Europos lyga: „Arsenal" pergalingai užbaigė grupių etapą

Londono „Arsenal“ UEFA Europos lygos A grupės paskutinėse rungtynėse 1 – 0 nugalėjo „Zurich“ futbolininkus.

Kieranas Tierney 17-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Eddie Nketiah 37-ąją minute standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Fabio Vieira 40-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Bukayo Saka 64-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Bohdanas Viunnykas 81-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų.

„Arsenal“ klubas po šešerių sužaistų rungtynių surinko 15 taškų ir tapo A grupės nugalėtoju, PSV su 13 taškų liko antras, „Bodo/Glimt“ su 4 taškais - trečias, o „Zurich“ su 3 taškais – paskutinis, ketvirtas.