arsenal

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arsenal“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arsenal“.

„Premier“ lygoje – fantastiškas Bukayo Saka žaidimas ir sunki „Manchester City“ pergalė

Anglijos „Premier“ lygoje vieni lygos lyderių „Manchester City“ ir Londono „Arsenal“ iškovojo pergales, nors abi komandos buvo priverstos vytis savo varžovus.  Pepo Guardiolos auklėtiniai namuose 3:2 nugalėjo „Fulham“ futbolininkus, o pirmą įvartį pelnė svečių ekipos atstovas Andreas Pereira.
2024-10-05

UEFA Čempionų lygoje – favoritų pergalės ir tikras įvarčių festivalis Dortmunde

Antradienį tęsėsi UEFA Čempionų lygos kovos. Antrojo turo pradžioje pergales iškovojo favoritai, o įvarčių tikrai netrūko. Londono „Arsenal“ klubas namuose 2:0 nugalėjo Paryžiaus „Saint-Germain“ atstovus. Prancūzams tai buvo pirmasis pralaimėjimas šiame sezone. Šiose rungtynėse pergalingą pranašumą „Arsenal“ susikūrė pirmajame kėlinyje. Po puikaus Leandro Trossardo perdavimo galva tiksliai atakavo Kai`us Havertzas.
2024-10-02

Pamatykite: Haalandas provokavo varžovų trenerį, klounu išvadino „Arsenal“ puolėją

Po rungtynių tarp „Manchester City“ ir „Arsenal“ užvirė konfliktas tarp Erlingo Haalando bei Londono klubo atstovų. Kameros užfiksavo kaip po dvikovos „Man City“ puolėjas iš Norvegijos pasišaipė iš „Arsenal“ trenerio Mikelio Artetos, o vėliau konfliktavo su Gabrielu Jesusu. „Išlik kuklus, išlik kuklus“, – skriejo E. Haalando žodžiai varžovų treneriui.
2024-09-23

Mikelis Arteta susiejo ateitį su „Arsenal“

Vyriausiasis Londono „Arsenal“ klubo treneris Mikelis Arteta pratęsė kontraktą su klubu iki 2027 m. Ankstesnė M.Artetos sutartis turėjo baigtis šio sezono pabaigoje, tačiau abi pusės nusprendė pašalinti bet kokią nežinomybę ir pasirašė trejų metų pratęsimą. M.Arteta tapo esmine „Arsenal“ atgimimo figūra nuo tada, kai 2019 metų pabaigoje pakeitė Unai Emery ir tapo komandos vyriausiuoju treneriu.
2024-09-12

Ispano nukonkuruotas „Arsenal“ vartininkas keliasi į „Southampton“

Buvęs pagrindinis Londono „Arsenal“ vartininkas Aaronas Ramsdale‘as artimiausiu metu persikels į „Southampton“ ekipą, kuri po metų pertraukos sugrįžo į „Premier“ lygą. Italijos futbolo žurnalistas Fabrizio Romano praneša, kad už vartininką bus sumokėta 25 milijonai svarų sterlingų su bonusais. 26-erių vartų sargas jau praėjo medicininį patikrinimą ir netrukus pasirašys sutartį su naująja ekipa.
2024-08-29

Po sezono su „Arsenal“ atsisveikins du patyrę žaidėjai

Londono „Arsenal“ komandą po sezono paliks du futbolininkai. Žurnalistas Fabrizio Romano praneša, jog su sirgaliais po savaitgalio rungtynių atsisveiks du „Arsenal“ žaidėjai. Paskutinį kartą šios ekipos marškinėlius vilkės Mohamedas Elneny ir Cedricas Soaresas. 31-erių metų M.  Elneny „Arsenal“ papildė dar 2016 metais. Per šiuos metus egiptietis šioje ekipoje sužaidė 161 rungtynes. Vakar savo socialiniuose tinkluose futbolininkas pasidalino ir atsisveikino žinute su klubo fanais.
2024-05-18

