bayern

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bayern“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bayern“.

Vokietijoje čempionato favoritai iškovojo triuškinamas pergales

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse sėkmingai į pergalių kelią sugrįžo šalies čempionai. Lėverkuzeno „Bayer“ komanda šeštadienį 4:1 sutriuškino „Hoffenheim“ klubą. Varžovus jie įveikė oponentų tvirtovėje. Beveik visą rungtynių laiką pirmavę „Bayer“ atstovai kiekviename kėlinyje pelnė po du įvarčius. Dukart į vartus kamuolį siuntė Victoras Boniface`as, po kartą Martinas Terrier ir vienuolikos metrų baudinį realizavęs Florianas Wirtzas. „Hoffenhem“ klubo įvarčio autorius – Mergimas Berisha.
2024-09-14

Thomas Mulleris po diskusijas sukėlusio epizodo pusfinalyje: „Tai dažnai vyksta Madride“

Trečiadienį UEFA Čempionų lygos pusfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse Madrido „Real“ namuose 2:1 nugalėjo Miuncheno „Bayern“ ekipą ir triumfavo bendru rezultatu 4:3 bei pateko į finalą. Alphonso Daviesas 68-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0. Vos po keleto minučių kamuolį į savus vartus pasiuntė A.Daviesas, tačiau po VAR peržiūros ankstesniame epizode buvo užfiksuota pražanga prieš Joshua Kimmichą ir įvartis liko neįskaitytas.
2024-05-09

Vėl pralaimėjęs „Bayern“ gali likti ir be Vokietijos čempionato sidabro

Vokietijos futbolo lygoje titulą praradęs Miuncheno „Bayern“ klubas patyrė dar vieną nesėkmę, kai svečiuose  1:3 pralaimėjo „Stuttgart“ ekipai. „Stuttgart“ po šios pergalės nuo Miuncheno klubo atsilieka vos dviem taškais. Verta paminėti, kad „Bayern“ žaidė ne stipriausios sudėties, kadangi kai kuriems lyderiams leido pailsėti prieš atsakomąjį Čempionų lygos mūšį kitą savaitę.
2024-05-04

Vokietija turi naujus čempionus: Leverkuzenas nutraukė „Bayern“ dominavimą

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybės turi naujus čempionus. Sekmadienį fantastiškai šį sezoną rungtyniaujanti Leverkuzeno „Bayer“ komanda išsprendė paskutinius reikalus kovoje dėl titulo. Pergalė 5:0 prieš „Werder“ jiems garantavo šalies čempionų trofėjų. Šį sezoną vis dar nesuklupusiai „Bayer“ komandai titulą pavyko iškovoti likus net 5 turams iki čempionato pabaigos. Artimiausius varžovus Xabi Alonso auklėtiniai lenkia 15 taškų.
2024-04-14

Pralaimėjimo priežastis atskleidęs Andrea Trinchieri: „Tai buvo labai fiziškos rungtynės“

Nerezultatyviausias rungtynes šį sezoną Eurolygoje sužaidęs Kauno „Žalgiris“ (11/18) svečiuose 58:64 (10:18, 11:15, 16:17, 21:14) nusileido Miuncheno „Bayern“ (13-16) klubui. Kauniečiai puolime strigo visų rungtynių metų ir nuolat leido varžovams pirmauti dviženkliu skirtumu. Galiausiai įnešti sumaišties pavyko ketvirtajame kėlinyje, kai darbo ėmėsi Keenanas Evansas.
53 2024-03-15

„Žalgirio“ kelyje Eurolygoje – darniai suteptas vokiečių automobilis, prie kurio prisidėjo ir pats Trinchieri

Šį vakarą Kauno „Žalgiris“ (11/17) žais svarbias Eurolygos rungtynes. Andrea Trinchieri auklėtiniai Miunchene susitiks su vietos „Bayern“ (12/16) klubu. Rungtynes nuo 21:30 val. transliuos „Go3“ televizija, o mačo įvykius iš Vokietijos galėsite sekti naujienų portale tv3.lt.
2024-03-15

UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje – PSG pergalė ir netikėtas „Bayern“ niuksas

