Šį vakarą žaidžiamos paskutinės aštuonios UEFA Čempionų lygos grupių etapo rungtynės. Į aikštes žengė E, F, G ir H grupių ekipos. G grupėje susitiko grupės lyderiai, Londono „Chelsea“ ir FC „Porto“ klubai. Pergalę rezultatu 2:0 šventė „Chelsea“ ekipa.

G grupėje susitinka grupės lyderiai – „Chelsea“ ir „Porto“ klubai. Abi komandos per penkias rungtynes surinko po dešimt taškų, tačiau nei viena komanda neužsitikrino vietos kitame Čempionų lygos etape, mat Kijevo „Dynamo“ turi 8 taškus ir susitiks su visas rungtynes pralaimėjusiais Tel Avivo „Maccabi“ futbolininkais. Pirmosios Londono „Chelsea“ ir „Porto“ rungtynės Portugalijoje baigėsi „Porto“ pergale rezultatu 2:1.

Londono „Chelsea“ 2:0 FC „Porto“

Rungtynių eiga:

Antras kėlinys:

Per likusį laiką svečiai nesugebėjo nieko sukurti ir rungtynės baigėsi „Chelsea“ pergale rezultatu 2:0.

Iki 78-osios minutės žaidimas tapo atviras, o „Chelsea“ sukūrė ne vieną labai pavojingą progą prie varžovų vartų.

Svečiai iš Portugalijos pradėjo daugiau atakuoti, tačiau iki 65-osios minutes įvarčio „Porto“ komandai pelnyti nesiseka.

Abi komandos pradėjo kėlinį gyvybingu žaidimu ir bandė atakuoti. Londono „Chelsea“ 52-ąją minutę pelnė antrąjį įvartį. Šeimininkų saugas Willianas gavo puiku perdavimą iš E.Hazardo ir stipriu smūgiu nuginklavo I.Casillasą.

Pirmas kėlinys:

Iki kėlinio pabaigos nei viena komanda nesukūrė pavojingų epizodų, o per paskutines 12 minučių svečiai susirinko net 3 geltonas korteles.

Likus žaisti dešimt minučių iki pirmojo kėlinio pabaigos žaidimo tempas sulėtėjo, tačiau kamuolį kiek daugiau kontroliuoja Londono futbolininkai.

Po įvarčio iki 25-os minutes žaidimo tempą kontroliuoja šeimininkai, o Diego Costa ir toliau įrodinėja, kad yra vienas „nešvariausių“ futbolininkų pasaulyje. Ispanas nugriovė varžovų vartininką, savo tautietį, I.Casillasą, kai šis laikė rankose kamuolį. Teisėjas į epizodą iškart sureagavo ir „Chelsea“ puolėjui parodė geltoną kortelę.

12-ąją minutę „Chelsea“ sukūrė pirmą pavojingą progą ir ja pasinaudojo! Diego Costa išbėgo vienas prieš vieną prieš Ikerą Casillasą. Visgi I.Casillas smūgį atlaikė, tačiau kamuolys atsimušė į „Porto“ gynėją Ivaną Marcaną, bei įskriejo į vartus.

Londono „Chelsea“: T.Courtois; C.Azpilicueta, B.Ivanovič, J.Terry, K.Zouma; N.Matič, Ramires, Oscar, Willian, E.Hazard; D.Costa.

FC „Porto“: I. Casillas; B.Martins Indi, Maicon, I.Marcano, M.Pereira (57' R.Neves); H.Herrera, D.Pereira, G.Imbula (56' V.Aboubakar); J.Corona, Y.Brahimi, M.Layun.

Į kitą Čempionų lygos etapą pateko pirmą ir antrą vietą grupėse užėmusios komandos. Komandos užėmusios trečiąsias vietas tęs savo kovas Europos lygoje.

1 vietą užėmė: Madrido „Real“, „Wolfsburg“, Madrido „Atletico“, Mančesterio „City“, „Barcelona“, Miuncheno „Bayern“, Londono „Chelsea“, Sankt Peterburgo „Zenit“.

2 vietą užėmė: Paryžiaus „Saint-Germain“, Eidhoveno „PSV“, „Benfica“, Turino „Juventus, AS „Roma“, Londono „Arsenal“, Kijevo „Dynamo“, KAA „Gent“.

Į Europos lygą pateko: Donecko „Shakhtar“, Mančesterio „United“, Stambulo „Galatasaray“, „Sevilla“, Lėverkuzeno „Bayer“, Pirėjaus „Olympiakos“, FC „Porto“, „Valencia“.

Visi rezultatai:

E grupė:

„AS Roma“ 0:0 Borisovo „BATE“

Lėverkuzeno „Bayer“ 1:1 „Barcelona“

20' L. Messi [0:1]

24' Chicharito [1:1]

F grupė:

Zagrebo „Dinamo“ 0:2 Miuncheno „Bayern“

61' R. Lewandowski [0:1]

64' R. Lewandowski [0:2]

Pirėjaus „Olympiakos“ 0:3 Londono „Arsenal“

29' O. Giroud [0:1]

49' O. Giroud [0:2]

67' O. Giroud [0:3]

G grupė:

Londono „Chelsea“ 2:0 „Porto“

12' I. Marcano - į savus vartus [1:0]

52' Willian [2:0]

Kijevo „Dynamo“ 1:0 Tel Avivo „Maccabi

16' D. Garmash [1:0]

H grupė:

„Gent“ 2:1 Sankt Peterburgo „Zenit“

18' L. Depoitre [1:0]

65' A. Dzyuba [1:1]

78' D. Milicevič [2:1]

„Valencia“ 0:2 „Lyon“

37' M. Cornet [0:1]

76' A. Lacazette [0:2]