Užtikrintą pergalę iškovojęs „Liverpool“ lentelėje vėl prisivijo „Arsenal“

Anglijos „Premier“ lygoje toliau vyksta įtempta kova dėl titulo. 33-ojo turo rungtynėse išvykoje „Liverpool“ 3:1 susitvarkė su „Fulham“ klubo pasipriešinimu. Pergalė leido Jurgeno Kloppo auklėtiniams pasivyti lygoje pirmavusią „Arsenal“ komandą. Pirmajame kėlinyje abi komandos apsikeitė įvarčiais. Į fantastišką Trento-Alexanderio Arnoldo baudos smūgį įvarčiu atsakė „Fulham“ gynėjas Timothy‘s Castagne‘as.
2024-04-21

Košmariška diena favoritams: suklupo tiek „Arsenal“, tiek „Liverpool“

Dėl Anglijos „Premier“ lygos nugalėtojų titulo besikaunanti „Liverpool“ komanda prarado svarbius taškus. Sekmadienį 32-ojo turo rungtynėse „Liverpool“ namuose 0:1 nusileido „Crystal Palace“ komandai. Vienintelis rungtynių įvartis krito 14-ąją minutę. Tyrikas Mitchellas skersavo kamuolį į varžovų baudos aikštelę, kur visiškai laisvas kamuolį priėmė ir į vartus pasiuntė Eberechis Eze. Tuo tarpu „Liverpool“ progos virto niekais.
2024-04-14

Įvarčių lietumi pažymėtas Čempionų lygos ketvirtfinalių vakaras pasibaigė be nugalėtojų

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą sužaisti pirmieji du ketvirtfinalio susitikimai, kuriuose užfiksuotos lygiosios bei šūsnis įvarčių. Didelį ažiotažą kėlusios rungtynės Madride tarp vietos „Real“ ir čempionų titulą ginančios „Man City“ ekipos baigėsi taikiai 3:3 (2:1). Mačas prasidėjo uraganiška sparta, nes jau 2-ąją minutę baudos smūgiu Bernardo Silva sužaidė gudriai, užklupo nepasiruošusį Andrejų Luniną ir šį nuginklavo bei išvedė svečius į priekį.
2024-04-10

Ukrainos futbolo žvaigždė atskleidė, kad paliktų „Premier“ lygą ir išvyktų ginti Ukrainos, jei būtų pašauktas

Londono futbolo klubo „Arsenal“ žaidėjas ukrainietis Oleksandras Zinčenka sako, kad paliktų Anglijos „Premier“ lygą ir išvyktų ginti Ukrainos, jei būtų pašauktas. Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis šią savaitę pasirašė įstatymą, kuriuo šalies kariuomenės mobilizacinis amžius sumažinamas nuo 27 iki 25 metų, pranešė šalies parlamentas savo interneto svetainėje.
2024-04-05

„Premier“ lygoje pergales šventė dėl titulo kovojantys klubai

„Manchester City“ klubas iškovojo pergalę Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse.Namuose vykusioje akistatoje „Manchester City“ 4:1 susitvarkė su „Aston Villa“ komanda. Įdomu, jog Mančesterio klubui tai buvo trečioji iš eilės dvikova su trimis daugiausiai taškų lygoje surinkusiais klubais: prieš tai jie sužaidė lygiosiomis su „Liverpool“ bei „Arsenal“. Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė įvarčiais. „City“ gretose tiksliai iššovė Rodri, bet „Aston Villa“ atsakė Jhono Durano įvarčiu.
2024-04-04

„Manchester City“ ir „Arsenal“ progų neišnaudojo ir pasidalino po tašką

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Manchester City“ ir Londono „Arsenal“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.  Pirmajame kėlinyje abi komandos susikūrė puolime panašiai progų, atliko atitinkamai 3 ir 4 smūgius, tačiau pasižymėti nepavyko. „Man City” antrajame kėlinyje perėmė iniciatyvą, dažniau kontroliavo kamuolį ir atliko daugiau smūgių nei varžovai.
2024-03-31