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistu dar du aštuntfinalio mačai, kuriuose pergales šventė namuose žaidusios PSG ir Romos „Lazio" komandos. PSG turėjo pavargti, bet galiausiai 2:0 (0:0) pranoko „Real Sociedad" futbolininkus iš Ispanijos. Pirmajame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas. Svečiai keliskart pavojingai smūgiavo į vartus, bet geriausią šansą pasižymėti turėjo PSG. Bet vienas prieš vartininką iššokęs Kylianas Mbappe progos neišnaudojo.
2024-02-14

Šaro „Fenerbahče“ pergalę Eurolygoje pačiupo po pratęsimo

Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Stambulo „Fenerbahce“ (13-8) krepšininkai. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose po pratęsimo 98:91 (22:22, 16:17, 19:20, 24:22, 17:10) palaužė Miuncheno „Bayern“ (8-13) komandą ir pasiekė trečiąją pergalę iš eilės turnyre. Bavarams tai buvo jau ketvirtasis pralaimėjimas paeiliui Eurolygoje. Aikštės šeimininkai atsiplėšė anksti, dar pirmajame kėlinyje, kai po spurto 8-0 įgijo dviženklę persvarą (19:8). Vis dėlto, jos neišsaugojo.
53
2024-01-11

„Virtus“ toliau stebina Eurolygą: lemiamu metu nugalėjo Vokietijos milžiną

Eurolygoje ir toliau pergales skina didžiausia sezono staigmena tapusi Bolonijos „Virtus“ (13/5) ekipa. Italai savo arenoje 85:83 (22:24, 20:22, 23:23, 20:14) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (8/10). Didžiąją mačo dalį pirmavę „Bayern“ priekyje buvo ir ketvirtajame kėlinyje (74:66), tačiau tuomet praleido šešis taškus paeiliui, o Danielį Hackettą nubloškęs Serge’as Ibaka nubaustas nesportine pražanga.
2024-01-03

Vladimiras Lučičius: „Trinchieri yra vienas geriausių Europos trenerių“

Buvęs Andrea Trinchieri auklėtinis Vladimiras Lučičius pasidžiaugė, kad specialistas sugrįžo dirbti į Eurolygą. Treneris prieš kelias dienas tapo Kauno „Žalgirio“ komandos treneriu. „Smagu, kad jis sugrįžo į Eurolygą. Esu sakęs, kad jis yra vienas iš geriausių Europos trenerių. Jis apsėstas krepšiniu ir jo detalėmis. Jis krepšiniu gyvena daugiau nei 100 procentų“, - sakė serbas. Krepšininkas prie A.Trinchieri žaidė Miuncheno „Bayern“ ekipos gretose.
2024-01-03

Buvusi futbolo žvaigždė papasakojo apie tragikomiškus dalykus, su kuriais susidūrė Katare

Buvusio Madrido „Real“, Miuncheno „Bayern“ ir kitų stipriausių Europos lygų klubų žaidėjas Jamesas Rodriguezas pasidalino savo patirtimi išvykus į futbolu negarsėjantį Katarą. 2021 metais tuo metu „Everton“ klube žaidęs Kolumbijos atstovas nusprendė persikelti į Katarą. Jį įsigijo „Al-Rayyan SC“ komanda. Nors pačiam žaidėjui šioje lygoje sekėsi puikiai, J. Rodriguezas vos po metų priėmė sprendimą grįžti į Europą. To priežastis, susidūrimas su visiškai kitokia aplinka.
2023-12-28

UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio burtai: išvengta sunkiasvorių akistatų, čempionų lauks danų barjeras

Pirmadienį Šveicarijoje buvo ištraukti UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapo burtai, kurie šešiolika likusių komandų suskirstė į aštuonias poras.  Titulą ginantis „Manchester City“ klubas aštuntfinalyje žais sus „Copenhagen“ klubu. Vienas iš favoritų Miuncheno „Bayern“ kovos su Romos „Lazio“, o štai puikiai sezoną pradėjęs Madrido „Real“ klubas susikaus su „Leipzig“. Labai ntriguojanti yra Madrido „Atletico“ ir Milano „Inter“ pora.
2023-12-18

„Manchester United“ išmestas iš UEFA Čempionų lygos: legendinis klubas liko ir be Europos lygos

