Londono „Arsenal“ sekmadienį įvykusias Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynės su „Southampton“ baigė lygiosiomis 1:1.

Granitas Xhaka 11-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Arsenal“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Gabrielis Jesusas 45-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Gavinas Bazunu.

Stuartas Armstrongas 65-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Romainas Perraudas 67-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko.

Martinas Odegaardas 80-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau komandos draugui atliekant perdavimą kamuolys buvo palikęs aikštę ir įvartis įskaitytas nebuvo.

Jamesas Wardas-Prowse‘as 85-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti prie varžovų vartų nepavyko.

„Kanonieriai“ po vienuolikos sužaistų rungtynių turi surinkę 28 taškus ir išlieka „Premier“ lygos turnyrinės lentelės viršūnėje. Tuo tarpu „Southampton“ su 12 taškų žengia penkioliktas.