Palengvėjimas Londone – baudinių seriją išgyvenęs „Arsenal“ žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį

Į Čempionų lygą po septynių metų pertraukos grįžę Londono „Arsenal“ dėl bilieto į ketvirtfinalį vargo ilgai. Aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse Londone prireikė pratęsimo, o per jį pranašumą 2:0 įrodė Mikelio Artetos treniruojama vienuolikė.
2024-03-13

Švedijos rinktinės žaidėjas paguldytas į ligoninę – pranešama apie ūmią smegenų ligą

Švedijos rinktinės vidurio gynėjas Kristofferis Olssonas buvo paguldytas į ligoninę ir prijungtas prie dirbtinio kvėpavimo aparato po to, kai namuose prarado sąmonę, antradienį pranešė jo klubas „Midtjylland“. 28-erių metų buvęs „Arsenal“ žaidėjas, kuris yra pelnęs 47 įvarčius Švedijos rinktinei, prarado sąmonę vasario 20 d., pranešė Danijos Superlygos komanda ir pridūrė, kad jis serga ūmia smegenų liga.
2024-02-28

UEFA Čempionų lygos aštuntfinaliai: lygiosios Italijoje ir dramatiška „Porto“ pergalė

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaisti dar du aštuntfinalio etapo susitikimai, kuriuose užfiksuotos lygiosios bei dramatiška „Porto“ pergalė. Taikiai 1:1 (0:0) pasibaigė mačas Italijoje tarp vietos „Napoli“ ir „Barcelonos“ klubų. Svečiai buvo kiek geresni pirmajame kėlinyje ir kelis kartus pavojingai atakavo, bet įvarčių įmušti nepavyko. Šeimininkai kėlinio pabaigoje irgi buvo kiek pabudę, bet jų žaidimas buvo blankus.
2024-02-22

„Arsenalas“ kaitina emocijas lenktynėse dėl „Premier“ lygos titulo – parbloškė lyderius „Liverpool“

Sekmadienio vakare Anglijos „Premier“ lygoje įvyko intriguojanti 23-ojo turo dvikova tarp pirmaujančių lygos komandų. Namuose „Emirates“ stadione rungtyniavę „Arsenal“ futbolininkai 2:1 (1:1) įveikė „Liverpool“ vienuolikę.  Jurgeno Kloppo auklėtiniai šiose rungtynėse didesniąją laiko dalį kontroliavo kamuolį, tačiau pavojingesnes progas visų rungtynių metų kūrė „kanonieriai“. Pirmą įvartį šie pelnė 13-ą rungtynių minutę, kai kontraatakoje atsidūrė Bukayo Saka ir po Kai Havertzas.
2024-02-04

„Manchester United“ išmestas iš UEFA Čempionų lygos: legendinis klubas liko ir be Europos lygos

UEFA Čempionų lygoje vėlų antradienio vakarą sužaisti aštuoni susitikimai. Grupių etapai baigėsi A, B, C ir D grupėse. Po rungtynių paaiškėjo 8 komandos, kurios tęs kovą dėl didžiojo trofėjaus.  Centrinėse turo rungtynėse Miuncheno „Bayern“ išvykoje 1:0 palaužė „Manchester United“. Vienintelį mačo įvartį 71 min. po Harry Kane‘o perdavimo pelnė Kingsley Comanas. Kitose A grupėse rungtynėse FC „Copenhagen“ namuose 1:0 įveikė „Galatasaray“. Pergalingą įvartį 58 min.
2023-12-13

Čempionų lyga: įspūdinga „Arsenal“ pergalė garantavo kitą etapą, nutrūko „Bayern“ pergalių serija

Trečiadienio vakarą buvo sužaisti šeši UEFA Čempionų lygos mačai. B grupėje triuškinamą pergalę pasiekė „Arsenal“ klubas, kuris net 6:0 įveikė „Lens“ futbolininkus ir pateko į kitą etapą. Mače įvarčiais pasižymėjo šeši skirtingi žaidėjai.
2023-11-30