UEFA Čempionų lygoje vėlų antradienio vakarą sužaisti aštuoni susitikimai. Grupių etapai baigėsi A, B, C ir D grupėse. Po rungtynių paaiškėjo 8 komandos, kurios tęs kovą dėl didžiojo trofėjaus.  Centrinėse turo rungtynėse Miuncheno „Bayern“ išvykoje 1:0 palaužė „Manchester United“. Vienintelį mačo įvartį 71 min. po Harry Kane‘o perdavimo pelnė Kingsley Comanas. Kitose A grupėse rungtynėse FC „Copenhagen“ namuose 1:0 įveikė „Galatasaray“. Pergalingą įvartį 58 min.
2023-12-13

Brazdeikio „Olympiacos“ nutraukė „Bayern“ pergalių seriją

Užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo Pirėjo „Olympiacos“ (7-6) krepšininkai su Ignu Brazdeikiu, nutraukė dviejų paeiliui patirtų nesėkmių seriją. Graikijos čempionai namuose 77:69 (24:8, 17:21, 13:15, 23:25) nukovė Miuncheno „Bayern“ (6-7) komandą, kuriai tai buvo pirmasis pralaimėjimas po trijų paeiliui pergalių turnyre. I.Brazdeikis per 13 minučių taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 0 naudingumo balų.
2023-12-08

„Žalgirį“ vėl ištraukęs Keenanas Evansas – apie sumažėjusias minutes ir tai, ko vis pritrūkdavo lemiamu metu

Keturių pralaimėjimų Eurolygoje seriją pagaliau nutraukė Kauno „Žalgiris“ (4/5), kuris namuose po dramatiškos kovos 74:73 (25:18, 16:25, 21:18, 12:12) pranoko Miuncheno „Bayern“ (3/6) klubą. Dramatiškame mče lemiamas buvo Keenano Evanso dvitaškis. Po jo žalgiričiai ir išsiveržė į priekį 74:73, o kitoje atakoje varžovai savo metimą prametė. „Žalgirio“ lyderis rungtynėse iš viso pelnė 11 taškų (2/4 trit., 2/5 dvit., 1/2 baud.
256 2023-11-17

Lemiamą ataką paaiškinęs Kazys Maksvytis: „Tikiuosi, kad ši pergalė mus apramins“

Kazys Maksvytis pasibaigus Eurolygos rungtynėms penktadienį Kaune galėjo ramiau atsikvėpti, kai Kauno „Žalgirio“ (4/5) 74:73 (25:18, 16:25, 21:18, 12:12) palaužė Miuncheno „Bayern“ (3/6) ir nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją. Chaotiškame mače pirmavo tai vieni, tai kiti, bet galiausiai viską lėmė paskutinės sekundės. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje daugmaž keturias minutes abu klubai negalėjo pelnyti taškų. Bet tada prabilo S. Ibaka, likus 29 sek.
89 2023-11-17

Tomas Dimša: „Spaudimas visuomet yra gerai“

Pasibaigus rungtynėms su Atėnų „Panathinaikos“, Kauno „Žalgirio“ gynėjas Tomas Dimša pasakoja apie krepšinio užkulisius – rutinos svarbą, didžiulius sirgalių lūkesčius bei spaudimą, kuris motyvuoja komandą ir verčia kovoti iki paskutinės rungtynių minutės.
2023-11-17

Pablo Laso prieš Eurolygos rungtynes išskyrė du „Žalgirio“ žaidėjus

Miuncheno „Bayern“ komandos treneris Pablo Laso yra pasiruošęs sunkioms rungtynėms Kaune prieš vietos „Žalgirio“ ekipą. „Vykdamas į Kauną visada žinai, kad čia bus nuostabus fanų palaikymas ir atmosfera. Čia visada sunku žaisti. „Žalgiris“ turi stiprią komandą, kurioje gerai sukasi rotacija“, - sakė specialistas. Jis išskyrė du žalgiriečius: „Ypatingai gerai atrodo po traumos sugrįžęs Evansas.
2023-11-17

„Žalgirio“ kelyje Eurolygoje – buvusios NBA žvaigždės ir čempioniško trenerio išbandymas

