-06-01

Europos lygos pusfinaliai: „Sevilla“ po pratęsimo eliminavo „Juventus", „AS Roma“ – finale

„Sevilla“ UEFA Europos lygos pusfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse po pratęsimo 2:1 įveikė Turino „Juventus“ futbolininkus ir iškovojo bilietą į šio turnyro finalą. Federico Gatti 15-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų. Youssefas En Nesyri 25-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Wojciechas Szczesny sėkmingai atrėmė kamuolį.
2023-05-19

Europos lygos pusfinaliai: „Juventus“ išplėšė lygiąsias su „Sevilla", „AS Roma“ nugalėjo „Bayer“

UEFA Europos lygos pusfinalio etapo pirmosios rungtynės tarp „Sevilla“ ir Turino „Juventus“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Lucas Ocamposas 17-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Wojciechas Szczesny. Tikslaus perdavimo sulaukęs Dušanas Vlahovičius 19-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų. L. Ocamposas 25-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir susitikimo rezultatas išliko nepakitęs.
2023-05-12

Kova dėl Čempionų lygos aštrėja: pergales šventė abu Milano klubai

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse užtikrintai 2:0 nugalėjo „AS Roma“ futbolininkus.  „Inter“ į priekį išvedė Federico Dimarco, pasižymėjęs 34-ąją minutę.
2023-05-06

Gineitis solidžiai žaidė „Serie A“ lygoje, tačiau jo atstovaujama „Torino“ ekipa patyrė nesėkmę

Šeštadienį Italijos „Serie A“ lygoje dar vieno savojo šanso sulaukė aštuoniolikmetis Gvidas Gineitis, kurį rungtynėse stebėjo Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas. Lietuvos rinktinės saugas buvo įtrauktas į startinę „Torino“ klubo sudėtį rungtynėms prieš „Roma“. Šįkart G. Gineitis žaidė visas 90 minučių ir tai buvo pirmasis kartas lietuvio karjeroje, kuomet jis žaidė visas Italijos „Serie A“ lygos rungtynes.
2023-04-08

Nerimas Argentinoje: Dybala gali praleisti pasaulio futbolo čempionatą

„AS Roma“ vyriausiasis treneris Jose Mourinho atskleidė, jog Paulo Dybala patirta trauma Italijos „Serie A" lygos rungtynėse su „Lecce“ yra rimta ir pastarajam gali tekti praleisti už kiek daugiau nei mėnesio startuosiantį pasaulio futbolo čempionatą. „Sakau, kad situacija yra bloga, tačiau iš tikrųjų manau, jog ji yra labai, labai bloga.