UEFA Čempionų lygoje – gražus futbolo reginys Neapolyje ir anglų klubų nesėkmės

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą prasidėjo antrasis turnyro turas, kuriame netrūko įvarčių ir netikėtų rezultatų. A grupėje „Kobenhavn” namuose tik po atkaklios kovos 1:2 nusileido Miuncheno „Bayern”. Šeimininkai pirmavo po antrojo kėlinio pradžioje pelnyto Lukaso Leragero įvarčio, bet Jamalas Musiala gražiu smūgiu rezultatą išlygino, o mačui artėjant prie pabaigos „Bayern” pergalę atnešė Mathysas Telas.
2023-10-04

„Premier“ lygoje – lygiosios Šiaurės Londono derbyje ir dar vienas „Chelsea“ pralaimėjimas

Anglijos „Premier“ lygoje įvykęs Šiaurės Londono derbis tarp „Arsenal“ ir „Tottenham“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. „Arsenal“ pirmieji mače išsiveržį į priekį, kai Cristianas Gabrielis Romero 26-ąją minutę pasiuntė kamuolį į savus vartus. Bet dar iki pertraukos svečiai išlygino rezulatą.
2023-09-24

„Arsenal“ grįžta į Čempionų lygą: šį vakarą – pirmosios „kanonierių“ rungtynės

Dabartinis Londono „Arsenal“ klubo treneris Mikelis Arteta, kaip žaidėjas, šiame klube rungtyniavo 2011 – 2016 m. laikotarpyje ir per jį jie niekada neperžengė Čempionų lygos aštuntfinalio barjero. 2016/2017 m. sezonas buvo paskutinis, kuriame „Arsenal dar dalyvavo Čempionų lygos grupių etape ir tik dabar, pirmą kartą per šešerius metus, garsusis klubas sugrįžta į prestižinį turnyrą bei trečiadienio vakarą susikaus su PSV. „Didžiuojamės ir džiaugiamės.
2023-09-20

„Arsenal“ naujokui Timberiui sezonas greičiausiai baigtas

Trečiadienį Londono „Arsenal“ patvirtino, kad klubo naujokas Jurrienas Timberis patyrė kryžminių kelio raiščių traumą ir ilgam iškrito iš rikiuotės. J.Timberis tik praėjusį mėnesį iš „Ajax“ atvyko į „Arsenal“ ir šeštadienį debiutavo pergalingame mače pireš „Nottingham Forest“. Visgi J.Timberis antrajame kėlinyje buvo pakeistas dėl traumos, o vėliau pasitvirtino blogiausios prognozės. J.Timberiui reikės operacijos ir jis ilgam liks nuošalyje.
2023-08-16

„Arsenal“ palikęs Xhaka keliasi rungtyniauti į Vokietiją

Lėverkuzeno „Bayer“ oficialiai pranešė, jog iš Londono „Arsenal“ įsigijo Granitą Xhaką, su kuriuo buvo pasirašytas penkerių metų trukmės kontraktas. „Žinau šią lygą, žiūrėjau ją net ir būdamas Londone. „Bayer“ yra klubas, turintis įspūdingą istoriją ir ambicingus tikslus. Ši komanda turi puikią ateitį. Visi čia yra ambicingi ir nori kažką pasiekti. Labai laukiu artėjančių kelerių metų“, – kalbėjo G.Xhaka. Finansinės detalės apie šį sandorį nebuvo atskleistos.
2023-07-07

Ispanų futbolo žvaigždė Fabregas paskelbė apie karjeros pabaigą

Ispanų futbolo žvaigždė Cescas Fabregas šeštadienį paskelbė, jog nusprendė baigti savo futbolininko karjerą. Pastarasis nuo šiol dirbs vyriausiuoju treneriu „Como B“ ir „Primavera“ komandose. „Su dideliu liūdesiu atėjo laikas pakabinti ant vinies savo sportinius batelius. Tai buvo kelionė, kurios aš niekada nepamiršiu. Noriu paminėti visus tuos, kurie man padėjo: mano komandos draugai, treneriai, direktoriai, prezidentai, savininkai, fanai ir mano agentas.
2023-07-01