Kauno „Žalgiris“ (3/5) šiandien sieks nutraukti iki keturių nesėkmių Eurolygoje užsitęsusią pralaimėjimų seriją. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namų arenoje priims ambicijų nestokojantį Miuncheno „Bayern“ (3/5). Šias rungtynes nuo 19:45 val. galėsite stebėti „Go3“ kanalu, o naujausius įvykius iš Kauno pateiks naujienų portalas tv3.lt. Keturių pralaimėjimų serija – pati ilgiausia nuo K. Maksvyčio atvykimo į Kauną 2022 m. balandžio.
2023-11-17

Į Kauną atvykstantis „Bayern“ sugebėjo palaužti „Partizan“ klubą

Keturių nesėkmių seriją Eurolygoje sugebėjo nutraukti Miuncheno „Bayern“ (3-5) krepšininkai. Pablo Laso auklėtiniai namuose 94:85 (25:32, 28:19, 17:12, 24:22) pranoko Belgrado „Partizan“ (3-5) komandą.
2023-11-15

Neteksite žado: štai beprotiška suma, kurią Kane‘as išleido viešbutyje

Šią vasarą į Vokietiją persikėlęs Harry Kane‘as vis dar nesusirado ten būsto ir jo viešbučio sąskaita pasiekė beprotišką sumą. Nepaisant to, jog H. Kane‘as į Miuncheną atvyko dar rugpjūtį, jis iki šiol gyvena viešbutyje. Atvykęs į vieną prabangiausių Vokietijos „Vier Jahreszeiten Kempinski“ viešbutį, jis nuspendė ten apsistoti su visa šeima. Teigiama, jog viena naktis H. Kane‘ui šiame viešbutyje kainuoja maždaug 11,5 tūkstančio eurų.
2023-11-06

Pergalę sunkiai išplėšusi „Crvena Zvezda“ su Giedraičiu nutraukė nesėkmių seriją

Ketvirtadienio vakarą Eurolygos šeštojo turo rungtynes sužaidė Belgrado „Crvena Zvezda“ (2/4) ir Miuncheno „Bayern“ (2/4). Po atkaklios kovos rezultatu 74:68 (12:19, 21:16, 20:24, 21:9) pergalę išplėšė Roko Giedraičio atstovaujama ekipa. 28 minutes žaidęs R. Giedraitis pelnė 5 taškus (2/5 dvit., 0/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 6 atšokusius, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, išvengė klaidų, 4 sykius prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.
2023-11-02

Neklumpanti „Barcelona“ Eurolygoje lyg volu pervažiavo svečius iš Miuncheno

Eurolygoje pergales ir toliau skina Barselonos „Barcelona“ (4/0) su Roku Jokubaičiui. Rogerio Grimau auklėtiniai namuose 96:59 (27:11, 16:16, 27:13, 28:19) sutrypė Miuncheno „Bayern“ (2/2). Per 22 minutes praliestas aikštėje Rokas Jokubaitis pelnė 9 taškus (3/6 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, padarė 2 klaidas, kartą prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.
50 2023-10-20

UEFA Čempionų lygoje – gražus futbolo reginys Neapolyje ir anglų klubų nesėkmės

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą prasidėjo antrasis turnyro turas, kuriame netrūko įvarčių ir netikėtų rezultatų. A grupėje „Kobenhavn” namuose tik po atkaklios kovos 1:2 nusileido Miuncheno „Bayern”. Šeimininkai pirmavo po antrojo kėlinio pradžioje pelnyto Lukaso Leragero įvarčio, bet Jamalas Musiala gražiu smūgiu rezultatą išlygino, o mačui artėjant prie pabaigos „Bayern” pergalę atnešė Mathysas Telas.
2023-10-04

Kane'as prakalbo apie „Man Utd“ ir kitus vasaros pasiūlymus: „Džiaugiuosi, kad pasirinkau „Bayern“

Dabartinio Miuncheno „Bayern“ komandos puolėjo Harry Kane‘o paklausus apie „Manchester United“ ekipos susidomėjimą vasarą, žaidėjas atskleidė, kad „vyko derybos tarp kelių klubų“, tačiau teigė besidžiaugiantis, kad pasirinko Vokietijos ekipą. H.Kane‘as „Tottenham“ paliko už 100 mln.
2023-09-19

