„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1 – 0 įveikė „Brentford“ futbolininkus.

Yoane Wissa atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys, nespėjęs kirsti vartų linijos, buvo išmuštas lauk iš pavojaus zonos. Pasižymėti nepavyko.

Philas Fodenas 16-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Man City“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Kevinas De Bruyne 66-ąją minutę suklaidinęs gynėją atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas nepakito.

Aymericas Laporte 87-ąją minutę tiksliu smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas po VAR peržiūros užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.