„Man City“ traukiasi iš kovos dėl Rice‘o

Garsus futbolo žurnalistas Fabrizio Romano trečiadienį pranešė, jog „Manchester City“ ketina trauktis iš kovos su Londono „Arsenal“ dėl Declano Rice‘o. Pasak šaltinių, „Arsenal“ derasi su „West Ham Utd“ dėl sandorio struktūros ir mokėjimo sąlygų po to, kai pateiktas paskutinis pasiūlymas pasiekė 105 mln. svarų sterlingų.
2023-06-28

„Arsenal“ už „West Ham“ saugą pateikė rekordinį pasiūlymą

Londono „Arsenal“ toliau tęsia medžioklę ir siekia iš „West Ham“ įsigyti saugą Declaną Rice‘ą bei pateikė naują, 105 mln. svarų (100 mln. pradinis mokestis + 5 mln. priedai) vertės pasiūlymą. „Arsenal“ tikisi aplenkti „Manchester City“, kuri taip pat siekia D.Rice‘o ir jeigu šis perėjimas įvyks, tai bus rekordinis „Premier“ lygos klubo mokestis už Didžiosios Britanijos žaidėją. Šio mėnesio pradžioje „West Ham“ atmetė „Arsenal“ pasiūlymą, kurio vertė buvo 90 mln. svarų (75 mln.
2023-06-28

„Arsenal“ viltys iškovoti „Premier“ lygos trofėjų blėsta: „kanonieriai“ prarado ypač svarbius taškus

Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 0:3 turėjo pripažinti „Brighton“ futbolininkų pranašumą ir prarado labai svarbius taškus.  Julio Enciso 12-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Aaronas Ramsdale‘as. Tikslaus perdavimo sulaukęs Martinas Odegaardas 16-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.
2023-05-14

Užtikrintai su „Chelsea“ susidorojęs „Arsenal“ klubas sugrįžo į pirmą „Premier“ lygos vietą

Antradienį Anglijos „Premier“ lygoje užtikrintą pergalę Londono derbyje iškovojo „Arsenal“, kurie 3:1 nugalėjo „Chelsea“. Dar pirmame kėlinyje „Arsenal“ mušė tris įvarčius – pasižymėjo Martinas Odegaardas (18‘ ir 31‘) bei Gabrielis Jesusas (34‘) – ir pasiuntė „Chelsea“ į nokdauną. Nors 65-ą minutę Noni Madueke dar rezultatą sušvelnino, tačiau žaidimas aikštelėje nekėlė abejonių, kas šiose rungtynėse švęs pergalę.
2023-05-03

„Premier“ lygoje – lyderio „Arsenal“ pergalė ir „Man Utd“ lygiosios

Londono „Arsenal“ klubas toliau išlieka Anglijos „Premier“ lygos lyderiu. Sekmadienio pavakarę jie išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino „Fulham“ futbolininkus. Granitas Xhaka 20-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas sėkmingai atrėmė kamuolį ir pasižymėti nepavyko.
2023-03-12

Europos lygos aštuntfinalis: „Man Utd" susitvarkė „Real Betis", pergalę šventė ir „Juventus"

„Manchester United“ UEFA Europos lygos aštuntfinalio etapo rungtynėse namuose 4:1 nugalėjo „Real Betis“ futbolininkus ir prieš atsakomąjį susitikimą įgijo trijų įvarčių pranašumą.
2023-03-10

„Premier“ lygoje pergales šventė „Liverpool“ ir lyderis „Arsenal"

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo „Wolves“ futbolininkus ir įsirašė tris taškus.  Per pirmąjį kėlinį įvarčių pelnyta nebuvo, bet Darwinas Nunezas po pertraukos 66-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus. Tiesa, VAR buvo užfiksuota pražanga, o įvartis neįskaitytas.
2023-03-02