Iš NBA – į Vokietiją: Eurolygos klubas prisiviliojo Ibaką

Solidžią karjerą NBA turėjęs Serge'as Ibaka susitarė dėl vienerių metų kontrakto su Miuncheno „Bayern“ komanda. Ispanijos pilietybę turintis krepšininkas praėjusiame sezone sužaidė 16 rungtynių Milvokio „Bucks“ komandos gretose. Vasarį jis iškeistas į Indianos „Pacers“, tačiau aikštėje nepasirodė. Atletas per savo karjerą NBA kartą tapo lygos čempionu, triskart buvo išrinktas į geriausiai besiginančių žaidėjų pirmąjį penketuką bei dukart pirmavo pagal blokus.
2023-09-13

„Bundesliga": „Bayern“ Vokietijoje išsigelbėjo paskutinėmis minutėmis

Pergalę Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse iškovojo Miuncheno „Bayern“ ekipa, kuri svečiuose 2:1 nugalėjo „Monchengladbach“ ekipą. 30-ą minutę šeimininkai pirmavo, kai Kou Itakura pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, tačiau antrajame kėlinyje, 58-ą minutę, Leroy‘us Sane rezultatą išlygino, o 87-ą minutę Mathys Telas pelnė pergalingą įvartį. „Bayern“ kol kas per trejas čempionato rungtynes taškų neprarado ir su Leverkuzeno „Bayer“ dalinasi 1-2 vietas.
2023-09-03

Oficialu: Kane'as pasirašė kontraktą su „Bayern“

Harry Kane‘as sėkmingai atliko medicininę peržiūrą Miuncheno „Bayern“ klube ir užbaigė savo perėjimą iš „Tottenham“ ekipos. Penktadienio vakarą H.Kane‘as nusileido Vokietijoje ir Miunchene esančioje „Barmherzige Bruder“ ligoninėje atliko pirmąją medicininės apžiūros dalį.
2023-08-12

„Bayern“ kantrybė trūko: stabdo derybas dėl Kane'o

„Tottenham“ puolėjo Harry Kane'o persikėlimas į Miuncheno „Bayern“ gali būti nukeltas iki žiemos. Apie ta praneša Vokietijos žiniasklaida. Dėl „Tottenham“ nenoro atsisveikinti su puolėjo Vokietijos klubas galvoja derybų procesą sustabdyti iki sausio. Iki to laiko puolėjo pozicijoje žaistų Mathysas Telas. Kiek anksčiau už H.Kane'ą „Bayern“ pasiūlė 100 mln. eurų, tačiau Londono klubas atsisakė šio pasiūlymo.
2023-08-08

Buvęs „Real“ treneris Laso stos prie „Bayern“ klubo vairo

Buvęs Madrido „Real“ strategas Pablo Laso po šio sezono kelsis į Vokietiją ir perims Miuncheno „Bayern“ komandos vairą. Ispanijos žiniasklaida praneša, kad specialistas su Vokietijos klubu susitarė dėl trejų metų trukmės kontrakto.
2023-05-01

Paaiškėjo Čempionų lygos pusfinalio poros – paskutinius bilietus iškovojo „Man City“ ir „Inter“

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą paaiškėjo visi pusfinalio dalyviai. Paskutinius bilietus užsitikrino „Man City“ ir Milano „Inter“ klubai. „Man City“ šįvakar 1:1 svečiuose sužaidė su Miuncheno „Bayern“, bet pirmajame komandų mače prieš savaitę Anglijos čempiona namuose varžovus buvo įveikę 3:0. „Bayern“ pirmieji turėjo puikią progą išsiveržti į priekį, bet 16-ąją minutę Leroy'us Sane iššokęs vienas prieš vartininką nesugebėjo pelnyti įvarčio.
2023-04-19

Sirgalių armijai dėkojęs Brazdeikis apie išmaudytą Maksvytį: „Davėme jam šansą pasakyti kalbą, o tada – „bum“

Dramą Miunchene išgyvenęs Kauno „Žalgiris“ (19/15) pateko į Eurolygos atkrintamąsias. Kazio Maksvyčio auklėtiniai 83:80 (19:18, 15:20, 17:9, 32:33) palaužė Miuncheno „Bayern“ (11/23) krepšininkus ir po ketverių metų pertraukos varžysis atkrintamosose. Ten laukas labai rimtas testas. Žalgiriečiai serijoje iki tirjų pergalių susikaus su Šaro vadovaujama „Barcelona“. Debiutinį sezoną Europoje žaidžiantis Ignas Brazdeikis „Žalgiro“ gretose pergalingame mače pelnė 9 taškus.
154 2023-04-15

