„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo „Brentford“ futbolininkus.

Mathias Jensenas 13-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Davidas De Gea atrėmė kamuolį.

Madso Becho Sorenseno 14-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Diogo Dalotas 26-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau šį kartą kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Cristiano Ronaldo antrojo kėlinio pradžioje atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Anthony Elanga 55-ąją minutę pasitaisęs kamuolį smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Man Utd“ ekipą į priekį 1:0.

Masonas Greenwoodas 62-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Marcusas Rashfordas 77-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir šiose rungtynėse rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Ivanas Toney‘us 85-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje pasiuntė kamuolį į vartus ir sušvelnino rezultatą 1:3.

O Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:2 palaužė „Leicester City“ futbolininkus.

Patsonas Daka 24-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Leicester City“ ekipą į priekį 1:0. Harry Kane’as 38-ąją minutę suklaidinęs varžovą pasiuntė kamuolį į vartus ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Jamesas Maddisonas 76-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Leicester City“ naudai 2:1. Stevenas Bergwijnas 95-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštėje nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 2:2.

Pastarasis 97-ąją minutę dar kartą tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė „Tottenham“ dramatišką pergalę 3:2.