Ištraukti UEFA Europos lygos aštuntfinalio etapo burtai

Penktadienį Šveicarijoje buvo ištraukti Europos lygos aštuntfinalio etapo burtai, kurie likusias 16 komandų suskirstė į aštuonias poras. Katalonus išmetęs „Manchester United“ susikaus su Sevilijos „Real Betis“ ekipa, o Londono „Arsenal“ laukia kovos su Lisabonos „Sporting“. Vienas turnyro favoritų Turino „Juventus“ laukia „Freiburg“ barjeras, o Jose Mourinho vadovaujama „Roma“ turės įveikti „Real Sociedad“. Pirmosios Europos lygos aštuntfinalio rungtynės vyk...
2023-02-24

Dukart atsilikęs „Arsenal“ klubas galiausiai išplėšė pergalę prieš „Aston Villa“

Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse po dramatiškos kovos 4:2 palaužė „Aston Villa“ futbolininkus. Ollie Watkinsas jau 6-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Aston Villa“ ekipą į priekį 1:0. Bukayo Saka 16-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Philippe’as Coutinho 32-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Aston Villa“ naudai 2:1. ...
2023-02-18

Atkakliose rungtynėse – „Arsenal“ klubo pergalė prieš „Tottenham Hotspur“

Pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo Londono „Arsenal“ vienuolikė, 2:0 įveikusi „Tottenham Hotspur“ klubą. Pirmasis rungtynių įvartis krito 14 min., kai nesėkmingai sužaidęs „Tottenham“ vartininkas Hugo Llorisas pasiuntė kamuolį į savo paties ginamus vartus. Rezultatą 36 min. padvigubino Martinas Odegaardas. Įdomu tai, kad „Tottenham“ atliko net 7 smūgius į vartų plotą, bet nė vienas bandymas nevirto įvarčiu. Tuo metu „kanonieriai“ į vartų stačiakampį pataikė 5 kartus.
2023-01-15

Brazilijos stovyklą palikusiam „Arsenal“ puolėjui Jesusui atlikta operacija

Brazilijos rinktinės ir Londono „Arsenal“ klubo puolėjas Gabrielis Jesusas Pasaulio taurės trečiose grupių etapo rungtynėse buvo pakeistas 64-ą minutę ir dėl traumos turėjo gultis ant operacinės stalo. Skelbiama, kad G.Jesusui jau atlikta dešiniojo kelio operacija, o dabar žaidėjas pradės reabilitaciją. „Arsenal“ nepranešė, kada žaidėjas galės grįžti į aikštelę, tačiau pranešimai iš Brazilijos skelbia, kad tai gali trukti iki trijų mėnesių.
2022-12-06

Europos lyga: „Arsenal" pergalingai užbaigė grupių etapą

Londono „Arsenal“ UEFA Europos lygos A grupės paskutinėse rungtynėse 1 – 0 nugalėjo „Zurich“ futbolininkus. Kieranas Tierney 17-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0. Eddie Nketiah 37-ąją minute standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį. Fabio Vieira 40-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.
2022-11-03

Slaptą ginklą atradęs „Arsenal“ susigrąžino vienvaldžio „Premier“ lygos lyderio poziciją

Anglijos „Premier“ lygos keturioliktojo turo rungtynėse lengvą pergalę iškovojo ir vienvaldžio pirmenybių lyderio poziciją iš „Manchester City“ susigrąžino Londono „Arsenal“ klubas. „Kanonieriai“ namuose 5:0 (1:0) įveikė „Nottingham Forest“ vienuolikę. Pirmoji rungtynių pusė Mikelio Artetos auklėtiniams vyko itin permainingai.
2022-10-30

