„Manchester City“ klubas iškovojo pergalę Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse.Namuose vykusioje akistatoje „Manchester City“ 4:1 susitvarkė su „Aston Villa“ komanda.

Įdomu, jog Mančesterio klubui tai buvo trečioji iš eilės dvikova su trimis daugiausiai taškų lygoje surinkusiais klubais: prieš tai jie sužaidė lygiosiomis su „Liverpool“ bei „Arsenal“.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė įvarčiais. „City“ gretose tiksliai iššovė Rodri, bet „Aston Villa“ atsakė Jhono Durano įvarčiu.

Vėliau rungtynių kontrolę į savo rankas perėmė Philas Fodenas. Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką jis pasižymėjo baudos smūgiu. Tuo tarpu po pertraukos jis kamuolį į vartus siuntė smūgiu vienu lietimu, o galiausiai fantastišką vakarą užbaigė įspūdingu tolimu smūgiu į viršutinį vartų kampą.

Šiose rungtynėse „Manchester City“ treneris Pepas Guardiola suteikė progą pasiilsėti puolimo lyderiams Erlingui Haalandui bei Kevinui De Bruyne.

Tuo tarpu į „Premier“ lygoje į pirmąją poziciją bent jau laikinai sugrįžo Londono „Arsenal“.  Mikelio Artetos treniruojama komanda 2:0 nugalėjo „Luton“ komandą.

Į priekį šeimininkai įsiveržė 24-ąją minutę. Perėmę kamuolį varžovų aikštės pusėje jie surengė greitą ataką, kurią užbaigė Martino Odegaardo įvartis. Kėlinio pabaigoje „Luton“ klubui nepasisekė, kai po varžovų skersuoto kamuolio jis vartuose atsidūrė nuo svečių gynėjo Daikio Hashiokos.

Po pertraukos „Arsenal“ nesusikūrė progų padidinti savo persvarą, bet to jiems ir nereikėjo, nes varžovai neatliko nė vieno smūgio į jų vartų plotą, leisdami šeimininkams iškovoti tris taškus.

Pergalė leido „Arsenal“ pakilti į pirmąją „Premier“ lygos poziciją. Tiesa, „Liverpool‘ yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau nei jų oponentai.