Svarbiausiu metu užsikūręs Lekavičius apie baudų metimus: „Sumetus 18 taškų – rankos nebedreba“

Dramą Miunchene išgyvenęs Kauno „Žalgiris“ (19/15) pateko į Eurolygos atkrintamąsias. Kazio Maksvyčio auklėtiniai 83:80 (19:18, 15:20, 17:9, 32:33) palaužė Miuncheno „Bayern“ (11/23) krepšininkus ir ketvirtfinalyje susikaus su Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“. Po rungtynių 19 taškų pelnęs Lukas Lekavičius kaip visada išliko kuklus bei teigė, kad metant lemiamus baudos metimus rankos jau nebedrebėjo.
141
2023-04-15

Į Eurolygos elitą „Žalgirį“ atvedęs Maksvytis: „Šis sezonas man yra atgaiva sielai“

Konkurencingiausioje visų laikų Eurolygoje nežmonišką kovingumą pademonstravęs Kauno „Žalgiris“ pasiekė savo. Kazio Maksvyčio auklėtiniai paskutiniame reguliaraus sezono ture įveikė Miuncheno „Bayern“ ir pateko tarp 8 stipriausių Europos klubų.
286 2023-04-15

Svajonė – pasiekta: „Žalgiris” triumfavo Miunchene ir žais Eurolygos atkrintamosiose

Kauno „Žalgiris“ (19/15) pasiekė vieną pagrindinių sezono tikslų. Kazio Maksvyčio auklėtiniai paskutiniame Eurolygos reguliaraus sezono ture svečiuose po neįtikėtinos dramos 83:80 (19:18, 15:20, 17:9, 32:33 įveikė Miuncheno „Bayern“ (11/22) ir pelnė išsvajotąjį kelialapį į Eurolygos atkrintamąsias varžybas. Likus 1 min. ir 8 sekundėms žalgiriečiai turėjo 10 taškų pranašumą, tačiau likus 9,6 sek. komandas skyrė jau tik 1 taškas.
1044 2023-04-14

Lemiamą mūšį pasitinkančio „Žalgirio“ kelyje Eurolygoje – nesėkmių seriją išgyvenantis ir nuo traumų kenčiantis „Bayern“

Kauno „Žalgiris“ (18/15) pasitinka lemtingą šio sezono Eurolygos mūšį. Kazio Maksvyčio auklėtiniai dėl bilieto į atkrintamąsias penktadienio vakarą kovos Miunchene, kur kausis su vietos „Bayern“ (11/22). Rungtynės prasidės 21.30 val. Lietuvos laiku. Mačą tiesiogiai transliuos TV3 Sport kanalas ir naujos kartos televizija GO3. Dovanų iš varžovų vakar sulaukę žalgiriečiai dabar turi tik vieną misiją – pergalę. Būtent ji „Žalgiriui“ atvertų kelią į Eurolygos atkrintamąsias.
2023-04-14

Lemiamą Eurolygos parą pasitinkantis Maksvytis atskleidė, apie ką kalbėjosi su Roku Giedraičiu

Kauno „Žalgiris“ penktadienio vakarą žais paskutines Eurolygos reguliariojo sezono rungtynes. Kauniečiai išvykoje susitiks su Miuncheno „Bayern“ klubu, tačiau dar ketvirtadienį lauks, kaip pasibaigs mačai kitose Eurolygos arenose ir tik tada žinos savojo susitikimo svarbą. Prieš laukiančias rungtynes vyriausiasis komandos treneris Kazys Maksvytis pabrėžė varžovų fiziškumą. „Laukia atletiška komanda, turinti panašumų ir su mūsų žaidimu. Jie daro daug keitimų ginamaisiais.
2023-04-13

Guardiola po fantastiškos pergalės prieš „Bayern“: „Šiandien pasenau dar 10 metų“

