0
TV3

Sekmadienį Londono "Chelsea" ir "Brentford" ekipos sužaidė papildomas Anglijos FA taurės IV-ojo etapo rungtynes. Pirmasis mačas "Brentford" namų stadione pasibaigė lygiosimis 2:2.

Nors "Chelsea" prieš antrąją komandų akistatą buvo laikoma favorite, trečiame pagal pajėgumą šalies divizione rungtyniaujantys svečiai pirmame kėlinyje pademonstravo didelį ryžtą ir su galingu varžovu žaidė kaip lygūs su lygiais.

Vis dėlto, antrame kėlinyje "mėlynieji" parodė kur kas aukštesnę "klasę" ir įmušę net keturis įvarčius iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 4:0.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Juanas Mata, Frankas Lampardas, Johnas Terry ir Oscaras. Jau per teisėjo pridėtą laiką neblogą progą pelnyti įvartį turėjo ir Gary Cahillas, tačiau "Brentford" gynėjai baudos aikštelėje jam kamuolį "iškrapštė" iš po kojų.

V-ame FA taurės etape "Chelsea" susitiks su "Middlesbrough" vienuolike, rungtyniaujančia "Championship" divizione.