brentford

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „brentford“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „brentford“.

Anglijoje – fantastiška „Tottenham“ pergalė iš svarbūs „Man Utd" trys taškai

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo „Brentford“ futbolininkus. Mathias Jensenas 13-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Davidas De Gea atrėmė kamuolį. Madso Becho Sorenseno 14-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs. Diogo Dalotas 26-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau šį kartą kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.
2022-01-20

„Liverpool“ ir be ryškiausių žvaigždžių laimėjo ir pakilo į antrą vietą Anglijoje

„Liverpool” klubas Anglijos „Premier” lygos rungtynėse namuose užtikrintai 3:0 nugalėjo „Brentford” futbolininkus.  Fabinho pirmojo kėlinio pabaigoje puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool” ekipą į priekį 1:0. Alexas Oxlade’as Chamberlainas 70-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Takumi Minamino 77-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir šių rungtynių rezultatas tapo triuški...
2022-01-16

Pergalę įsirašiusi „Man City" įsitvirtino „Premier“ lygos lyderių pozicijoje

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1 – 0 įveikė „Brentford“ futbolininkus. Yoane Wissa atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys, nespėjęs kirsti vartų linijos, buvo išmuštas lauk iš pavojaus zonos. Pasižymėti nepavyko.
2021-12-30

„Carabao“ taurės ketvirtfinalis: „Liverpool" pateko po baudinių serijos, toliau žengė ir kiti favoritai

Įtemptas vakaras Anglijos futbole –  sužaisti trys ketvirtfinalio mačai presitižiniame  „Carabao“ taurės turnyre. „Liverpool“ klubas „Carabao“ taurės ketvirtfinalyje po baudinių serijos 4:3 palaužė „Leicester City“ futbolininkus.
2021-12-23

„Liverpool“ prarado taškus po šešių įvarčių dramos

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Brentford“ ir „Liverpool“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3. Ethanas Pinnockas 27-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Brentford“ ekipą į priekį 1:0. Diogo Jota 31-ąją minutę tiksliu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išlygino rezultatą 1:1. Mohamedas Salah 54-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą „Liverpool“ naudai 2:1. Vitaly Janeltas 63-ąją minutę nukreipė kamuolį į vart...
2021-09-25

„Chelsea“ užtikrintai įveikė „Brentford“ ekipą ir pateko į kitą FA taurės etapą

Sekmadienį Londono "Chelsea" ir "Brentford" ekipos sužaidė papildomas Anglijos FA taurės IV-ojo etapo rungtynes. Pirmasis mačas "Brentford" namų stadione pasibaigė lygiosimis 2:2. Nors "Chelsea" prieš antrąją komandų akistatą buvo laikoma favorite, trečiame pagal pajėgumą šalies divizione rungtyniaujantys svečiai pirmame kėlinyje pademonstravo didelį ryžtą ir su galingu varžovu žaidė kaip lygūs su lygiais.