Antradienį UEFA Čempionų lygoje prasidėjo ketvirtfinalio kovos, kuriose fantastišką pergalę iškovojo „Manchester City“, namuose net 3:0 nugalėjusi Thomaso Tuchelio treniruojamą Miuncheno „Bayern“ komandą, kuriai tai apskritai buvo pirmasis šio sezono pralaimėjimas šiame turnyre. Po rungtynių „Man City“ strategas Pepas Guardiola teigė, kad buvo „emociškai išsunktas“ bei gerokai paseno, tačiau rungtynių rezultatą pavadino „neįtikėtinu. „Emociškai esu išsunktas, – sakė P.Guardiola.
2023-04-12

UEFA Čempionų lyga: Vokietijos milžiną sutriuškinęs „Man City“ priartėjo prie pusfinalio

UEFA Čempionų lygoje prasidėjo ketvirtfinalio etapas. Pagrindinėje antradienio vakaro dvikovoje Anglijoje susitiko Miuncheno „Bayern“ ir „Manchester City“. Įtikinamą pergalę 3:0 šventė „Man City“. Pirmąjį rungtynių įvartį „miestiečiams“ pelnė Rodri. „Man City“ ispanas pasižymėjo 27 min. po komandos draugo Bernardo Silva perdavimo. Antrasis įvartis į vokiečių vartus krito 70 minutę, kai po Erlingo Halando perdavimo pasižymėjo B. Silva.  Dar po 7 min.
2023-04-11

Ištraukti UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio burtai: laukia „Man City“ ir „Bayern“ akistata

Penktadienį Nione (Šveicarija) buvo ištraukti UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio etapo burtai, kurie likusias aštuonias komandas suskirstė į keturias poras. Tikras gigantų mūšis laukia tarp „Manchester City“ ir Miuncheno „Bayern“ klubų.
2023-03-17

Traumą patyręs Neymaras gali praleisti atsakomąsias Čempionų lygos rungtynes su „Bayern“

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas atskleidė, jog Neymaras išvengė čiurnos lūžių. Brazilas susižeidė raiščius ir dėl šios priežasties negalės žaisti futbolo maždaug keletą savaičių. Neymaras Prancūzijos „Ligue 1“ čempionato rungtynėse su „Lille“ po kontakto su varžovu patyrė traumą ir paliko aikštę. Brazilas buvo panašiai susižeidęs pasaulio futbolo čempionato metu. PSG pranešė, jog reikės atlikti papildomus tyrimus, kad nustatytų, kiek tiksliai brazilas bus iškritęs iš rikiuotės.
2023-02-20

Karjeros šou surengęs Evansas nukalė „Žalgirio“ pergalę pilnutėlėje namų arenoje

Fantastiško Keenano Evanso vedamas Kauno „Žalgiris“ (8/7) įteikė dovaną sirgaliams prieš didžiąsias metų šventes. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose penktadienio vakarą 75:67 (26:21, 18:14, 16:13, 15:19) įveikė Miuncheno „Bayern“ (5/10). Rungtynes stebėjo rekordinis šiemet žiūrovų skaičius Kauno arenoje – 15 tūkst. 254 sirgaliai. Mačą komandos pradėjo tritaškių fiesta, o žalgiriečių gretose nesustabdomas buvo Keenanas Evansas, kuris vien pirmajame kėlinyje jų pataikė tris.
1591 2022-12-23

Trinchieri: „Žalgiris“ pateks į Eurolygos atkrintamąsias

Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje priima dar vieną iššūkį – į Lietuvą atvyksta Miuncheno „Bayern“. Lėtai sezoną pradėję bavarai pastaruoju metu įsivažiuoja, o Vokietijos klubo strategas Andrea Trinchieri apie „Žalgirį“ atsiliepė itin pagarbiai. „Jie kartu žaidžia puikiai, gera komandos chemija, ypač namų arenoje. Man atrodo, kad tai yra jų metai. Turnyro lentelė yra sudėtinga, bet stebint jų žaidimą, manau, kad jie pateks į atkrintamąsias.
2022-12-23