„Arsenal“ priklausantis žaidėjas buvo užpultas ir rimtai sužalotas peiliu

Ketvirtadienį Milano prekybos centre peiliu buvo užpulta šeši žmonės, tarp kurių vienas buvo ir Londono „Arsenal“ priklausantis ir šiuo metu „Monza“ klube žaidžiantis futbolininkas. 29-erių metų Pablo Mari užpultas apie 17.30 val. Milano prekybos centre „Milanofiori di Assago“. Užpuolimo metu žaidėjas buvo sužeistas ir atsigavo tik ligoninėje. Italijos žiniasklaida skelbia, kad 46-erių metų vyras paėmė peilį iš lentynų ir juo sužalojo aplinkui apsipirkinėjusius žmones.
2022-10-27

„Arsenal" pirmąjį pralaimėjimą Europos lygoje patyrė prieš PSV

Londono „Arsenal” klubas UEFA Europos lygos A grupės išvykos rungtynėse 0-2 turėjo pripažinti Eindhoveno PSV futbolininkų pranašumą ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą.  Xavi Simonsas 9-ąją minutę atliko pavojingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartų sargas. Eddie Nketiah 21-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Walteris Benitezas apgynė savo saugomus vartus.
2022-10-27

„Premier“ lygos lyderis dvikovoje su „Southampton“ prarado taškus

Londono „Arsenal“ sekmadienį įvykusias Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynės su „Southampton“ baigė lygiosiomis 1:1. Granitas Xhaka 11-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Arsenal“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Gabrielis Jesusas 45-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Gavinas Bazunu.
2022-10-23

„Liverpool“ kapitonas galimai įsivėlė į rasizmo skandalą

„Liverpool“ klubui pirmoji sezono dalis Anglijos „Premier“ lygoje klostosi itin sudėtingai. Jurgeno Kloppo auklėtiniai per pirmąsias 8 rungtynes pasiekė vos 2 pergales ir šiuo metu su 10 taškų tarp 20 čempionato komandų užima sau neįprastą 10 vietą. Negana to, sekmadienio rungtynėse tarp „Liverpool“ ir  Londono „Arsenal“ galimai užfiksuotas rasizmo skandalas. Anglijos futbolo asociacija pradėjo tyrimą dėl susitikimo pabaigoje įvykusio incidento.
2022-10-10

Anglijos čempionai įsigijo „Leeds Utd“ saugą, „Arsenal“ gretas papildė Gabrielis Jesusas

„Manchester City“ klubas pirmadienį oficialiai paskelbė, jog įsigijo Kalviną Phillipsą, su kuriuo buvo pasirašytas ilgalaikis, šešerių metų trukmės kontraktas. „Labai džiaugiuosi, kad prisijungiau prie „Man City“, kuri vėl įrodė, jog yra geriausia komanda šalyje, turinti nuostabią sudėtį ir trenerį Pepą Guardiolą, kuris pagrįstai laikomas geriausiu pasaulyje. „Man City“ yra pasaulinio lygio klubas, turintis aukščiausio lygio personalą, o prisijungti prie komandos yra svajonės išsipildymas.
2022-07-04

Atskleidė mėgstamiausią karalienės futbolininką: daugelis nustemba

Nors karalienė nėra pati didžiausia futbolo gerbėja pasaulyje, tačiau dauguma žmonių spėlioja, kokią, visgi, futbolo komandą ji palaiko. Pasirodo, kad karalienė turi ir mėgstamiausią futbolininką, kuris anksčiau žaidė „Liverpulio“ futbolo klube. Tačiau priežastis, kodėl karalienei patinka būtent jis, yra kiek netikėta. Nors karalienė niekada nėra išreiškusi didelio susidomėjimo futbolu, tačiau teigiama, kad ji turi net ir savo mėgstamiausią žaidėją.
2022-06-18

Ar įvyks staigmena paskutiniame Anglijos „Premier“ lygos ture?

