Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino „Brentford“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė šeštąją pergalę.

Williamas Saliba 12-ąją minutę standartinės situacijos metu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Arsenal“ ekipą į priekį 1:0.

Gabrielis Jesusas 28-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino „kanonierių“ pranašumą 2:0.

Fabio Vieira 49-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

G.Jesusas 57-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Davidas Raya sėkmingai atrėmė kamuolį.

Gabrielio 70-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

„Kanonieriai“ po septynerių sužaistų rungtynių turi surinkę 18 taškų ir rikiuojasi pirmoje „Premier“ lygos turnyrinėje vietoje. Tuo tarpu „Manchester City“ ir „Tottenham“ turi po 17 taškų bei žengia antroje ir trečioje vietose.