„Bayern“ iššūkį pasitinkantis Maksvytis: „Jie žaidžia su įdomiomis opcijomis“

Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje siekia pradėti naują pergalių seriją – įveikus Madrido „Real“ atėjo Miuncheno „Bayern“ iššūkis. Lietuvoje viešėsiantys bavarai sezoną pradėjo lėtai ir vis dar yra tarp turnyro lentelės autsaiderių, tačiau pastaruoju metu gerina savo žaidimą bei nuo „Žalgirio“ (7/7) atsilieka tik dviem pergalėmis (5/9). Prieš rungtynes „Žalgirio“ treneris Kazys Maksvytis apžvelgė laukiantį susitikimą ir didžiausius pavojus varžovų gretose.
2022-12-22

Karjeros rungtynes sužaidęs Vezenkovas atvedė „Olympiacos“ į pergalę Miunchene

Pergalę Eurolygoje iškovojo Pirėjo „Olympiacos“ (6/2) ekipa, kuri svetimoje arenoje 82:71 (27:11, 13:23, 27:20, 15:17) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (2/6) komandą. Nesulaikomas buvo Aleksandras Vezenkovas, kuris nugalėtojams surinko 43 naudingumo balus. Jis sužaidė karjeros naudingiausias rungtynes. Bulgaras per 29 aikštėje praleistas minutes pelnė 20 taškų (2/2 dvit., 2/5 trit., 10/10 baud.
2022-11-17

Čempionų lygos aštuntfinalyje – praėjusių metų finalo pakartojimas

Pirmadienį Šveicarijoje buvo ištraukti UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapo burtai, kurie šešiolika stipriausių komandų suskirstė į aštuonias poras. Čempionų lygos aštuntfinalio etape laukia praėjusio sezono finalo pakartojimas tarp Madrido „Real“ ir „Liverpool“ komandų. Taip pat laukia dar viena įspūdinga akistata tarp visas šešias pergales grupių etape iškovojusio Miuncheno „Bayern“ ir Paryžiaus „Saint – Germain“ ekipų.
2022-11-07

Skambi pirmoji pergalė: „Bayern“ skėlė antausį Eurolygos čempionams

Miuncheno „Bayern“ (1/5) komanda buvo vienintelė, kuri Eurolygoje neiškovojo pergalės. Ši serija pagaliau buvo nutraukta. Namų tvirtovėje Vokietijos ekipa 81:78 (18:18, 20:21, 24:22, 19:17) skėlė antausį Stambulo „Anadolu Efes“ (2/4) klubui.
2022-11-03

Net aštuonių įvarčių fiesta baigėsi „Bayern“ triuškinama pergale prieš „Mainz“

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose net 6 – 2 sutriuškino „Mainz“ futbolininkus.  Serge‘as Gnabry 5-ąją minutę susistabdęs kamuolį tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0. Jamalis Musiala 28-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Sadio Mane 43-ąją minutę nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio, tačiau pastarasis atsidūrė pirmasis prie ...
2022-10-29

Paliko Vokietijos krepšininkus be pergalių: įnirtingoje kovoje namuose triumfavo „Crvena Zvezda“

Eurolygoje įvyko dviejų dar pergalių iki tol neturėjusių komandų kova. Intrigos šį kart netrūko Belgrado „Crvena Zvezda“ (1/4) ir Miuncheno „Bayern“ (0/5) rungtynėse, kuriose triumfavo Belgrado krepšininkai.  Penktuoju bandymu pergalę nukalusi komanda rezultatu 78:72 (28:17, 16:26, 21:14, 13:15) svečius iš Vokietijos.  Nors rungtynes sėkmingiau pradėjo Belgrado krepšininkai, varžovai nė neketino jiems nusileisti ir atsakė rezultatyviomis atakomis.
2022-10-28

Lewandowskis apsilankė „Bayern“ rūbinėje: Mulleris išreiškė užuojautą

„Barcelonos“ puolėjas Robertas Lewandowskis užėjo į Miuncheno „Bayern“ rūbine po Vokietijos klubo pergalės Čempionų lygoje (3:0) prieš katalonus. „Visada smagu Levį matyti... Bet užjaučiame jį, ypač suprasdami, kokias dideles ambicijas jis turi“, – apie tai pasakė „Bayern“ žaidėjas Thomasas Mulleris. Šį sezoną Čempionų lygoje R.Lewandowskis per penkerias rungtynes įmušė penkis įvarčius, tačiau į savo buvusios komandos vartus įmušti nepavyko.