„Manchester City“ futbolininkams Anglijos „Premier“ lygos čempionų taurė pasiekiama ranka. Viltį, nors ir menką, tapti pirmenybių nugalėtoju turi ir „Liverpool“ klubas. Mančesterio komanda triumfuos čempionate, jei paskutiniame ture sekmadienį namie įveiks Birmingemo „Aston Villa“ ekipą. Jeigu „City“ sužais lygiosiomis ar pralaimės, o „Liverpool“ savo aikštėje nugalės „Wolverhampton“ futbolininkus, pirmąją vietą užims Liverpulio klubas.
2022-05-19

Anglijoje – žūtbūtinis Šiaurės Londono derbis

Londono „Tottenham Hotspur“ – prieš „Arsenal“. Šie klubai ketvirtadienį žais itin svarbias Anglijos „Premier“ lygos rungtynes. Abi Londono komandos kovoja dėl ketvirtosios vietos ir kelialapio į kito sezono UEFA Čempionų lygą. Šiuo metu geresnėje padėtyje yra „Arsenal“. Šis klubas per 35 rungtynes surinko 66 taškus ir rikiuojasi ketvirtas. Penktojoje pozicijoje esančio „Tottenham Hotspur“ sąskaitoje – 62 taškai. Pergalė jiems būtina.
2022-05-11

„Manchester United“ laukia žūtbūtinė akistata su „Chelsea“

„Manchester United“ klubas atsidūrė ant bedugnės krašto. Jam iškilo labai reali grėsmė nepatekti į pirmąjį Anglijos „Premier“ lygos ketvertą, kuris garantuoja vietą kito sezono UEFA Čempionų lygoje. Šiandien „raudonieji velniai“ priims grėsmingą varžovą – Londono „Chelsea“. Pralaimėjimo atveju atveju Mančesterio ekipos galimybės užimti bent ketvirtąją vietą bus minimalios, net ir lygiosios būtų menka paguoda. „United“ dabar užima tik šeštąją vietą – 54 taškai per 34 rungtynes.
2022-04-28

Anglijoje – itin svarbi „Arsenal“ ir „Manchester United“ dvikova

Anglijos „Premier“ lygoje vyksta intriguojanti kova ne tik dėl čempiono titulo, bet ir dėl ketvirtosios vietos, kuri dar garantuoja vietą kito sezono UEFA Čempionų lygoje. Į šią poziciją rimčiausiai pretenduoja trys klubai – Londono „Tottenham Hotspur“ ir „Arsenal“ bei „Manchester United“. Pastarosios dvi komandos aiškinsis santykius šeštadienį Londone. „Arsenal“ po trijų pralaimėjimų iš eilės trečiadienį svečiuose kiek netikėtai 4:2 privertė pasiduoti Londono „Chelsea“ futbolininkus.
2022-04-22

Ronaldo „hatt-trickas“ nukalė itin svarbią „Man Utd“ pergalę

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:2 nugalėjo „Norwich City“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris svarbius taškus.
2022-04-16

Anglijoje – pralaimėjimo skonį pamiršusių futbolo klubų dvikova

Aštuonios pergalės iš eilės. Taip įspūdingai pastaruoju metu Anglijos „Premier“ lygoje žaidžia „Liverpool“ futbolininkai. Liverpulio komanda trečiadienį svečiuose išbandys jėgas su taip pat puikią sportinę formą demonstruojančiu Londono „Arsenal“. Šis laimėjo penkis kartus iš eilės. „Liverpool“ su „Manchester City“ kovoja dėl čempiono titulo. Liverpulio klubas surinko 66 taškus per 28 rungtynes ir užima antrąją vietą. Pirmaujantis „City“ turi 70 taškų, bet jie žaidė 29 mačus.
2022-03-16

„Man Utd“ stabdys įsibėgėjusį „Tottenham“

Anglijos „Premier“ lygoje garsiajam „Manchester United“ klubui su Cristiano Ronaldo priešakyje kyla rizika nepatekti į pirmąjį ketvertą ir kitą sezoną likti už UEFA Čempionų lygos borto. Penktąją vietą užimantys „raudonieji velniai“ per pastarąsias dvejas rungtynes išbarstė keturis taškus. Iš viso jų turi 47 per 28 mačus. Ketvirtojoje pozicijoje esantis Londono „Arsenal“ surinko vienu daugiau ir žaidė net trimis dvikovomis mažiau.