Londono „Arsenal” klubas UEFA Europos lygos A grupės išvykos rungtynėse 0-2 turėjo pripažinti Eindhoveno PSV futbolininkų pranašumą ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą.

Xavi Simonsas 9-ąją minutę atliko pavojingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartų sargas.

Eddie Nketiah 21-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Walteris Benitezas apgynė savo saugomus vartus.

Gabrielio Martinelli 39-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

X.Simonsas pirmojo kėlinio pabaigoje nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas po VAR užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Cody Gakpo 55-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Joey Veermanas 55-ąją minutę puikiu smūgiu pirmuoju lietimu nuginklavo vartininką ir išvedė PSV ekipą į priekį 1:0.

Luukas de Jongas 63-ąją minutę standartinės situacijos metu nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Noni Madueke 87-ąją minutę atliko reidą į baudos aikštelę, tačiau pastarąjį sustabdė varžovas ir rengta ataka nutrūko.