Anglijos „Premier“ lygoje įvykęs Šiaurės Londono derbis tarp „Arsenal“ ir „Tottenham“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

„Arsenal“ pirmieji mače išsiveržį į priekį, kai Cristianas Gabrielis Romero 26-ąją minutę pasiuntė kamuolį į savus vartus. Bet dar iki pertraukos svečiai išlygino rezulatą.

H.Min Sonas 42-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino šio susitikimo rezultatą 1:1.

Antrajame kėlinyje  Bukayo Saka 54-ąją minutę realizavo po VAR peržiūros skirtą vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „Arsenal“ naudai 2:1.

Visgi tas pats H.Min Sonas 55-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir vėl atstatė pusiausvyrą 2:2.

Vėliau abi komandos apsikeitė progomis, bet rezultatas nepakito.

Kitame dienos susitikime „Liverpool“ klubas namuose 3:1 nugalėjo Londono „West Ham United“ futbolininkus.

Šeimininkus į priekį išvedė Mohamedas Salah 16-ąją minutę užtikrintai realizavęs teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį.

Jarrodas Bowenas 42-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Bet „Liverpool“ puolėjas Darwinas Nunezas 60-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Liverpool“ naudai 2:1

O galiausiai Diogo Jota 85-ąją minutę taip pat pridėjo savo įvartį šiame susitikime ir įtvirtino „Liverpool“ pergalę rezultatu 3:1.

Tuo tarpu kitame susitikime tragišką seriją tęsia Londono „Chelsea“ ekipa, kuri šįsyk namuose 0:1 turėjo pripažinti „Aston Villa“ futbolininkų pranašumą.

Lemiamą įvartį  73-ąją minutę puikiu smūgiu pelnė Olie Watkinsas. „Chelsea“ mačą dar užbaigė dešimtyje, nes Malo Gusto 58-ąją minutę už grubią pražangą prieš varžovą buvo nubaustas raudona kortele.

Galiausiai dar viename turo mače „Brighton“ namuose 3:1 įveikė „Bornemouth“.

Tuo tarpu vėliausiame dienos susitikime triuškinamą pergalę svečiuose iškovojo „Newcastle“ ekipa kuri net 8:0 visiškai sutrypė  „Sheffield Utd“ klubą.